Bicom zlepší imunitu proti virům, poukazuje lékař Tomáš Vejrych

20. 05. 2020

Už na škole ho přitahovaly netradiční léčebné postupy. Obvodní lékař z Trutnova Tomáš Vejrych, který sídlí v Masarykově poliklinice v Trutnově, vyšetřuje pacienty jak standardními způsoby, tak má v jedné ze svých dvou ordinací i speciální biorezonanční přístroj tzv. Bicom. Tím aktuálně dokáže bojovat i proti koronaviru. „Nejde jen o léčbu, ale skrz tuto terapii dokážeme zlepšit též imunitu člověka,“ říká praktický lékař, jenž hledá cestu ke zdraví i cestou alternativní medicíny.

Co si myslíte o tom, jak do našich životů v uplynulých týdnech zasáhla pandemie koronaviru?
Všechno má nějaký význam. Nechci hodnotit, co pandemii způsobilo, jestli to byla čínská nebo americká laboratoř, nebo jestli to bylo z rozmaru elit či něco jiného. To podle mého názoru není podstatné. Myslím, že důležitější je, co nám to přineslo, do jaké situace nás to dostalo. A následně, co z toho pochopíme. Myslím si, že celá situace může být vyústěním hektické doby, ve které jsme žili. A nyní díky pandemii došlo k jakémusi zpomalení. Lidé teď mají čas na sebe, na spočinutí, přehodnocení svých životů, mají čas na své rodiny.

Změní nás karanténa?
Lidé žijí ve stresu a strachu. Ten ovšem zhoršuje imunitu. Chci lidi uklidnit, nejde o vážnou, smrtící epidemii. Minulý rok u nás zemřelo zhruba 1500 lidí na obyčejnou chřipku. Celková úmrtnost (tedy počet lidí, kteří umřeli v daném období) je zhruba stejná jako minulý rok. Víte, že každých dvacet minut u nás někdo zemře na rakovinu? A tak bych mohl pokračovat. Takže mnohem lepší je radovat se z každodenních maličkostí, žít skromně.

Jak pandemie ovlivnila vaši práci lékaře?
Ovlivnila ji celkem dost.  Co se týká biorezonance, tak tato vyšetření jsme dočasně výrazně omezili, a to v reakci na nařízení vlády, ve kterém stálo, že pokud to není naléhavé, lidé by k lékařům neměli chodit. Tento způsob léčby je spíše pro klienty s chronickými problémy, takže to bylo možné odložit. Nyní již ovšem obnovujeme provoz. K omezení došlo i v klasické ordinaci, kde jsme měli nařízeno ordinovat distančně, a tak jsme asi 95% případů řešili přes telefon. Občas jsme si někoho pozvali, ale to bylo minimum. Šlo o to, aby se lidé co nejméně potkávali. Samozřejmě tohle jde dělat jen dočasně a teď už zase najíždíme na normální režim.

Kolik telefonátů denně jste museli vyřizovat od lidí, kteří si mysleli, že onemocněli koronavirem?
Bylo to v takových vlnách. Ze začátku hodně, řekněme, třeba pět šest lidí denně z toho počtu 60 až 70 telefonátů. Dnes už je to třeba jen jeden.

Ordinování přes telefon musela být pro lékaře docela změna. Jak jste si na to zvykl?
Když mohu, preferuji osobní kontakt s pacienty. Vyšetřovat po telefonu byla na chvíli zajímavá změna, ale s lidmi v ordinaci to je lepší.

Ve vaší ordinaci pracujete i se speciálním biorezonančním přístrojem tzv. Bicomem. Dá se použít i proti koronaviru?
Ano, na Bicomu máme možnosti, jak zlepšit imunitu nejen přímo proti tomuto typu viru, ale proti jakémukoli patogenu. K dispozici máme ampulku všech koronavirů včetně toho aktuálního Covid-19. Díky frekvenční medicíně tak můžeme efektivně zvýšit celkovou odolnost organismu.

