Jaro je nejideálnější doba, jak pomoci svému tělu

11. 03. 2020

Jaro je nejideálnější doba, jak pomoci svému tělu, aby pro nás pracovalo co nejefektivněji. Pravidelné jarní očisty, detoxikace a půsty velmi pomáhají nastartovat po dlouhé zimě, kdy jsme se méně pohybovali a potřebovali více tučných jídel, nastartovat regenerační procesy. A i v tomto směru Vám Somavedic může být velkým pomocníkem: Kosmická detoxikace.

Existují dva způsoby, jak čelit nemocím: buď můžeme potlačovat příznaky a zhasínat pomocí léků výstražná červená světýlka upozorňující na problém, nebo se pokusíme imunitu „zvednout“, podpořit a umožnit tělu, aby se s chorobami a neduhy vypořádalo samo. Tedy aby mohlo dělat práci, pro kterou bylo „navrženo“. Naše tělo je tak dokonalý nástroj, že disponuje schopností „očisty“ neboli detoxikace samo od sebe. Všechny jedy, bakterie a útoky zvenku prostě eliminuje. 

Naše přetížené schránky jsou ale permanentně pod brutálním tlakem – ze vzduchu, z jídla, z chemikálií, jež jsou všude okolo nás, ale i kvůli stresu. Klasická medicína pohříchu stále volí převážně první způsob řešení, který více než pacientům vyhovuje lékařům a farmaceutickým firmám, a tak si lidé musejí v mnoha případech pomoci sami a hledat jinde. Ale i zde je třeba rozlišovat: různé módní detoxikační prostředky, zázračné superšťávy či klystýry sice mohou pomoci škodliviny odplavit, ale je to podobné, jako když vyléváme vodu ze sklepa kýbly, aniž bychom zastavili prasklou vodu.

Ideální jarní očista tedy spočívá spíše v tom, abychom podpořili co nejvíce přirozené čisticí mechanismy našeho těla, což je věru nelehký úkol. Ivan Rybjanský se touto tematikou intenzivně zabývá již přes 20 let. Sám stál totiž tehdy na prahu smrti a lékaři už nad ním lámali hůl. Jenže ten nahoře s ním měl evidentně jiné plány. Původní profesí matematický analytik a programátor zcela přehodnotil pohled na život a pustil se i do „alternativních“ vod, přičemž oba světy začal propojovat. Výsledkem jeho bádání a zkušeností je mimo jiné unikátní přístroj Somavedic, který pomáhá lidskému organismu tím, že kolem něj vytváří jakousi ochrannou bublinu, takže na něj „nemohou“ například geopatogenní zóny a negativní účinky elektrosmogu. Somavedic je de facto jakási destička s připevněnými drahými kameny do tvaru pyramidy, zalitá do skla a zapojená do elektřiny. Drahé kameny jsou známé odpradávna tím, že každý „vibruje“ na určité frekvenci, kterou léčivě ovlivňuje okolní prostředí.

Somavedic je sestrojen na základě řízeného uvolňování energie těchto minerálů, a navíc jsou do něj naprogramovány další frekvence; jejich působení a specifické rozestavení ve vzájemné korelaci dokáže tyto „vlny“ ještě zesílit, takže umí prostředí „vyladit“. Ale to je pouze začátek. Podstatnou část Somavedicu tvoří zabudovaný speciální software a nahrané programy s informacemi v podobě vln o různých frekvencích. To je jakási „jemnohmotná“ část přístroje, která se pouští mnohem dál. „Souvisí to s programováním fyzického těla přes kvantové pole.

 

Geopatie a elektrosmog v prostředí ovlivňovaném Somavedicem nemizí, stále fyzicky existují, jinak by nám nefungovala televize ani mobil, ale nedostanou se do kvantového pole člověka. Programování kvantového pole je něco, co funguje i v běžném životě pomocí myšlenek, rozpoložení, emocí… Zkrátka pomocí elektromagnetického vlnění patřičné vibrace,“ vysvětluje tvůrce jedinečného vynálezu, se kterým sklízí úspěch po celém světě. „Mnoho příčin závažných chorob nevzniká na bázi fyzického těla, ale neseme si je naprogramovány‘ v kvantovém poli, v našem procesoru, kterému říkáme DNA.“ Kvantové pole je zjednodušeně jakýsi energetický podklad, knihovna, kde jsou uloženy úplně všechny informace – jak z naší minulosti, tak výsledky našich rozhodnutí i možné cesty, kudy se bude ubírat náš další směr. Představit si jej můžeme jako prostor plný elementárních částic, jež mají schopnost aktivace právě ve chvíli, kdy na ně upřeme své myšlenky nebo pocity. Jinými slovy, zde se tvoří realita – tedy to, co potom prožíváme v hmotném světě. Jakmile začne Somavedic, který ovlivňuje nejen okolní prostředí, ale i strukturu vody (typy Medic Uran, Medic Amber, Medic Gold a Atlantik), „úřadovat“, spustí se v lidském těle procesy podobné detoxikaci, které mohou být doprovázeny bolestí hlavy, ale i jiných orgánů, nemenstruačním krvácením, odhleňováním, či dokonce chřipkou. Zátěže, bloky nebo paraziti zkrátka musejí nejdřív pryč.

