Pod horou Fudži

04. 09. 2019

Pokud je v lidském těle příliš mnoho volných radikálů, začnou poškozovat buňky a způsobovat celou řadu problémů. Proto je důležité je včas eliminovat…

Jednoho červencového poledne seděli Ivan Rybjanský a jeho kolega Robert Janovský ve smluvenou hodinu v restauraci. Terapeutka, se kterou měli domluvenou schůzku, ale vinou organizačního šumu nedorazila. Den však rozhodně nebyl ztracen. Do podniku vběhla s radostným úsměvem majitelka. „Už měsíc se neukázala, až dnes,“ namířila prstem do mraků, ze kterých vykukovala nejvyšší japonská hora Fudži. Ivan Rybjanský, výrobce přístroje na čištění elektrosmogu a geopatogenních zón s názvem Somavedic, tak vyrazil na neplánovaný výlet a splnil si svůj dávný sen.

Japonci pořádají na Fudži zájezdy a tradiční výšlapy. Autobus je vyveze do dvou třetin hory, kam dorazí v odpoledních hodinách. Potom poctivě šlapou, aby byli mezi třetí a čtvrtou ranní na vrcholu a viděli úsvit. Protože se v Japonsku neposouvá čas, v osm večer je už tma a svítá velmi časně. Fudži je často v mracích. Ale obklopuje ji spousta vyhlídkových míst, často placených, kam Japonci jezdí a zkoušejí, zda se jim „paní Fudži“ ukáže… „Takhle jsem to udělal i já,“ směje se pan Rybjanský.

Tentokrát již lovosický léčitel věděl, co takové japonské turné obnáší. Konzultace, schůzky, přednášky, návštěvy a prezentace od rána do večera, v ďábelském japonském tempu, s jediným volným dnem. Úsilí ale přináší ovoce. V Japonsku víc než kde jinde v byznyse záleží na důvěře a dobrých osobních vztazích a Somavedic zde má vynikající reputaci. 

Na obálce každého čísla časopisu Honmono, v překladu Skutečná věc nebo také volně Co funguje, se šéfredaktor vyfotí s výrobcem produktu, který si osobně otestoval a prozkoumal. Se zajímavým Čechem se ale na obálku nového čísla výjimečně nechala vyfotit rovnou jednatelka a ředitelka vydavatelství Takaaki Rikimaru.

Po příletu absolvoval Ivan Rybjanský jedno překvapivé setkání. Na jeho přednášku v tokijském The Real Research Institute dorazil i syn známého výzkumníka Masaru Emota, který svůj život zasvětil vodě. „Když lidé začnou brát vodu vážně, začnou jí rozumět, pochopí, že základem života je rezonance a harmonie,“ říkával muž, jenž proslul fotografováním krystalů zmrzlé vody. Tím se snažil ilustrovat skutečnost, že voda nese informace. Pokud je voda znečištěná a kvůli množství chemických látek neživá, krystaly nevytváří vůbec, nebo jsou různě zdeformované a nevzhledné. Naopak čistá minerální či zharmonizovaná voda má podle Emota schopnost vytvářet krásné souměrné krystaly. „Voda je upřímné zrcadlo, v němž můžeme ihned spatřit, jaký dopad mají různé civilizační jevy na živé systémy.“

Dva typy přístrojů, Somavedic Medic UranSomavedic Atlantik, dokážou harmonizovat vodu tak, že vytváří právě ony krásné a symetrické krystaly, jež se podařilo vyfotografovat podobnou technikou v laboratoři ve Švýcarsku. Masaru Emoto zemřel v roce 2014, ale jeho syn pokračuje v práci dál. Když mu Čech o vodě upravené svými přístroji vyprávěl, byl nadšen a ihned přišla řeč na možnou spolupráci. „Byl šťastný, že pokračujeme v práci jeho otce,“ usmívá se Ivan Rybjanský, který na japonských přednáškách prezentoval čerstvé novinky.