 

Vysvětlíte, jak to funguje?

Koronavirus je skupina virů, které každý rok způsobují respirační onemocnění a část z nich zmutovala a způsobila letošní epidemii. Díky této ampulce Corona+ (ukazuje v ruce malinkatou skleněnou trubičku s náplní) a biorezonanční terapii, kdy invertujeme její frekvenci, vyvolám v těle akci, při které dojde ke zvýšení specifické imunity proti této nákaze. Je to úplně stejné, jako když děláme terapii na streptokoka, borelie či jiné patogeny. Posílíme imunitu namířenou proti těmto nákazám.

Mohl byste čtenářům přiblížit, čím se vlastně biorezonance zabývá a jak může být užitečná?
Na biorezonanci mě fascinuje, do jaké hloubky lze zjišťovat příčiny nemocí a jak je efektivně můžeme odstraňovat. Biorezonance má v mé ordinaci své místo, stejně jako ho má i klasická medicína. Skvěle se doplňují.  Naše klasická, západní medicína umí výborně řešit akutní nemoci (úrazy, zlomeniny, infarkty...) a opravovat velmi poškozené orgány (vyměnit klouby, vyjmout nádor, zakalenou čočku…). Biorezonanční terapie zase mnohem lépe řeší chronické potíže a infekce. Je to jemná metoda, jakou se dá zjistit, jak tělo funguje a jestli je v rovnováze. A pokud není, tak může tuto rovnováhu znovu navodit. Snažím se propojit výhody obou. Důležitý je pro nás široký, celostní pohled na člověka.

Biofrekvenční terapie stále není tak rozšířená, najde podle vás někdy větší uplatnění v medicíně?
Myslím si, že je to hudba budoucnosti. Například v Německu je to standardní léčebná metoda už šedesát let. Ale stejně jako každá alternativní medicína, je určená pro lidi, kteří se sebou chtějí něco dělat a vědí, že mohou být zdraví, když něco změní.  Valná většina lidí to má tak, že si zajde k lékaři, ten jim předepíše prášky na tlak, na záda… jsou spokojení a je to v pořádku. Ale ti, co chtějí být nezávislí na zdravotním systému a chtějí pro to něco udělat, tak mohou přijít k nám a my jim pomůžeme. Podle mého názoru je biorezonance ideálním řešením pro dlouhodobé chronické onemocnění, která se dají změnit, pokud je člověk motivovaný. Já mám úplně nejraději lidi, kteří byli u všech možných lékařů a ti jim řekli, že s tím nic nejde udělat. Pak takoví klienti přijdou k nám, my jim změříme, kde mají blokády, které orgány fungují a tak dále. Následně provedeme potřebné kroky k harmonizaci. Za několik sezení je člověk zdráv.

Bicom je součástí vaší ordinace od roku 2014. Kam se za tu dobu posunula metoda jeho vyšetřením?
Princip terapie zůstává stejný, ale samozřejmě způsob použití se vyvíjí. Jsou lidé, kteří se tím zabývají po vědecké stránce, takže neustále vymýšlejí další programy a další věci. Každý rok kvůli tomu jezdíme na konferenci do Německa, letos bude poprvé online verze. Kromě Bicomu pak máme v ordinaci už asi rok ještě přístroj Bicom BodyCheck, což je taková diagnostická mašinka, která skenuje, analyzuje a zobrazuje energetický stav pacienta. Během několika minut zjistíme o těle mnohem více informací, než máme z Bicomu za půlhodiny. Nicméně oba přístroje je dobré kombinovat, protože každý má svoje výhody. Jeden se používá na celkový přehled a druhý jde více do hloubky.