Pokud někoho bolí hlava, doporučuje Ivan Rybjanský místo Ibalginu na hlavu ledový ručník. Klíčová je především životospráva. „Alkohol, špatná strava, to je kromě elektrosmogu další stupeň devastace těla,“ upozorňuje léčitel a přidává svůj oblíbený příměr: představte si svůj věk a to, jak se staráte o vlastní tělo. A pak si představte auto, které má stejné stáří a staráte se o něj stejně jako o tělo. Jak asi bude vypadat? Důležité u čištění organismu je též dodržovat správný pitný režim. Pije-li člověk dobře, může se podobným projevům vyhnout. Není důležité pouze množství tekutiny, kterou do sebe dostaneme, ale i její kvalita. Pokud není voda kvalitní, tělo ji nepustí do oběhu a v podstatě ji vymočíme. „Dobré je v šest ráno, kdy začínají fungovat ledviny, vypít dvě tři deci vody s citronem. Spláchne to toxiny nahromaděné v noci a úplně jinak poté jdete na velkou,“ radí pan Rybjanský, jenž působí i jako diagnostik pro biorezonanční či terapeutická centra. „Poté je dobré vypít během dne aspoň litr a půl čisté vody. Polévky a čaje se do toho nepočítají. Každá bylina má svůj účinek – zázvor orgány zahřívá, máta je ochlazuje, zelený čaj nabudí, meduňka zklidňuje… Když si pak člověk udělá svoji směsku, i když je chutná, může to rozhodit výkony orgánů.“

 

S deštníkem, nebo bez?
Najít kvalitní vodu ale není snadné; všude se píše o pesticidech, hormonech a jiných lahůdkách. Voda je jako houba, jak zjistil už legendární japonský badatel Masaru Emoto. Nasává do sebe informace z okolí, jak ty pozitivní, tak
negativní. Emoto fotil nádherné krystaly zmražené vody v nádobě, na kterou působily pozitivní emoce jako láska, kdežto u „negativní“ vody vznikaly notně deformované a nevzhledné krystaly. Právě Somavedic, konkrétně nejprodávanější typ Medic Uran, pozitivně ovlivňuje strukturu vody. Například Somavedic Harmonie tyto účinky nemá, ale svým působením brání vodě aspoň v tom, aby nasávala „nepořádek“ z okolí. Nemáte-li ani jeden z přístrojů, může pomoci, i když ne ideálně, malý trik – vodu, kterou budete pít, den předtím zmrazíte. Tím se alespoň částečně změní její struktura.

Somavedic, který zasahuje až do kvantového pole a vysílá do něj své léčivé frekvence, nedělá nic násilného – do kvantového pole vysílá ty správné informace, čehož naše zhuntovaná a těžce zkoušená těla již nejsou schopna. Vše se
pročistí tak, že tělo začne přijímat jiné „rozkazy“. „Somavedic uvolňuje bloky tak, že tělo samo začne nasávat tu přírodní, chcete-li kosmickou energii. To je ta všeprostupující energie, se kterou pracoval již Nikola Tesla.“
Mezi všemi elektrosmogy, patogenními zónami, chemikáliemi, radiacemi a jiným balastem, který ničí organismus a na který lidské tělo není stavěno, je zkrátka těžké, ne-li nemožné zůstat fit. Není divu, že naše organismy fungují tak na deset procent svého skutečného potenciálu. Přesto za ta léta potkal Ivan Rybjanský asi pět lidí, kteří se těmto neblahým civilizačním vlivům dovedou bránit sami a kteří si dokážou vytvořit „vlastní“ ochranu. Jenže aby se od všeho očistili, nedělali by nic jiného. Museli by se nejméně čtyři hodiny denně intenzivně věnovat očistě, nastartování, meditacím a jiným „programovacím“ technikám, aby se dostali do stavu, kdy by po zbytek dne fungovali ideálně. A právě tady – i jim – pomáhá Somavedic. „Zapnu ho a nemusím o tom přemýšlet. Je to, jako když vejdu do deště. Když si vezmu deštník, nebudu mokrý. Tohle je také jakýsi deštník, deštník proti civilizačním chorobám,“ vysvětluje Ivan Rybjanský. To ale zdaleka nestačí. „Vždycky je nejdůležitější, jak se o sebe budu starat. Zdraví je totiž dril".