Nedávno jel po ústecké dálnici domů do Lovosic, když mu zavolala z Vídně inženýrka Milka Nisslmüllerová, která je oficiální distributorkou Somavedicu pro Rakousko. Než se pustila do práce a vyšla s kůží na trh, chtěla si ověřit, co Somavedic dovede. Její syn pracuje na katedře kvantové fyziky ve Vídeňském centru pro kvantovou vědu a technologii při Vídeňské univerzitě, bývalý manžel zase v rakouské obdobě našeho Státního ústavu na kontrolu léčiv. První se ozval exmanžel. S tím, že jeho měření ukazují, že Somavedic svým nízkoenergetickým zářením eliminuje výrazné množství takzvaných volných radikálů. Pan Rybjanský sice podobné účinky svého přístroje tušil, ale neuměl je změřit. Výzkumy tímto směrem budou určitě pokračovat.

Nadbytečné elektrony

Volné radikály v našem těle vznikají jednak přirozenou cestou v rámci běžných metabolických procesů, s nimi si ale tělo poradí. Jenže další množství volných radikálů vznikne v důsledku nezdravých dějů uvnitř těla, například při poškozeném imunitním systému, vlivem chemikálií, nekvalitních potravin, kouření, ale i stále silnějšího elektromagnetického záření. „Elektrosmog generuje velké množství radikálů, které Somavedic pomáhá eliminovat, aby neblokovaly důležité procesy v těle,“ vysvětluje jeho tvůrce.

Jde, jak známo, o molekuly, které obsahují nadbytečný počet elektronů, neboť jim chybí do páru protony, a tím jsou velmi nestabilní a reaktivní. V těle tak provádějí různou neplechu, jelikož se přebytečný elektron snaží uplatnit a působí přitom destruktivně. Za běžných okolností by si s nimi poradily látky zvané antioxidanty, které se nacházejí nejčastěji ve vitaminech a s těmito elektrony snadno reagují. Jenže radikálů je vlivem zhoršujícího se životního prostředí moc a antioxidantů v nepříliš kvalitní potravě naopak méně, a tak dochází k poškozování buněk.

„Za tu dobu, co vyrábím Somavedic, tedy téměř devět let, bývám podezříván, že mu připisuji nějaké zázračné účinky. To je ale zásadní nepochopení. Somavedic podporuje regeneraci, která probíhá během spánku. Jakmile se dobře vyspíte, přestanete být nervózní a oškliví na okolí. Když jste zlí na okolí, okolí vám to vrací a všichni jsou automaticky zlí na vás. Pak jste naštvaní sami na sebe, jste nevyspalí, děláte špatná rozhodnutí a jste ještě víc naštvaní. To pak spousta lidí řeší alkoholem a drogami, a to ničí psychiku a zdraví. Je to začarovaný kruh. Somavedic vám pouze pomůže odstranit bloky, protože čistí prostředí a tělo, aby mohlo fungovat lépe. Tím získáte nadhled a uvidíte lepší možnosti v rozhodování, nebudete řešit zbytečné věci a maličkosti. Zázrak je od člověka samotného, všechno má svůj jasný důvod,“ vysvětluje muž, kterého k vynálezu Somavedicu inspirovaly vlastní zdravotní problémy.

Potýkal se s akutním zánětem slinivky, nemocnou slezinou i těžkou formou lupénky. Nakonec díky setkání s mnoha předními léčiteli pochopil, že všechny nemoci člověka jsou odrazem jeho chyb, které činí v životě, ale učinil také v životech předchozích, a svůj pohled na pozemské bytí přehodnotil. Po svém uzdravení se začal zajímat o zdraví ještě více a skrze své nepřetržité bádání a vzdělávání vyvinul Somavedic, který, zjednodušeně řečeno, „funguje na základě řízeného uvolňování energie z léčivých kamenů, jež na sebe v různých kombinacích působí a umocňují svoje účinky“. „Chtěl jsem sestavit přístroj, který by dokázal pokrýt či eliminovat maximální množství zátěží, které blokují regeneraci člověka a oslabují organismus.“ A to se mu dle ohlasů ze všech koutů světa od Česka přes Japonsko po Spojené arabské emiráty povedlo.