 

 

Zdroj: https://bit.ly/3e9wUZH

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat:

Rozhovor s Tomášem Alferim

21. 02. 2021

Mostecký deník a Ponte reports přinášejí rozhovor s muzikantem a někdejším šéfem Divadla rozmanitostí v Mostě Tomášem Alferim o léčbě pomocí biorezonančního přístroje Bicom.

Ampule Corona + a terapeutické protivirové BICOM programy

11. 04. 2020

Máme k dispozici ampule Corona + a terapeutické protivirové BICOM programy na podporu imunity.

Přednáška - mikroorganismy

07. 03. 2021

Lidé se často považují za vrcholná díla přírody - je tomu skutečně tak? Toto a mnoho dalšího se dozvíte v přednášce na téma mikroorganismy, kterou vás provede Antonie Krzemieňová.

Reference

Právě míjím devátý měsíc bez kouření! Po celoživotní (od puberty) zálibě jsem se konečně rozhodla, že s kouřením musím skoncovat. Sama nemám dost pevné vůle a tak jsem se domluvila s Janičkou, že mi pomůže. Vyšlo to, nemám žádné stavy abstinenčních příznaků a věřím, že to tak zůstane i nadále. Moc děkuji Janičko. Přeji pěkný den Alena Š.

Alena Š.

Dobrý den paní Ringelová, chtěla jsem Vám moc poděkovat. Již 15 let se léčím s depresemi a úzkostmi, ale po smrti mých rodičů jsem cítila jen prázdnotu a samotu. Cítila jsem, jak se mi úzkostí svírají orgány. Nemohla jsem se ani nadechnout. Nedá se to popsat. Hodně mi pomohla má kamarádka Jana, která mě vzala mezi skupinku turistů. Začala jsem chodit do přírody, byla jsem mezi lidmi a v krásné přírodě, takže to bylo moc fajn. Doma jsem ale stále trpěla velkými úzkostmi. Navštívila jsem Vás společně s ní na její doporučení. Byla jsem u Vás na dvou terapiích a již při první terapii jsem během týdne začala pociťovat úlevu. Byla jsem najednou v takovém zvláštním klidu. Před terapií, když jsem mluvila o mých rodičích, jsem měla pokaždé slzy na krajíčku a doma jsem brečela jak želva. Nyní se cítím taková silná, nebrečím, více se směji na lidi, jsem taková vyrovnanější, řekla bych, že mám o trochu více sebevědomí. Moc děkuji a přeji hezký den, Vlasta

Vlasta V.

Přístroj BICOM je velký zázrak. Po smrti mého syna jsem měla sebezničující smutek a stesk. Vím, že máme s pokorou vše příjímat, ale u matky a dítěte to není lehké. Již po druhém sezení jsem cítila opět klid a mír na duši, nepopsatelné smíření s osudem. Zdraví škodlivé emoce odeznívaly. Paní Janička Ringelová je velmi profesionální, milá a vstřícná. Má ten dar vcítit se do problémů každého klienta, ať už dětí, nebo dospělých a spolu s Bicomem navrátit zdraví, poškozené škodlivými emocemi. Na základě vlastních zkušeností mohu terapie přístrojem stoprocentně doporučit. Jana K. Ústí n.L.

Jana K.

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za dosavadní úžasnou spolupráci a skvělé výsledky s přístrojem Bicom. Nejvíce oceňuji program na imunitu, který se perfektně osvědčil na našich dětech. Vřele Bicom doporučuji všem. Moc děkuji. Krásný den, Nikola