 

Nechte si od nás poradit s výběrem Somavedicu, který u nás v Litoměřících můžete také zakoupit.

Vaše Biorezonance Litoměřice

 

Text: Milan Vidlák

Zdroj: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=208267563708401&id=100035754751999

 

 


 

Mohlo by vás také zajímat:

(Ne)jasná zpráva o konci světa – K čemu je zlatý mercedes, když nemá kdo řídit?

15. 04. 2020

Donnie ukradne peníze ze sejfu firmy Solomon & Solomon, ale hne se v něm svědomí a chce peníze vrátit. Jenže se mu zasekne klíč v zámku a nemůže odemknout. V momentě, kdy leze po požárním schodišti, aby se dostal na střechu, začnou z nebe zničehonic padat žáby. A to je teprve začátek, jenž spustí dalekosáhlé události. Když jsem v roce 1999 zíral na jednu z nejpůsobivějších filmových scén světové kinematografie, která se odehrála ve snímku Magnolia, ani ve snu by mě nenapadlo, že se o 12 let později něco podobného stane i ve skutečnosti.

Cestou funkční psychosomatiky

27. 02. 2021

Cesta je jen jediná, v našich hlavách končí i začíná. Poslechněte si velmi zajímavý a inspirativní rozhovor s Antonií Krzemieňovou na téma funkční psychosomatika. Dotýká se toto téma každého z nás. Zvláště pak v této době.

Přednáška - mikroorganismy

07. 03. 2021

Lidé se často považují za vrcholná díla přírody - je tomu skutečně tak? Toto a mnoho dalšího se dozvíte v přednášce na téma mikroorganismy, kterou vás provede Antonie Krzemieňová.

Reference

Právě míjím devátý měsíc bez kouření! Po celoživotní (od puberty) zálibě jsem se konečně rozhodla, že s kouřením musím skoncovat. Sama nemám dost pevné vůle a tak jsem se domluvila s Janičkou, že mi pomůže. Vyšlo to, nemám žádné stavy abstinenčních příznaků a věřím, že to tak zůstane i nadále. Moc děkuji Janičko. Přeji pěkný den Alena Š.

Alena Š.

Dobrý den paní Ringelová, chtěla jsem Vám moc poděkovat. Již 15 let se léčím s depresemi a úzkostmi, ale po smrti mých rodičů jsem cítila jen prázdnotu a samotu. Cítila jsem, jak se mi úzkostí svírají orgány. Nemohla jsem se ani nadechnout. Nedá se to popsat. Hodně mi pomohla má kamarádka Jana, která mě vzala mezi skupinku turistů. Začala jsem chodit do přírody, byla jsem mezi lidmi a v krásné přírodě, takže to bylo moc fajn. Doma jsem ale stále trpěla velkými úzkostmi. Navštívila jsem Vás společně s ní na její doporučení. Byla jsem u Vás na dvou terapiích a již při první terapii jsem během týdne začala pociťovat úlevu. Byla jsem najednou v takovém zvláštním klidu. Před terapií, když jsem mluvila o mých rodičích, jsem měla pokaždé slzy na krajíčku a doma jsem brečela jak želva. Nyní se cítím taková silná, nebrečím, více se směji na lidi, jsem taková vyrovnanější, řekla bych, že mám o trochu více sebevědomí. Moc děkuji a přeji hezký den, Vlasta

Vlasta V.

Přístroj BICOM je velký zázrak. Po smrti mého syna jsem měla sebezničující smutek a stesk. Vím, že máme s pokorou vše příjímat, ale u matky a dítěte to není lehké. Již po druhém sezení jsem cítila opět klid a mír na duši, nepopsatelné smíření s osudem. Zdraví škodlivé emoce odeznívaly. Paní Janička Ringelová je velmi profesionální, milá a vstřícná. Má ten dar vcítit se do problémů každého klienta, ať už dětí, nebo dospělých a spolu s Bicomem navrátit zdraví, poškozené škodlivými emocemi. Na základě vlastních zkušeností mohu terapie přístrojem stoprocentně doporučit. Jana K. Ústí n.L.