Jakmile se zmiňovaná Milka Nisslmüllerová dozvěděla, že Somavedic neutralizuje i neblahé účinky záření z mobilních telefonů 4G a podle posledních testů i 5G, neváhala a oslovila známého německo-amerického lékaře Dietricha Klinghardta. Jde o jednoho z doktorů, kteří již pochopili, že existuje také emoční, kvantové a mentální tělo a že se jejich stav projevuje až do těla fyzického. Aby bylo v pořádku jedno, musejí být v rovnováze i ta ostatní.

Dohodli se, že umístí přístroje do biorezonančních center v Německu a Ra­kousku. Zanedlouho vyslal doktor Klinghardt delegaci lékařů, aby dohodli další spolupráci. A pozvali pana Rybjanského, aby v říjnu přednášel na vídeňském kongresu. Po japonské „expanzi“ je na řadě Rakousko.  

Somavedic můžete zakoupit na našem eshopu.


Zdroj: https://www.casopis-sifra.cz/pod-horou-fudzi/​  

Mohlo by vás také zajímat:

Ampule Corona + a terapeutické protivirové BICOM programy

11. 04. 2020

Máme k dispozici ampule Corona + a terapeutické protivirové BICOM programy na podporu imunity.

Rozhovor s Tomášem Alferim

21. 02. 2021

Mostecký deník a Ponte reports přinášejí rozhovor s muzikantem a někdejším šéfem Divadla rozmanitostí v Mostě Tomášem Alferim o léčbě pomocí biorezonančního přístroje Bicom.

Cestou funkční psychosomatiky

27. 02. 2021

Cesta je jen jediná, v našich hlavách končí i začíná. Poslechněte si velmi zajímavý a inspirativní rozhovor s Antonií Krzemieňovou na téma funkční psychosomatika. Dotýká se toto téma každého z nás. Zvláště pak v této době.

Reference

Právě míjím devátý měsíc bez kouření! Po celoživotní (od puberty) zálibě jsem se konečně rozhodla, že s kouřením musím skoncovat. Sama nemám dost pevné vůle a tak jsem se domluvila s Janičkou, že mi pomůže. Vyšlo to, nemám žádné stavy abstinenčních příznaků a věřím, že to tak zůstane i nadále. Moc děkuji Janičko. Přeji pěkný den Alena Š.

Alena Š.

Dobrý den paní Ringelová, chtěla jsem Vám moc poděkovat. Již 15 let se léčím s depresemi a úzkostmi, ale po smrti mých rodičů jsem cítila jen prázdnotu a samotu. Cítila jsem, jak se mi úzkostí svírají orgány. Nemohla jsem se ani nadechnout. Nedá se to popsat. Hodně mi pomohla má kamarádka Jana, která mě vzala mezi skupinku turistů. Začala jsem chodit do přírody, byla jsem mezi lidmi a v krásné přírodě, takže to bylo moc fajn. Doma jsem ale stále trpěla velkými úzkostmi. Navštívila jsem Vás společně s ní na její doporučení. Byla jsem u Vás na dvou terapiích a již při první terapii jsem během týdne začala pociťovat úlevu. Byla jsem najednou v takovém zvláštním klidu. Před terapií, když jsem mluvila o mých rodičích, jsem měla pokaždé slzy na krajíčku a doma jsem brečela jak želva. Nyní se cítím taková silná, nebrečím, více se směji na lidi, jsem taková vyrovnanější, řekla bych, že mám o trochu více sebevědomí. Moc děkuji a přeji hezký den, Vlasta

Vlasta V.

Přístroj BICOM je velký zázrak. Po smrti mého syna jsem měla sebezničující smutek a stesk. Vím, že máme s pokorou vše příjímat, ale u matky a dítěte to není lehké. Již po druhém sezení jsem cítila opět klid a mír na duši, nepopsatelné smíření s osudem. Zdraví škodlivé emoce odeznívaly. Paní Janička Ringelová je velmi profesionální, milá a vstřícná. Má ten dar vcítit se do problémů každého klienta, ať už dětí, nebo dospělých a spolu s Bicomem navrátit zdraví, poškozené škodlivými emocemi. Na základě vlastních zkušeností mohu terapie přístrojem stoprocentně doporučit. Jana K. Ústí n.L.

Jana K.

