Ochrana před mobilním zářením

15. 12. 2018

Český přístroj Somavedic získal další mezinárodní certifikát

Somavedic - ochrana pred zarenim

A je to tady! V uplynulých měsících si vzal do parády přístroj Somavedic Institut pro bioelektromagnetiku a novou biologii v Lublani a zevrubně prozkoumal, co tato věcička připomínající kosmickou lampičku vlastně umí.

Bion, tak se slovinský institut jmenuje, už od roku 1990 zkoumá i jemnohmotnou energii, kterou konvenční měřicí zařízení nedovedou běžně zachytit. Ono by to určitě šlo, kdyby se chtělo, ale nezapadá to příliš do současného pohledu na vědu, a tak se v akademické obci raději předstírá, že nic takového zkoumat není třeba, protože to možná ani neexistuje. Minimálně od dob Nikoly Tesly však víme nejen to, že to není pravda, ale že je tato energie pro hlubší pochopení běhu věcí tohoto světa klíčová.

Slovinští vědci tuto díru v současné vědě úspěšně zaplňují, a tudíž mohou spolupracovat i s výrobci, jako je Ivan Rybjanský. Lovosický léčitel sice dobře ví, co jeho přístroj na neutralizaci geopatogenních zón a elektrosmogu pomocí oné „záhadné“ energie dovede, stejně jako to vědí tisíce jeho spokojených zákazníků, co se týče ale fyzických, hmotných důkazů, kterými by se mohl ohánět, tam to bylo až dosud vzhledem ke specifičnosti těchto druhů energií poněkud komplikovanější.

Slovinci na to však jdou velmi prakticky a komplexně. Vytvořili sérii testů, které jim umožní využít lidský organismus k tomu, aby tyto energie detekoval, a bylo je tak možné vyjádřit jednoduše pomocí měřitelných fyziologických efektů. Všechno jde, když se chce… Společnost Somavedic Technologies si nyní objednala testování svého vlajkového přístroje Somavedic Medic Uran, o kterém tvrdí, že chrání lidský organismus proti různým druhům škodlivého neionizujícího záření až do vzdálenosti 30 metrů.

Zapnutý, nebo vypnutý?

Metodologie testování byla jasná: měření se provádělo během telefonického hovoru mobilním telefonem; nejprve v momentě, kdy bylo záření nejsilnější. A porovnalo se s pozdější dobou, kdy byl telefon v pohotovostním režimu, pět až deset centimetrů od hlavy.

Vědci pak sledovali různé parametry, jako jsou vodivost kůže, rychlost srdečního tepu, svalová aktivita, dýchání apod., a to u celkem dvanácti dobrovolníků. Pomocí statistických metod porovnávali a vyhodnocovali data, která získávali tak, že měřili záření během telefonování a vystavení elektromagnetickému záření a následně po telefonování. Každou osobu testovali ve třech odlišných situacích – a) když dobrovolníci nevěděli, zda je či není Somavedic zapnutý, b) když jim bylo řečeno, že je zapnutý a zapnutý opravdu byl a c) když jim bylo řečeno, že je zapnutý, ale nebyla to pravda.

Pak už jen řekli účastníkům experimentu, aby před pokusem nejedli a nepili kafe, alkohol a energetické nápoje, a mohlo se začít testovat – ve třech po sobě jdoucích dnech, ve stejnou dobu a za stejných podmínek. Jak to dopadlo?

„Klinické testy ochranných účinků proti škodlivému záření z mobilních telefonů přístroje Somavedic Medic Uran prokázaly výrazný vliv na fyziologické parametry u testovaných dobrovolníků,“ shrnuje Bion Institut testování v závěrečné zprávě, kterou má Šifra k dispozici a kterou si můžete přečíst na stránkách firmy Somavedic Technologies. „Během telefonování jsme zaznamenali vliv Somavedicu Medic Uran na svalovou aktivitu, nepravidelnost srdeční činnosti, dýchání, rozšíření hrudníku a teplotu prstu. Velký vliv měl ale přístroj na lidi i v momentě, kdy netelefonovali, ale měli mobily v pohotovostním režimu 5 až 10 centimetrů od hlavy. V obou případech byla většina parametrů nižší během telefonování při zapnutém Somavedicu Medicu Uran v porovnání se situací, kdy použit nebyl, ale lidé si mysleli, že je.“