Jana K.

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za dosavadní úžasnou spolupráci a skvělé výsledky s přístrojem Bicom. Nejvíce oceňuji program na imunitu, který se perfektně osvědčil na našich dětech. Vřele Bicom doporučuji všem. Moc děkuji. Krásný den, Nikola

Nikola

Milá Jani, dostala jsem opravdu velkou výzvu - napsat o tom, jak nám pomohl Bicom ve Tvých rukou. Přirovnala bych Tě ke kuchaři s Michelinskou hvězdou, který z úžasných ingrediencí s velkou dávkou fantazie vytvoří skvostné dílo, které pohladí na duši i těle. Pokaždé!!! Už dávno jsem se chtěla podělit o to, jak Tvůj přístup, pochopení a radost spolu s Bicomem vstoupily do našeho života. V době, kdy jsem poprvé slyšela o biorezonančním přístroji Bicom, jsme řešili u syna (16 let) tenisový loket, kterému předcházela rok neléčená borelióza a s ní spojené problémy jako byly únava, otoky kloubů, záněty očí, bolesti hlavy, paréza lícního nervu, záněty středního ucha, … Z toho plynoucí strach a obava cokoliv udělat, ztráta sebevědomí. Po čtyřech letech hledání příčiny těchto komplikací jsme s nadějí a očekáváním začali s terapií přístrojem Bicom v Litoměřicích. Už po první návštěvě jsem se těšila na další. Po několika terapiích došlo u syna k obrovské změně. Nejenže loket je zase v pořádku, ale je i posílen imunitní systém, únava zmizela a obavy a strach jsou pryč! Nyní je z něho dospívající sebevědomý mladý muž, který každý den cvičí, je aktivní, pozitivní a veselý. A jak pomohl přístroj Bicom mně? Velmi. Kromě odbourání stresu a obav ze synových zdravotních problémů, vyřešení nezpracovaných emocí a problémů, jsem nepřišla o čtyři zuby, které mi měly být vytržené z důvodu pokročilé paradentózy. Mám více životní energie a líbí se mi, že tělo a duše je chápána jako jeden celek. A na závěr, jeden příklad z minulého týdne, kdy si manžel zvrtnul kotník – velký výron, bez berlí se nepohnul. Druhý den měl terapii Bicomem, otok postupně zmizel a třetí den odložil berle a mohl zase chodit! Díky za vše, co pro nás děláš. Moc si toho vážím. Psychosomatický přístup považuji za správný, vše souvisí se vším a vše má řešení a Bicom je skvělý pomocník. Vřele všem doporučuji. PS: Na Tvé terapie se vždy těším jako malá holka. Velmi mě to obohacuje, vím, že se dovím zase něco nového, zajímavého. A žasnu nad Tvou empatií, kreativitou a elánem. A pozitivní přístup a úsměv je samozřejmostí. Marcela A.

Marcela A.

O Biorezonanci Bicom jsem slyšel již před cca dvěma lety, ale neměl jsem možnost jí vyzkoušet. Když jsem na ní pak narazil na Allfestu v Litoměřicích, byla povinnost vyzkoušet jí. Musím říct, že jsem už podstoupil hodně alternativních možností, především kvůli opakujícím se bolestem zad a také neustále se opakujícím strachům. Po prvním sezení v Litoměřicích jsem musel volat už cestou manželce, že je něco jinak a od té doby se hodně věcí změnilo k lepšímu. Druhé sezení nebylo sice již tak intenzivně prožitkové, ale rozdíly zaznamenávám skoro denně. Když něco řešíte roky a nebere to konce, tak to potom vidíte na první pohled. Biorezonanci v Litoměřicích absolutně doporučuji.

Petr Firman

Somavedic URAN - recenze
Od zapnutí jsem cítil obrovské čištění, funguje skvěle a moje spokojenost je ohromná! S vodou jsem vědomě pracoval již předtím, moje byla mnohem jemnější a taková čistější, nyní se to ještě znásobilo, nemohu si to vynachválit! Vnímám, jak vědomě nemusím tolik hlídat pronikání wifi signálu tělem, neboť Somadevic Uran tvoří nádherné ochranné pole a zároveň silně čistí. Zažívám podobné čištění jako při chloreře, jenže mnohem silnější a působící i tam, kam již chlorella nedosáhne, neboli s dovolením - (svým průjmem jsem nadšený!)