Nikola

Milá Jani, dostala jsem opravdu velkou výzvu - napsat o tom, jak nám pomohl Bicom ve Tvých rukou. Přirovnala bych Tě ke kuchaři s Michelinskou hvězdou, který z úžasných ingrediencí s velkou dávkou fantazie vytvoří skvostné dílo, které pohladí na duši i těle. Pokaždé!!! Už dávno jsem se chtěla podělit o to, jak Tvůj přístup, pochopení a radost spolu s Bicomem vstoupily do našeho života. V době, kdy jsem poprvé slyšela o biorezonančním přístroji Bicom, jsme řešili u syna (16 let) tenisový loket, kterému předcházela rok neléčená borelióza a s ní spojené problémy jako byly únava, otoky kloubů, záněty očí, bolesti hlavy, paréza lícního nervu, záněty středního ucha, … Z toho plynoucí strach a obava cokoliv udělat, ztráta sebevědomí. Po čtyřech letech hledání příčiny těchto komplikací jsme s nadějí a očekáváním začali s terapií přístrojem Bicom v Litoměřicích. Už po první návštěvě jsem se těšila na další. Po několika terapiích došlo u syna k obrovské změně. Nejenže loket je zase v pořádku, ale je i posílen imunitní systém, únava zmizela a obavy a strach jsou pryč! Nyní je z něho dospívající sebevědomý mladý muž, který každý den cvičí, je aktivní, pozitivní a veselý. A jak pomohl přístroj Bicom mně? Velmi. Kromě odbourání stresu a obav ze synových zdravotních problémů, vyřešení nezpracovaných emocí a problémů, jsem nepřišla o čtyři zuby, které mi měly být vytržené z důvodu pokročilé paradentózy. Mám více životní energie a líbí se mi, že tělo a duše je chápána jako jeden celek. A na závěr, jeden příklad z minulého týdne, kdy si manžel zvrtnul kotník – velký výron, bez berlí se nepohnul. Druhý den měl terapii Bicomem, otok postupně zmizel a třetí den odložil berle a mohl zase chodit! Díky za vše, co pro nás děláš. Moc si toho vážím. Psychosomatický přístup považuji za správný, vše souvisí se vším a vše má řešení a Bicom je skvělý pomocník. Vřele všem doporučuji. PS: Na Tvé terapie se vždy těším jako malá holka. Velmi mě to obohacuje, vím, že se dovím zase něco nového, zajímavého. A žasnu nad Tvou empatií, kreativitou a elánem. A pozitivní přístup a úsměv je samozřejmostí. Marcela A.

Marcela A.

O Biorezonanci Bicom jsem slyšel již před cca dvěma lety, ale neměl jsem možnost jí vyzkoušet. Když jsem na ní pak narazil na Allfestu v Litoměřicích, byla povinnost vyzkoušet jí. Musím říct, že jsem už podstoupil hodně alternativních možností, především kvůli opakujícím se bolestem zad a také neustále se opakujícím strachům. Po prvním sezení v Litoměřicích jsem musel volat už cestou manželce, že je něco jinak a od té doby se hodně věcí změnilo k lepšímu. Druhé sezení nebylo sice již tak intenzivně prožitkové, ale rozdíly zaznamenávám skoro denně. Když něco řešíte roky a nebere to konce, tak to potom vidíte na první pohled. Biorezonanci v Litoměřicích absolutně doporučuji.

Petr Firman

Somavedic URAN - recenze
Od zapnutí jsem cítil obrovské čištění, funguje skvěle a moje spokojenost je ohromná! S vodou jsem vědomě pracoval již předtím, moje byla mnohem jemnější a taková čistější, nyní se to ještě znásobilo, nemohu si to vynachválit! Vnímám, jak vědomě nemusím tolik hlídat pronikání wifi signálu tělem, neboť Somadevic Uran tvoří nádherné ochranné pole a zároveň silně čistí. Zažívám podobné čištění jako při chloreře, jenže mnohem silnější a působící i tam, kam již chlorella nedosáhne, neboli s dovolením - (svým průjmem jsem nadšený!)

Matouš Svoboda - Ektara

Přesně před rokem jsem podstoupila terapii na odvykání kouření. Přestat pro mně bylo vždy těžké , protože jsem kouřila hodně let a docela dost cigaret denně. Po terapii jsem měla nějakou dobu velkou žízeň - to mě naučilo dodržovat pitný režim, a tím jsem taky vždycky zažehnala chuť na cigaretu. A jsem moc ráda, že jsem to takhle hezky zvládla a vydržela až do dneška. Věřím, že už to mám za sebou a budu navždy bez cigaret. Moc děkuji za poskytnutou podporu.

