Somavedic Medic Amber - měření a zkušenosti

16. 11. 2019

Nejsilnější a nejuniverzálnější sériově vyráběný Somavedic, který spatřil světlo světa v letošním roce 2019 dostal jméno „Amber“, což v překladu znamená „Jantar“. Jantar je ochranný léčivý kámen, který pohlcuje negativní energii.

Tento model má fakticky funkce Uranu, ale je mnohem silnější. Zvláštností tohoto modelu je také nejen jeho barva (design má dva barevné odstíny: medovou a šampaň), ale také to, že není průhledný. Jeho krusta, která je vyrobená z jantarového skla je totiž zevnitř vystříkaná stříbrem.

 

 

Somavedic – Medic Amber

Datum uvedení do provozu: 16.8.2019
Okruh aktivního působení: 130 metrů (v průměru, tvar pole: koule)
Vyzařující energie: ca 1 920 500 BE*

 

 

Somavedic zesiluje účinky téměř všech detoxikačních kůr. V případě Amberu je například detoxikační kůra koloidním stříbrem několikanásobně účinější, pokud se během ní zdržujeme v jeho poli. Jedním z důvodů proč byl tento přístroj vyvinut a zařazen do sériové výroby je nástup 5G sítí, které pro nás přestavují jednu z největších hrozeb, neboť 5G vysílá na tak vysokých frekvencích, se kterými si naše energetická pole (aura, biopole čaker) nedokáží poradit. To platí nejen pro lidi, ale pro vše živé. 

Frekvence na kterých 5G vysílá jsou v určitých pásmech totožné, jako frekvence neletálních zbraní a zbraňových systémů (které jsou také instalovány na vojenských družicích). Vzhledem k tomu, že o 5G a hrozbě jakou představuje, je na internetu dostatek informací nebudu se zde dále popisem této šílené smrtící technologie zabývat. Amber je schopen ochránit ze 100% velký rodinný dům, menší hotel, pension, atd. Vzhledem k tomu, že 5G a její účinky na živé organismy jsou do velké míry závislé na počtu zařízení s 5G čipy v prostoru, tak až plné zavedení (pokud k němu dojde) ukáže v jak velkém rozsahu to, nejen Amber, zvládne. K listopadu 2019 je síť zavedena nejkomplexněji v Rakousku, kde ji má na vesnicích v provozu T-Mobile – toť zatím vše. V každém případě platí, že Amber – velký dům, pension, Uran – malý dům, velký byt.

Amber je vůbec první model u kterého se u mne dostavili adaptační potíže. Ty trvali tři dny a projevovali se únavou a ospalostí. První den jsem musel jít spát v půl osmé, druhý den v osm a třetí jsem šel spát v devět. Přičemž běžně chodím spát po desáté.  Čtvrtý den jsem se cítil opět skvěle :) 

 

Vliv na čakry a auru

 • Do jaké míry má vliv na otevírání čaker: 45% (platí pokud na sobě vědomě pracujeme)
 • Do jaké míry má vliv na harmonizaci biopole čakry: 99%
 • Do jaké míry má vliv na aktivitu čaker: 65% (platí pokud s nimi pracujeme)
 • Jaký vliv má na harmonizaci aury člověka – jak dokáže "opravit" auru100%
 • Dokáže Somavedic podpořit průtočnost propojovacího kanálu mezi čakramiano

 

Vilv na GPZ a elektrosmog

 • Do jaké míry eliminuje vliv GPZ100%
 • Do jaké míry eliminuje elektrosmog obecně100%
 • Do jaké míry zmírňuje škodlivé působení wi-fi záření: 100%
 • Do jaké míry zmírňuje škodlivé působení blue-tooth záření100%
 • Do jaké míry zmirňuje škodlivé působení mikrovlnných záření: 100%
 • Do jaké míry zmírňuje škodlivé působení sítí GSM100%
 • Do jaké míry zmírńuje škodlivé působení 5G: 100%
 • Do jaké míry zmírňuje škodlivé působení sítí digitálních tv a radio signálů: 100 %
 • Do jaké míry zmírňuje škodlivé působení vyzařování elektrického proudu: 100%

Další funkce

 • Do jaké míry eliminuje negativní vyzařování z lidí: 100%
 • Do jaké míry eliminuje psychosomatické energie v prostoru: 100%
 • ​Do jaké míry chrání proti působení torzních polí: 100%
 • Do jaké míry eliminuje škodlivé vlivy chemtrails: 100%
 • D​o jaké míry chrání proti působení egregorů náboženství: 99%
 • Do jaké míry působí příznivě na rozvoj mimořádných schopností: 45% (platí pokud na sobě vědomě pracujeme)
 • Do jaké míry pomáhá prohloubit meditaci: 78%​

Během meditace, kdy jsem měl Amber 10 cm od hlavy jsem vnímal jeho energii subjektivně asi dvakrát silněji, než když mám u hlavy Uran. Mám tím na mysli vyloženě fyzické vjemy, které vnímám na kůži a zejména na pleti.