Matouš Svoboda - Ektara

Přesně před rokem jsem podstoupila terapii na odvykání kouření. Přestat pro mně bylo vždy těžké , protože jsem kouřila hodně let a docela dost cigaret denně. Po terapii jsem měla nějakou dobu velkou žízeň - to mě naučilo dodržovat pitný režim, a tím jsem taky vždycky zažehnala chuť na cigaretu. A jsem moc ráda, že jsem to takhle hezky zvládla a vydržela až do dneška. Věřím, že už to mám za sebou a budu navždy bez cigaret. Moc děkuji za poskytnutou podporu.

Ilona Č.

Chtěla bych moc poděkovat za perfektní péči, která mi je poskytnuta pokaždé, když jsem na terapii Bicom. Při poslední terapii s urologickým problémem jsem vážně nevěděla, zda i tohle zvládneme... Během týdne se všechno v těle srovnalo, a já jsem bez obtížných a obtěžujících projevů!!! Opět! Protože vždy, když jsem přišla pro pomoc, tak jsem odešla spokojená. Moc děkuji a rozhodně doporučuji každému, kdo se rozhoduje, zda Bicom bude to pravé... Držím palce!!!!

Alena Š.

Milá Janičko, moc děkuji za tvé nadstandartní služby s Bicomem. Mám dvě úžasné zprávy. Tvá pomoc v oblasti mé paradontozy byla špičková. Dnes jsem byla paradontoložkou v Praze pochválena, jak se stav zlepšil natolik, že při pokračující situaci (zuby nebolí, netvoří se další záněty) stačí pokračovat v současné péči a kontrola až za rok. Mám velikou radost, neboť hrozilo vytržení 4 spodních zubů a dnes už o tom nepadlo ani slovo. Do budoucna prý možná ano, ale s Bicomem a s tebou je to daleko (když vezmu, že už skoro rok jsem měla být bez nich). A další skvělá zpráva. Urputná bolest ramene a ruky je do týdne pryč. Mazec to byl ten den (spíš noc) po Bicomu, kdy se čistily hlavně emoce (zas je tu ta psychosomatika a s ní spojené letité stresy). Ale dnes je to 6 dní po tvém zásahu a skoro nevím, že ruka bolela. S obrovským poděkováním a láskou Iva

Iva

Není to jednoduché hodnotit Bicom. Proč? Je totiž neuvěřitelné co vše se dá pomocí biorezonanční terapie řešit. Máme za sebou čtyři terapie a víc a víc chápeme slova z letáčku, který se nám v létě (určitě ne náhodou) dostal - "je snadné cítit se dobře". S tím, jak se zlepšuje naše fyzické zdraví, zlepšuje se i naše psychická pohoda. Vše zvládáme lépe a v jsme v pohodě a dobré náladě. Děkujeme ti Janičko za tvůj úžasný profesionální a lidský přístup.

Iva a Pavel, Louny

Biorezonanční přístroj jsem poprvé vyzkoušela ke zmírnění stresové zátěže a hned po první návštěvě jsem pocítila změnu. Nedokážu slovy popsat jakou, ale cítila jsem, že se něco děje… po dalším sezení již začala přicházet psychická i fyzická úleva a s každou další návštěvou se můj stav zlepšoval.

Michaela Š.

S očekáváním čehosi neznámého, co by mi snad mohlo pomoci, jsem navštívila Biorezonanci BICOM v Litoměřicích. Absolvovala jsem během pěti měsíců tři sezení – a jsem nadšená! Pomohlo, cítím se mnohem lépe, mám dobrou náladu – to mi už několik let chybělo, takový pocit… Ještě navíc jsem si zde také zakoupila pro domácí potřebu přístroj Somavedic, abych dobré vlny přenesla i do rodiny.

Alena Š.

Paní Ringelová je velmi hodná a vždy usměvavá terapoutka, která vám (včetně mě) vše s láskou a energií vysvětlí. Byla jsem u ní zatím jen na BBC, ale i tak jsem odcházela nabitá pozitivní energií.

Stana S.
 
 

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Jsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

ELI ATD s.r.o.
Roudnice nad Labem
Boženy Němcové 1345
IČ: 02833131
DIČ: CZ02833131