Ilona Č.

Chtěla bych moc poděkovat za perfektní péči, která mi je poskytnuta pokaždé, když jsem na terapii Bicom. Při poslední terapii s urologickým problémem jsem vážně nevěděla, zda i tohle zvládneme... Během týdne se všechno v těle srovnalo, a já jsem bez obtížných a obtěžujících projevů!!! Opět! Protože vždy, když jsem přišla pro pomoc, tak jsem odešla spokojená. Moc děkuji a rozhodně doporučuji každému, kdo se rozhoduje, zda Bicom bude to pravé... Držím palce!!!!

Alena Š.

Milá Janičko, moc děkuji za tvé nadstandartní služby s Bicomem. Mám dvě úžasné zprávy. Tvá pomoc v oblasti mé paradontozy byla špičková. Dnes jsem byla paradontoložkou v Praze pochválena, jak se stav zlepšil natolik, že při pokračující situaci (zuby nebolí, netvoří se další záněty) stačí pokračovat v současné péči a kontrola až za rok. Mám velikou radost, neboť hrozilo vytržení 4 spodních zubů a dnes už o tom nepadlo ani slovo. Do budoucna prý možná ano, ale s Bicomem a s tebou je to daleko (když vezmu, že už skoro rok jsem měla být bez nich). A další skvělá zpráva. Urputná bolest ramene a ruky je do týdne pryč. Mazec to byl ten den (spíš noc) po Bicomu, kdy se čistily hlavně emoce (zas je tu ta psychosomatika a s ní spojené letité stresy). Ale dnes je to 6 dní po tvém zásahu a skoro nevím, že ruka bolela. S obrovským poděkováním a láskou Iva

Iva

Není to jednoduché hodnotit Bicom. Proč? Je totiž neuvěřitelné co vše se dá pomocí biorezonanční terapie řešit. Máme za sebou čtyři terapie a víc a víc chápeme slova z letáčku, který se nám v létě (určitě ne náhodou) dostal - "je snadné cítit se dobře". S tím, jak se zlepšuje naše fyzické zdraví, zlepšuje se i naše psychická pohoda. Vše zvládáme lépe a v jsme v pohodě a dobré náladě. Děkujeme ti Janičko za tvůj úžasný profesionální a lidský přístup.

Iva a Pavel, Louny

Biorezonanční přístroj jsem poprvé vyzkoušela ke zmírnění stresové zátěže a hned po první návštěvě jsem pocítila změnu. Nedokážu slovy popsat jakou, ale cítila jsem, že se něco děje… po dalším sezení již začala přicházet psychická i fyzická úleva a s každou další návštěvou se můj stav zlepšoval.

Michaela Š.

S očekáváním čehosi neznámého, co by mi snad mohlo pomoci, jsem navštívila Biorezonanci BICOM v Litoměřicích. Absolvovala jsem během pěti měsíců tři sezení – a jsem nadšená! Pomohlo, cítím se mnohem lépe, mám dobrou náladu – to mi už několik let chybělo, takový pocit… Ještě navíc jsem si zde také zakoupila pro domácí potřebu přístroj Somavedic, abych dobré vlny přenesla i do rodiny.

Alena Š.

Paní Ringelová je velmi hodná a vždy usměvavá terapoutka, která vám (včetně mě) vše s láskou a energií vysvětlí. Byla jsem u ní zatím jen na BBC, ale i tak jsem odcházela nabitá pozitivní energií.

Stana S.
 
 

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Jsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

ELI ATD s.r.o.
Roudnice nad Labem
Boženy Němcové 1345
IČ: 02833131
DIČ: CZ02833131