Somavedic - Bicom LTM

Výsledky jednoznačně ukázaly, že zde existuje statisticky velice významný vliv Somavedicu jak přímo během telefonování, tak ve fázi, kdy se mobilní telefon nachází poblíž člověka v pohotovostním režimu. Co mě při čtení výsledků hodně zaujalo, byl třeba rozdíl mezi elektrickým odporem kůže, který se měří na prstu levé ruky, a to jak při telefonování, tak po něm. Na podobném měření je v podstatě založeno fungování detektorů lží. Přístroje zaznamenávají rozšíření potních žláz a vodivost kůže, neboť tyto fyziologické reakce řídí naše podvědomí.

Hodnoty, kdy lidé nevěděli, že je zapnutý Somavedic, byly stabilnější, než při předstíraném použití přístroje. Zásadní efekt ale nastal zhruba po 25 minutách – tehdy přestal být patrný rozdíl mezi přiznaným působením Somavedicu a slepým. Po této době jednoduše pominul psychologický efekt, kdy si lidé mysleli, že jim zapnutí přístroje pomůže, a hodnoty se srovnaly s variantou, kdy přístroj běžel, aniž by o tom lidé věděli.

V momentě, kdy byli dobrovolníci vystaveni elektromagnetickému záření z mobilních telefonů bez přítomnosti Somavedicu Medicu Uran a následně po jeho zapojení, aniž by o tom věděli, ve druhém případě naměřili výzkumníci nižší hodnoty sledovaných parametrů jako srdeční tep, svalová aktivita, kožní odpor a teplota prstu, rychlost dýchání či rozšíření hrudníku. Tyto hodnoty byly také nižší než při předstíraném použití přístroje, avšak byly vyšší, než když lidé netelefonovali, ale mobil měli pouze u hlavy.

Odborníci tak došli k závěru: „Z našich předchozích měření u podobných zařízení víme, že během telefonování dochází obecně ke zvyšování hodnoty u sledovaných parametrů během telefonování a následnému poklesu po skončení hovoru a v klidové fázi. Jednoznačně z toho vyplývá, že Somavedic Medic Uran chránil dobrovolníky před škodlivým zářením mobilních telefonů jak přímo během hovoru, tak ve fázi, kdy byl mobilní telefon v pohotovostním režimu.“

Nejvíce ale vědce překvapila skutečnost, že fyziologická reakce organismu v případě, že dobrovolníci nevěděli, zda je Somavedic zapnutý či nikoli, se více lišila od situace, kdy bylo použití přístroje pouze předstírané, i od situace, kdy to věděli. „Očekávání dobrovolníků ovlivnilo reakci jejich organismu víc směrem k záření z telefonů než k ochranným účinkům Somavedicu. Projevilo se to nejvíc v situaci, kdy jim pracovníci Bion Institutu řekli, že tento testovací den je zapnutý Somavedic Medic Uran, takže jsou v dané chvíli chráněni proti škodlivému záření z mobilního telefonu.“ Místo aby se dostavilo placebo, tedy efekt, kdy se zdravotní stav zlepší pouze na základě naší psychiky (když si myslíme, že nám něco pomůže, většinou nám to pomůže), dostavilo se nocebo, tedy strach z toho, že to bude naopak. Jak je to možné?

Výzkumníci si všimli jedné velice zajímavé věci: „Zdá se, že dobrovolníci věnovali mnohem více pozornosti slovu záření než ochrana, a to měnilo jejich reakce. Na základě těchto zjištění bychom výrobci Somavedicu doporučili, aby se zaměřil více na zdůraznění schopnosti přístroje harmonizovat okolní prostředí a zvyšovat energii v prostoru než na ochranu proti různým typům radiace. Lepší je mluvit o pozitivních účincích přístroje bez toho, aniž by se detailně popisovalo škodlivé záření, před kterým Somavedic chrání.“ Inu, psychika půl zdraví.