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za dosavadní úžasnou spolupráci a skvělé výsledky s přístrojem Bicom. Nejvíce oceňuji program na imunitu, který se perfektně osvědčil na našich dětech. Vřele Bicom doporučuji všem. Moc děkuji. Krásný den, Nikola

Nikola

Milá Jani, dostala jsem opravdu velkou výzvu - napsat o tom, jak nám pomohl Bicom ve Tvých rukou. Přirovnala bych Tě ke kuchaři s Michelinskou hvězdou, který z úžasných ingrediencí s velkou dávkou fantazie vytvoří skvostné dílo, které pohladí na duši i těle. Pokaždé!!! Už dávno jsem se chtěla podělit o to, jak Tvůj přístup, pochopení a radost spolu s Bicomem vstoupily do našeho života. V době, kdy jsem poprvé slyšela o biorezonančním přístroji Bicom, jsme řešili u syna (16 let) tenisový loket, kterému předcházela rok neléčená borelióza a s ní spojené problémy jako byly únava, otoky kloubů, záněty očí, bolesti hlavy, paréza lícního nervu, záněty středního ucha, … Z toho plynoucí strach a obava cokoliv udělat, ztráta sebevědomí. Po čtyřech letech hledání příčiny těchto komplikací jsme s nadějí a očekáváním začali s terapií přístrojem Bicom v Litoměřicích. Už po první návštěvě jsem se těšila na další. Po několika terapiích došlo u syna k obrovské změně. Nejenže loket je zase v pořádku, ale je i posílen imunitní systém, únava zmizela a obavy a strach jsou pryč! Nyní je z něho dospívající sebevědomý mladý muž, který každý den cvičí, je aktivní, pozitivní a veselý. A jak pomohl přístroj Bicom mně? Velmi. Kromě odbourání stresu a obav ze synových zdravotních problémů, vyřešení nezpracovaných emocí a problémů, jsem nepřišla o čtyři zuby, které mi měly být vytržené z důvodu pokročilé paradentózy. Mám více životní energie a líbí se mi, že tělo a duše je chápána jako jeden celek. A na závěr, jeden příklad z minulého týdne, kdy si manžel zvrtnul kotník – velký výron, bez berlí se nepohnul. Druhý den měl terapii Bicomem, otok postupně zmizel a třetí den odložil berle a mohl zase chodit! Díky za vše, co pro nás děláš. Moc si toho vážím. Psychosomatický přístup považuji za správný, vše souvisí se vším a vše má řešení a Bicom je skvělý pomocník. Vřele všem doporučuji. PS: Na Tvé terapie se vždy těším jako malá holka. Velmi mě to obohacuje, vím, že se dovím zase něco nového, zajímavého. A žasnu nad Tvou empatií, kreativitou a elánem. A pozitivní přístup a úsměv je samozřejmostí. Marcela A.

Marcela A.

O Biorezonanci Bicom jsem slyšel již před cca dvěma lety, ale neměl jsem možnost jí vyzkoušet. Když jsem na ní pak narazil na Allfestu v Litoměřicích, byla povinnost vyzkoušet jí. Musím říct, že jsem už podstoupil hodně alternativních možností, především kvůli opakujícím se bolestem zad a také neustále se opakujícím strachům. Po prvním sezení v Litoměřicích jsem musel volat už cestou manželce, že je něco jinak a od té doby se hodně věcí změnilo k lepšímu. Druhé sezení nebylo sice již tak intenzivně prožitkové, ale rozdíly zaznamenávám skoro denně. Když něco řešíte roky a nebere to konce, tak to potom vidíte na první pohled. Biorezonanci v Litoměřicích absolutně doporučuji.

Petr Firman

Somavedic URAN - recenze
Od zapnutí jsem cítil obrovské čištění, funguje skvěle a moje spokojenost je ohromná! S vodou jsem vědomě pracoval již předtím, moje byla mnohem jemnější a taková čistější, nyní se to ještě znásobilo, nemohu si to vynachválit! Vnímám, jak vědomě nemusím tolik hlídat pronikání wifi signálu tělem, neboť Somadevic Uran tvoří nádherné ochranné pole a zároveň silně čistí. Zažívám podobné čištění jako při chloreře, jenže mnohem silnější a působící i tam, kam již chlorella nedosáhne, neboli s dovolením - (svým průjmem jsem nadšený!)

