Měli byste vědět – 54. část

09. 10. 2019

Máte rakovinu nebo máte jen parazita?

Příčinu velmi častých onkologických omylů u rakovinových podezření hledejme u retrovirů a dalších spouštěčů:

CMV, EBV, žloutenky, Helicobactera, Papillomavirus, Adenoviry, Polyomaviry, HTLV-1, 2, onkoviry B, C, D. V těchto případech ale nikde nic není, jen parazit. Tělo reaguje zvýšenými markery na růst parazitární cysty. Přibývá lidí, kteří testují rezonanční technikou, u rakovin–nerakovin panuje shoda. Echinokoka nepřenáší jen lišky a psi, ale VŠECHNA hospodářská zvířata.

RNDr. J. Klimeš: "Mikrobiologie pro pediatry" radí: "Nezkrmujte psům maso z nuceného výseku, mohli by se nakazit echinokokem a vy se můžete infikovat následně při mazlení se psem." Pohádka o jediném možném zdroji nákazy – o borůvkách počůraných liškou, neobstojí. Můžeme se nakazit masem hospodářských zvířat, jako u každé jiné tasemnice. Všechno, co chováme a lovíme, může mít svou tasemnici, dokonce i slepice. Také filáriová klubka vyvolávají u onkologů hysterii, a bez biopsie a bez zjišťování markerů rovnou ozařují a cpou pacientům chemoterapii. Paraziti živí onkologický průmysl. Svalovec se najde někdy náhodně na ultrazvuku nebo magnetické rezonanci, pokud vytvoří větší cystu. Ale protože v populaci laické i odborné přetrvává názor, že svalovci jsou vyhubeni, nikoho nenapadne, že by mohlo jít o cystu svalovce. Pacient se pak dozví, že má: většinou LIPOM, POLYP, MYOM, CYSTU, BENIGNÍ LÉZI, GRANULOM, SARKOM. Totéž se děje v případě nálezů hydatid – echinokokových cyst, kde navíc přistupuje nejčastější diagnóza – ZHOUBNÝ NÁDOR.

Echinokok je v naší populaci VELMI četný. Je slušná pravděpodobnost, že nebudete mít nádor, ale obyčejnou parazitární cystu, a nepotřebujete chemoterapii, ale antihelmintika. Onkologický "průmysl" je z části založen na parazitech. Kromě echinokoka mohou být onkologické omyly způsobeny i svalovci, granulomy schistosom a klubky filárií. Ty jsou někdy vyhodnoceny jako HEMANGIOM. Řeknete si: přece se provádí biopsie, a ta už musí rozlišit, že jde o parazita. To by ale musel laborant předpokládat, že může o parazita jít, a musel by mít zkušenost, jak taková starší hydatida vypadá na řezu. Echinokoková cysta – larvální stadium, začíná růst z mikroskopického vajíčka. Zprvu má velikost makového zrnka a roste velmi pomalu, i desítky let. Zpočátku je uvnitř tekutá, ale postupně gelovatí a kalcifikuje od středu ven. Takový tuhý hrášek, na řezu porézní, pak už nemusí připomínat nic živého. Z cysty se vyštípne vzorek a nařeže na tenké plátky. Pod mikroskopem se zjistí, že nejde o lidské buňky. Diagnóza rakovina je na světě. U echinokoka se používá pojem metastáze jako u rakovin. Uvnitř mladé cysty plavou v tekutině skolexy – hlavičky tasemnic. Mohou jich tam být desítky a stovky. V případě rozbití cysty dojde k vylití obsahu do krevního řečiště a rozesevu tasemnic po těle. Toto nebezpečí hrozí právě při nešetrné biopsii.

Jsme často obeznamováni s neradostnými životními příběhy a osudy lidí, kteří řadu měsíců marně běhali po lékařských vyšetřeních a setkávali se často s až nepochopitelnými postupy a chováním lékařů, se standardně negativními výsledky všech možných testů, aniž se dozvěděli příčinu svých potíží a dočkali se zlepšení zdravotního stavu. Svou neschopnost najít skutečnou příčinu nemoci pak někteří lékaři maskují prohlášeními: jste úplně zdraví, takhle bych chtěl být také zdravý, jste hypochondr, jste psychicky nemocný, běžte na psychiatrii... Lidé jsou stále vzdělanější a ve věku internetu už si nenechají poslušně bez otázek vnutit chemické léky. Lékaři, aby si udrželi svou "klientelu", budou muset být mnohem vstřícnější, budou muset s lidmi více mluvit, více je poslouchat, a více jim věřit. Lékař v dnešní době skálopevně věří laboratorním testům, více než anamnéze a slovům pacienta. Pokud jsou testy negativní, lékař nehne prstem, i když se mu pacient hroutí před očima. Medici jsou během šestiletého studia zpracováni tak, že bezvýhradně věří v neomylnost "vědy". Nepřipustí si ani v duchu možnost omylu, lidské chyby, nevhodného testéru, nevhodné metodiky a podobně. 

 

Zdroj: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=383271839271122&id=100027649267999

 


Objednejte se na terapii včas...

 

Mohlo by vás také zajímat:

Bicom zlepší imunitu proti virům, poukazuje lékař Tomáš Vejrych

20. 05. 2020

Už na škole ho přitahovaly netradiční léčebné postupy. Obvodní lékař z Trutnova Tomáš Vejrych, který sídlí v Masarykově poliklinice v Trutnově, vyšetřuje pacienty jak standardními způsoby, tak má v jedné ze svých dvou ordinací i speciální biorezonanční přístroj tzv. Bicom. Tím aktuálně dokáže bojovat i proti koronaviru. „Nejde jen o léčbu, ale skrz tuto terapii dokážeme zlepšit též imunitu člověka,“ říká praktický lékař, jenž hledá cestu ke zdraví i cestou alternativní medicíny.

Rozhovor s Tomášem Alferim

21. 02. 2021

Mostecký deník a Ponte reports přinášejí rozhovor s muzikantem a někdejším šéfem Divadla rozmanitostí v Mostě Tomášem Alferim o léčbě pomocí biorezonančního přístroje Bicom.

Žít lepší život

10. 02. 2021

Podívejte se s námi na to, jak začít žít lepší život díky využití síly a energie Somavedicu.

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Nejsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

Grand Easiness s.r.o
Litoměřická Kotlina 383
411 55 Terezín
IČ: 14420309
DIČ: CZ14420309