Na základě této informace by se mohlo zdát, že nejlépe by člověku bylo, kdyby o záření a negativních věcech nic nevěděl. Jenže to není tak úplně pravda, protože nevědomost nikoho neochrání. Tím, že budeme problém ignorovat, nezmizí. Jako ideální se tak jeví zlatá střední cesta – být si vědom rizik, ale zbytečně se neděsit. A harmonizovat a harmonizovat.

Zdroj: https://www.casopis-sifra.cz/ochrana-pred-mobilnim-zarenim-cesky-pristroj-somavedic-ziskal-dalsi-mezinarodni-certifikat/

Mohlo by vás také zajímat:

Cestou funkční psychosomatiky

27. 02. 2021

Cesta je jen jediná, v našich hlavách končí i začíná. Poslechněte si velmi zajímavý a inspirativní rozhovor s Antonií Krzemieňovou na téma funkční psychosomatika. Dotýká se toto téma každého z nás. Zvláště pak v této době.

Ampule Corona + a terapeutické protivirové BICOM programy

11. 04. 2020

Máme k dispozici ampule Corona + a terapeutické protivirové BICOM programy na podporu imunity.

Žít lepší život

10. 02. 2021

Podívejte se s námi na to, jak začít žít lepší život díky využití síly a energie Somavedicu.

Reference

Právě míjím devátý měsíc bez kouření! Po celoživotní (od puberty) zálibě jsem se konečně rozhodla, že s kouřením musím skoncovat. Sama nemám dost pevné vůle a tak jsem se domluvila s Janičkou, že mi pomůže. Vyšlo to, nemám žádné stavy abstinenčních příznaků a věřím, že to tak zůstane i nadále. Moc děkuji Janičko. Přeji pěkný den Alena Š.

Alena Š.

Dobrý den paní Ringelová, chtěla jsem Vám moc poděkovat. Již 15 let se léčím s depresemi a úzkostmi, ale po smrti mých rodičů jsem cítila jen prázdnotu a samotu. Cítila jsem, jak se mi úzkostí svírají orgány. Nemohla jsem se ani nadechnout. Nedá se to popsat. Hodně mi pomohla má kamarádka Jana, která mě vzala mezi skupinku turistů. Začala jsem chodit do přírody, byla jsem mezi lidmi a v krásné přírodě, takže to bylo moc fajn. Doma jsem ale stále trpěla velkými úzkostmi. Navštívila jsem Vás společně s ní na její doporučení. Byla jsem u Vás na dvou terapiích a již při první terapii jsem během týdne začala pociťovat úlevu. Byla jsem najednou v takovém zvláštním klidu. Před terapií, když jsem mluvila o mých rodičích, jsem měla pokaždé slzy na krajíčku a doma jsem brečela jak želva. Nyní se cítím taková silná, nebrečím, více se směji na lidi, jsem taková vyrovnanější, řekla bych, že mám o trochu více sebevědomí. Moc děkuji a přeji hezký den, Vlasta

Vlasta V.

Přístroj BICOM je velký zázrak. Po smrti mého syna jsem měla sebezničující smutek a stesk. Vím, že máme s pokorou vše příjímat, ale u matky a dítěte to není lehké. Již po druhém sezení jsem cítila opět klid a mír na duši, nepopsatelné smíření s osudem. Zdraví škodlivé emoce odeznívaly. Paní Janička Ringelová je velmi profesionální, milá a vstřícná. Má ten dar vcítit se do problémů každého klienta, ať už dětí, nebo dospělých a spolu s Bicomem navrátit zdraví, poškozené škodlivými emocemi. Na základě vlastních zkušeností mohu terapie přístrojem stoprocentně doporučit. Jana K. Ústí n.L.

Jana K.

