Pod horou Fudži

04. 09. 2019

Pokud je v lidském těle příliš mnoho volných radikálů, začnou poškozovat buňky a způsobovat celou řadu problémů. Proto je důležité je včas eliminovat…

Jednoho červencového poledne seděli Ivan Rybjanský a jeho kolega Robert Janovský ve smluvenou hodinu v restauraci. Terapeutka, se kterou měli domluvenou schůzku, ale vinou organizačního šumu nedorazila. Den však rozhodně nebyl ztracen. Do podniku vběhla s radostným úsměvem majitelka. „Už měsíc se neukázala, až dnes,“ namířila prstem do mraků, ze kterých vykukovala nejvyšší japonská hora Fudži. Ivan Rybjanský, výrobce přístroje na čištění elektrosmogu a geopatogenních zón s názvem Somavedic, tak vyrazil na neplánovaný výlet a splnil si svůj dávný sen.

Japonci pořádají na Fudži zájezdy a tradiční výšlapy. Autobus je vyveze do dvou třetin hory, kam dorazí v odpoledních hodinách. Potom poctivě šlapou, aby byli mezi třetí a čtvrtou ranní na vrcholu a viděli úsvit. Protože se v Japonsku neposouvá čas, v osm večer je už tma a svítá velmi časně. Fudži je často v mracích. Ale obklopuje ji spousta vyhlídkových míst, často placených, kam Japonci jezdí a zkoušejí, zda se jim „paní Fudži“ ukáže… „Takhle jsem to udělal i já,“ směje se pan Rybjanský.

Tentokrát již lovosický léčitel věděl, co takové japonské turné obnáší. Konzultace, schůzky, přednášky, návštěvy a prezentace od rána do večera, v ďábelském japonském tempu, s jediným volným dnem. Úsilí ale přináší ovoce. V Japonsku víc než kde jinde v byznyse záleží na důvěře a dobrých osobních vztazích a Somavedic zde má vynikající reputaci. 

Na obálce každého čísla časopisu Honmono, v překladu Skutečná věc nebo také volně Co funguje, se šéfredaktor vyfotí s výrobcem produktu, který si osobně otestoval a prozkoumal. Se zajímavým Čechem se ale na obálku nového čísla výjimečně nechala vyfotit rovnou jednatelka a ředitelka vydavatelství Takaaki Rikimaru.

Po příletu absolvoval Ivan Rybjanský jedno překvapivé setkání. Na jeho přednášku v tokijském The Real Research Institute dorazil i syn známého výzkumníka Masaru Emota, který svůj život zasvětil vodě. „Když lidé začnou brát vodu vážně, začnou jí rozumět, pochopí, že základem života je rezonance a harmonie,“ říkával muž, jenž proslul fotografováním krystalů zmrzlé vody. Tím se snažil ilustrovat skutečnost, že voda nese informace. Pokud je voda znečištěná a kvůli množství chemických látek neživá, krystaly nevytváří vůbec, nebo jsou různě zdeformované a nevzhledné. Naopak čistá minerální či zharmonizovaná voda má podle Emota schopnost vytvářet krásné souměrné krystaly. „Voda je upřímné zrcadlo, v němž můžeme ihned spatřit, jaký dopad mají různé civilizační jevy na živé systémy.“

Dva typy přístrojů, Somavedic Medic UranSomavedic Atlantik, dokážou harmonizovat vodu tak, že vytváří právě ony krásné a symetrické krystaly, jež se podařilo vyfotografovat podobnou technikou v laboratoři ve Švýcarsku. Masaru Emoto zemřel v roce 2014, ale jeho syn pokračuje v práci dál. Když mu Čech o vodě upravené svými přístroji vyprávěl, byl nadšen a ihned přišla řeč na možnou spolupráci. „Byl šťastný, že pokračujeme v práci jeho otce,“ usmívá se Ivan Rybjanský, který na japonských přednáškách prezentoval čerstvé novinky.

Nedávno jel po ústecké dálnici domů do Lovosic, když mu zavolala z Vídně inženýrka Milka Nisslmüllerová, která je oficiální distributorkou Somavedicu pro Rakousko. Než se pustila do práce a vyšla s kůží na trh, chtěla si ověřit, co Somavedic dovede. Její syn pracuje na katedře kvantové fyziky ve Vídeňském centru pro kvantovou vědu a technologii při Vídeňské univerzitě, bývalý manžel zase v rakouské obdobě našeho Státního ústavu na kontrolu léčiv. První se ozval exmanžel. S tím, že jeho měření ukazují, že Somavedic svým nízkoenergetickým zářením eliminuje výrazné množství takzvaných volných radikálů. Pan Rybjanský sice podobné účinky svého přístroje tušil, ale neuměl je změřit. Výzkumy tímto směrem budou určitě pokračovat.

Nadbytečné elektrony

Volné radikály v našem těle vznikají jednak přirozenou cestou v rámci běžných metabolických procesů, s nimi si ale tělo poradí. Jenže další množství volných radikálů vznikne v důsledku nezdravých dějů uvnitř těla, například při poškozeném imunitním systému, vlivem chemikálií, nekvalitních potravin, kouření, ale i stále silnějšího elektromagnetického záření. „Elektrosmog generuje velké množství radikálů, které Somavedic pomáhá eliminovat, aby neblokovaly důležité procesy v těle,“ vysvětluje jeho tvůrce.