Matouš Svoboda - Ektara

Přesně před rokem jsem podstoupila terapii na odvykání kouření. Přestat pro mně bylo vždy těžké , protože jsem kouřila hodně let a docela dost cigaret denně. Po terapii jsem měla nějakou dobu velkou žízeň - to mě naučilo dodržovat pitný režim, a tím jsem taky vždycky zažehnala chuť na cigaretu. A jsem moc ráda, že jsem to takhle hezky zvládla a vydržela až do dneška. Věřím, že už to mám za sebou a budu navždy bez cigaret. Moc děkuji za poskytnutou podporu.

Ilona Č.

Chtěla bych moc poděkovat za perfektní péči, která mi je poskytnuta pokaždé, když jsem na terapii Bicom. Při poslední terapii s urologickým problémem jsem vážně nevěděla, zda i tohle zvládneme... Během týdne se všechno v těle srovnalo, a já jsem bez obtížných a obtěžujících projevů!!! Opět! Protože vždy, když jsem přišla pro pomoc, tak jsem odešla spokojená. Moc děkuji a rozhodně doporučuji každému, kdo se rozhoduje, zda Bicom bude to pravé... Držím palce!!!!

Alena Š.

Milá Janičko, moc děkuji za tvé nadstandartní služby s Bicomem. Mám dvě úžasné zprávy. Tvá pomoc v oblasti mé paradontozy byla špičková. Dnes jsem byla paradontoložkou v Praze pochválena, jak se stav zlepšil natolik, že při pokračující situaci (zuby nebolí, netvoří se další záněty) stačí pokračovat v současné péči a kontrola až za rok. Mám velikou radost, neboť hrozilo vytržení 4 spodních zubů a dnes už o tom nepadlo ani slovo. Do budoucna prý možná ano, ale s Bicomem a s tebou je to daleko (když vezmu, že už skoro rok jsem měla být bez nich). A další skvělá zpráva. Urputná bolest ramene a ruky je do týdne pryč. Mazec to byl ten den (spíš noc) po Bicomu, kdy se čistily hlavně emoce (zas je tu ta psychosomatika a s ní spojené letité stresy). Ale dnes je to 6 dní po tvém zásahu a skoro nevím, že ruka bolela. S obrovským poděkováním a láskou Iva

Iva

Není to jednoduché hodnotit Bicom. Proč? Je totiž neuvěřitelné co vše se dá pomocí biorezonanční terapie řešit. Máme za sebou čtyři terapie a víc a víc chápeme slova z letáčku, který se nám v létě (určitě ne náhodou) dostal - "je snadné cítit se dobře". S tím, jak se zlepšuje naše fyzické zdraví, zlepšuje se i naše psychická pohoda. Vše zvládáme lépe a v jsme v pohodě a dobré náladě. Děkujeme ti Janičko za tvůj úžasný profesionální a lidský přístup.

Iva a Pavel, Louny

Biorezonanční přístroj jsem poprvé vyzkoušela ke zmírnění stresové zátěže a hned po první návštěvě jsem pocítila změnu. Nedokážu slovy popsat jakou, ale cítila jsem, že se něco děje… po dalším sezení již začala přicházet psychická i fyzická úleva a s každou další návštěvou se můj stav zlepšoval.

Michaela Š.

S očekáváním čehosi neznámého, co by mi snad mohlo pomoci, jsem navštívila Biorezonanci BICOM v Litoměřicích. Absolvovala jsem během pěti měsíců tři sezení – a jsem nadšená! Pomohlo, cítím se mnohem lépe, mám dobrou náladu – to mi už několik let chybělo, takový pocit… Ještě navíc jsem si zde také zakoupila pro domácí potřebu přístroj Somavedic, abych dobré vlny přenesla i do rodiny.

Alena Š.

Paní Ringelová je velmi hodná a vždy usměvavá terapoutka, která vám (včetně mě) vše s láskou a energií vysvětlí. Byla jsem u ní zatím jen na BBC, ale i tak jsem odcházela nabitá pozitivní energií.

Stana S.
 
 

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Jsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

ELI ATD s.r.o.
Roudnice nad Labem
Boženy Němcové 1345
IČ: 02833131
DIČ: CZ02833131