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za dosavadní úžasnou spolupráci a skvělé výsledky s přístrojem Bicom. Nejvíce oceňuji program na imunitu, který se perfektně osvědčil na našich dětech. Vřele Bicom doporučuji všem. Moc děkuji. Krásný den, Nikola

Nikola

Milá Jani, dostala jsem opravdu velkou výzvu - napsat o tom, jak nám pomohl Bicom ve Tvých rukou. Přirovnala bych Tě ke kuchaři s Michelinskou hvězdou, který z úžasných ingrediencí s velkou dávkou fantazie vytvoří skvostné dílo, které pohladí na duši i těle. Pokaždé!!! Už dávno jsem se chtěla podělit o to, jak Tvůj přístup, pochopení a radost spolu s Bicomem vstoupily do našeho života. V době, kdy jsem poprvé slyšela o biorezonančním přístroji Bicom, jsme řešili u syna (16 let) tenisový loket, kterému předcházela rok neléčená borelióza a s ní spojené problémy jako byly únava, otoky kloubů, záněty očí, bolesti hlavy, paréza lícního nervu, záněty středního ucha, … Z toho plynoucí strach a obava cokoliv udělat, ztráta sebevědomí. Po čtyřech letech hledání příčiny těchto komplikací jsme s nadějí a očekáváním začali s terapií přístrojem Bicom v Litoměřicích. Už po první návštěvě jsem se těšila na další. Po několika terapiích došlo u syna k obrovské změně. Nejenže loket je zase v pořádku, ale je i posílen imunitní systém, únava zmizela a obavy a strach jsou pryč! Nyní je z něho dospívající sebevědomý mladý muž, který každý den cvičí, je aktivní, pozitivní a veselý. A jak pomohl přístroj Bicom mně? Velmi. Kromě odbourání stresu a obav ze synových zdravotních problémů, vyřešení nezpracovaných emocí a problémů, jsem nepřišla o čtyři zuby, které mi měly být vytržené z důvodu pokročilé paradentózy. Mám více životní energie a líbí se mi, že tělo a duše je chápána jako jeden celek. A na závěr, jeden příklad z minulého týdne, kdy si manžel zvrtnul kotník – velký výron, bez berlí se nepohnul. Druhý den měl terapii Bicomem, otok postupně zmizel a třetí den odložil berle a mohl zase chodit! Díky za vše, co pro nás děláš. Moc si toho vážím. Psychosomatický přístup považuji za správný, vše souvisí se vším a vše má řešení a Bicom je skvělý pomocník. Vřele všem doporučuji. PS: Na Tvé terapie se vždy těším jako malá holka. Velmi mě to obohacuje, vím, že se dovím zase něco nového, zajímavého. A žasnu nad Tvou empatií, kreativitou a elánem. A pozitivní přístup a úsměv je samozřejmostí. Marcela A.

Marcela A.

O Biorezonanci Bicom jsem slyšel již před cca dvěma lety, ale neměl jsem možnost jí vyzkoušet. Když jsem na ní pak narazil na Allfestu v Litoměřicích, byla povinnost vyzkoušet jí. Musím říct, že jsem už podstoupil hodně alternativních možností, především kvůli opakujícím se bolestem zad a také neustále se opakujícím strachům. Po prvním sezení v Litoměřicích jsem musel volat už cestou manželce, že je něco jinak a od té doby se hodně věcí změnilo k lepšímu. Druhé sezení nebylo sice již tak intenzivně prožitkové, ale rozdíly zaznamenávám skoro denně. Když něco řešíte roky a nebere to konce, tak to potom vidíte na první pohled. Biorezonanci v Litoměřicích absolutně doporučuji.

Petr Firman

Somavedic URAN - recenze
Od zapnutí jsem cítil obrovské čištění, funguje skvěle a moje spokojenost je ohromná! S vodou jsem vědomě pracoval již předtím, moje byla mnohem jemnější a taková čistější, nyní se to ještě znásobilo, nemohu si to vynachválit! Vnímám, jak vědomě nemusím tolik hlídat pronikání wifi signálu tělem, neboť Somadevic Uran tvoří nádherné ochranné pole a zároveň silně čistí. Zažívám podobné čištění jako při chloreře, jenže mnohem silnější a působící i tam, kam již chlorella nedosáhne, neboli s dovolením - (svým průjmem jsem nadšený!)