Jde, jak známo, o molekuly, které obsahují nadbytečný počet elektronů, neboť jim chybí do páru protony, a tím jsou velmi nestabilní a reaktivní. V těle tak provádějí různou neplechu, jelikož se přebytečný elektron snaží uplatnit a působí přitom destruktivně. Za běžných okolností by si s nimi poradily látky zvané antioxidanty, které se nacházejí nejčastěji ve vitaminech a s těmito elektrony snadno reagují. Jenže radikálů je vlivem zhoršujícího se životního prostředí moc a antioxidantů v nepříliš kvalitní potravě naopak méně, a tak dochází k poškozování buněk.

„Za tu dobu, co vyrábím Somavedic, tedy téměř devět let, bývám podezříván, že mu připisuji nějaké zázračné účinky. To je ale zásadní nepochopení. Somavedic podporuje regeneraci, která probíhá během spánku. Jakmile se dobře vyspíte, přestanete být nervózní a oškliví na okolí. Když jste zlí na okolí, okolí vám to vrací a všichni jsou automaticky zlí na vás. Pak jste naštvaní sami na sebe, jste nevyspalí, děláte špatná rozhodnutí a jste ještě víc naštvaní. To pak spousta lidí řeší alkoholem a drogami, a to ničí psychiku a zdraví. Je to začarovaný kruh. Somavedic vám pouze pomůže odstranit bloky, protože čistí prostředí a tělo, aby mohlo fungovat lépe. Tím získáte nadhled a uvidíte lepší možnosti v rozhodování, nebudete řešit zbytečné věci a maličkosti. Zázrak je od člověka samotného, všechno má svůj jasný důvod,“ vysvětluje muž, kterého k vynálezu Somavedicu inspirovaly vlastní zdravotní problémy.

Potýkal se s akutním zánětem slinivky, nemocnou slezinou i těžkou formou lupénky. Nakonec díky setkání s mnoha předními léčiteli pochopil, že všechny nemoci člověka jsou odrazem jeho chyb, které činí v životě, ale učinil také v životech předchozích, a svůj pohled na pozemské bytí přehodnotil. Po svém uzdravení se začal zajímat o zdraví ještě více a skrze své nepřetržité bádání a vzdělávání vyvinul Somavedic, který, zjednodušeně řečeno, „funguje na základě řízeného uvolňování energie z léčivých kamenů, jež na sebe v různých kombinacích působí a umocňují svoje účinky“. „Chtěl jsem sestavit přístroj, který by dokázal pokrýt či eliminovat maximální množství zátěží, které blokují regeneraci člověka a oslabují organismus.“ A to se mu dle ohlasů ze všech koutů světa od Česka přes Japonsko po Spojené arabské emiráty povedlo.

Jakmile se zmiňovaná Milka Nisslmüllerová dozvěděla, že Somavedic neutralizuje i neblahé účinky záření z mobilních telefonů 4G a podle posledních testů i 5G, neváhala a oslovila známého německo-amerického lékaře Dietricha Klinghardta. Jde o jednoho z doktorů, kteří již pochopili, že existuje také emoční, kvantové a mentální tělo a že se jejich stav projevuje až do těla fyzického. Aby bylo v pořádku jedno, musejí být v rovnováze i ta ostatní.

Dohodli se, že umístí přístroje do biorezonančních center v Německu a Ra­kousku. Zanedlouho vyslal doktor Klinghardt delegaci lékařů, aby dohodli další spolupráci. A pozvali pana Rybjanského, aby v říjnu přednášel na vídeňském kongresu. Po japonské „expanzi“ je na řadě Rakousko.  

Somavedic můžete zakoupit na našem eshopu.


Zdroj: https://www.casopis-sifra.cz/pod-horou-fudzi/​  

Mohlo by vás také zajímat:

Bicom zlepší imunitu proti virům, poukazuje lékař Tomáš Vejrych

20. 05. 2020

Už na škole ho přitahovaly netradiční léčebné postupy. Obvodní lékař z Trutnova Tomáš Vejrych, který sídlí v Masarykově poliklinice v Trutnově, vyšetřuje pacienty jak standardními způsoby, tak má v jedné ze svých dvou ordinací i speciální biorezonanční přístroj tzv. Bicom. Tím aktuálně dokáže bojovat i proti koronaviru. „Nejde jen o léčbu, ale skrz tuto terapii dokážeme zlepšit též imunitu člověka,“ říká praktický lékař, jenž hledá cestu ke zdraví i cestou alternativní medicíny.

(Ne)jasná zpráva o konci světa – K čemu je zlatý mercedes, když nemá kdo řídit?

15. 04. 2020

Donnie ukradne peníze ze sejfu firmy Solomon & Solomon, ale hne se v něm svědomí a chce peníze vrátit. Jenže se mu zasekne klíč v zámku a nemůže odemknout. V momentě, kdy leze po požárním schodišti, aby se dostal na střechu, začnou z nebe zničehonic padat žáby. A to je teprve začátek, jenž spustí dalekosáhlé události. Když jsem v roce 1999 zíral na jednu z nejpůsobivějších filmových scén světové kinematografie, která se odehrála ve snímku Magnolia, ani ve snu by mě nenapadlo, že se o 12 let později něco podobného stane i ve skutečnosti.

Přednáška - mikroorganismy

07. 03. 2021

Lidé se často považují za vrcholná díla přírody - je tomu skutečně tak? Toto a mnoho dalšího se dozvíte v přednášce na téma mikroorganismy, kterou vás provede Antonie Krzemieňová.

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Nejsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

Grand Easiness s.r.o
Litoměřická Kotlina 383
411 55 Terezín
IČ: 14420309
DIČ: CZ14420309