Matouš Svoboda - Ektara

Přesně před rokem jsem podstoupila terapii na odvykání kouření. Přestat pro mně bylo vždy těžké , protože jsem kouřila hodně let a docela dost cigaret denně. Po terapii jsem měla nějakou dobu velkou žízeň - to mě naučilo dodržovat pitný režim, a tím jsem taky vždycky zažehnala chuť na cigaretu. A jsem moc ráda, že jsem to takhle hezky zvládla a vydržela až do dneška. Věřím, že už to mám za sebou a budu navždy bez cigaret. Moc děkuji za poskytnutou podporu.

Ilona Č.

Chtěla bych moc poděkovat za perfektní péči, která mi je poskytnuta pokaždé, když jsem na terapii Bicom. Při poslední terapii s urologickým problémem jsem vážně nevěděla, zda i tohle zvládneme... Během týdne se všechno v těle srovnalo, a já jsem bez obtížných a obtěžujících projevů!!! Opět! Protože vždy, když jsem přišla pro pomoc, tak jsem odešla spokojená. Moc děkuji a rozhodně doporučuji každému, kdo se rozhoduje, zda Bicom bude to pravé... Držím palce!!!!

Alena Š.

Milá Janičko, moc děkuji za tvé nadstandartní služby s Bicomem. Mám dvě úžasné zprávy. Tvá pomoc v oblasti mé paradontozy byla špičková. Dnes jsem byla paradontoložkou v Praze pochválena, jak se stav zlepšil natolik, že při pokračující situaci (zuby nebolí, netvoří se další záněty) stačí pokračovat v současné péči a kontrola až za rok. Mám velikou radost, neboť hrozilo vytržení 4 spodních zubů a dnes už o tom nepadlo ani slovo. Do budoucna prý možná ano, ale s Bicomem a s tebou je to daleko (když vezmu, že už skoro rok jsem měla být bez nich). A další skvělá zpráva. Urputná bolest ramene a ruky je do týdne pryč. Mazec to byl ten den (spíš noc) po Bicomu, kdy se čistily hlavně emoce (zas je tu ta psychosomatika a s ní spojené letité stresy). Ale dnes je to 6 dní po tvém zásahu a skoro nevím, že ruka bolela. S obrovským poděkováním a láskou Iva

Iva

Není to jednoduché hodnotit Bicom. Proč? Je totiž neuvěřitelné co vše se dá pomocí biorezonanční terapie řešit. Máme za sebou čtyři terapie a víc a víc chápeme slova z letáčku, který se nám v létě (určitě ne náhodou) dostal - "je snadné cítit se dobře". S tím, jak se zlepšuje naše fyzické zdraví, zlepšuje se i naše psychická pohoda. Vše zvládáme lépe a v jsme v pohodě a dobré náladě. Děkujeme ti Janičko za tvůj úžasný profesionální a lidský přístup.

Iva a Pavel, Louny

Biorezonanční přístroj jsem poprvé vyzkoušela ke zmírnění stresové zátěže a hned po první návštěvě jsem pocítila změnu. Nedokážu slovy popsat jakou, ale cítila jsem, že se něco děje… po dalším sezení již začala přicházet psychická i fyzická úleva a s každou další návštěvou se můj stav zlepšoval.

Michaela Š.

S očekáváním čehosi neznámého, co by mi snad mohlo pomoci, jsem navštívila Biorezonanci BICOM v Litoměřicích. Absolvovala jsem během pěti měsíců tři sezení – a jsem nadšená! Pomohlo, cítím se mnohem lépe, mám dobrou náladu – to mi už několik let chybělo, takový pocit… Ještě navíc jsem si zde také zakoupila pro domácí potřebu přístroj Somavedic, abych dobré vlny přenesla i do rodiny.

Alena Š.

Paní Ringelová je velmi hodná a vždy usměvavá terapoutka, která vám (včetně mě) vše s láskou a energií vysvětlí. Byla jsem u ní zatím jen na BBC, ale i tak jsem odcházela nabitá pozitivní energií.

Stana S.
 
 

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Jsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

ELI ATD s.r.o.
Roudnice nad Labem
Boženy Němcové 1345
IČ: 02833131
DIČ: CZ02833131