 

 • Do jaké míry zlepšuje koncentraci90%
 • Do jaké míry působí na zlepšování celkového fyzického zdravotního stavu člověka90%
 • Do jaké míry působí na zlepšování psychiky80%
 • Do jaké míry eliminuje negativní dopady onkologické "léčby"72%
 • Působí Somavedic příznivě na všechny bytosti ve svém dosahu působnostiano
 • Působí Somavedic příznivě na stav "alfa"ano
 • Dokáže Somavedic odstranit zhoubné nádory: ne
 • Dokáže Somavedic zpomalit růst zhoubných i nezhoubných nádorůano
 • Dokáže Somavedic zmírnit negativní vlivy antibiotikano
 • Dokáže Somavedic příznivě ovlivnit psychickou pohoduano
 • Má Somavedic příznivý vliv na fungování obou mozkových hemisférano
 • Má Somavedic příznivý vliv na fungování propojovacího kanálu mezi mozkovými hemisféramiano
 • Má Somavedic příznivý vliv na zvyšování životní energie člověkaano
 • Má Somavedic příznivý vliv na zvyšování frekvence vibrací člověkaano (Tento parametr se týká lidí, kteří na sobě v této době vědomě pracují. Tím, jak na sobě pracujeme, zvyšujeme si svou frekvenci vibrací. Amber tyto tendence posiluje. To, jaký má vliv na zvýšení frekvence vibrací, je individuální u každého člověka. Přístroj nám také, stejně jako model Uran, pomáhá se snadnější adaptací na stále silněji dopadající energie na naši planetu z vesmíru (z centra naší galaxie a Andromedy).
 • Vytváří pole Somavedicu ochranu proti působení černé magieano

V poli Amberu je téměř nemožné vysávat z druhých lidí energii. To platí jak vědomě, tak nevědomě. V případech, kdy je proti jedinci použita těžká černá magie a je do něj „instalována“ astrální parazitická kvazibytost, která mu odsává energii, Amber snižuje její působení.

 U Somavedicu Medic i Medic Uran byly potvrzeny případy, kdy osoba, která dělala černou magii vědomě a osoba, která tak činila nevědomě (vysávání energie) se dožadovala jeho vypnutí. To je dáno zřejmě několika faktory. Jednak tím, že Somavedic obsahuje frekvence, které ruší určité frekvence, na kterých funguje černá magie – vysávání energie a za druhé  tím, že Somavedic neustále čistí celé své okolí od všeho, co je nejen pro lidský organismus nebezpečné a neblahodárné. Amber působí ještě silněji a má ještě větší dosah. 

 • Dokáže Somavedic vypudit ze svého pole poltergeisty: ano

Zde samozřejmě záleží na dotyčném poltergeistu, případně skupině poltergeistů a jejich energii a způsobu, jakým si ji obstarávají (to stále zatím nikdo uspokojivě nevysvětlil). 
U modelu Uran je potvrzeno, že žádná negativní entita včetně poltergeistů nevydrží v jeho poli ani v řádu minut, pokud se k němu vůbec dokáže přiblížit. Toto pole vytvoří Amber za přibližně 5 týdnů. Průměr tohoto pole je asi 15 metrů v průměru. Skrze toto pole by mělo být pro jakoukoliv negativní entitu fakticky nemožné se dostat.

 • Dokáže Somavedic urychlit karmické procesy: ano

Přístroj nějakým způsobem zrychluje plynutí těžké karmy. Pokud máte například s nějakým člověkem disharmonický vztah – v žádném případě se nemusí jednat o vztah partnerský, tak Amber urychlí jeho průběh. Když to zjednoduším, tak bez Amberu by trvala nějaká negativní vztahová situace jeden rok a s Amberem dva měsíce.

 

 

Amber a Voda

Stejně jako modely Uran a Atlantik má i Amber funkci harmonizace vody. Vzhledem ke svému výkonu je ze všech nejrychlejší. Vodu dokáže zharmonizovat přibližně čtyřikrát rychleji než Uran. Podrobné testy jako v případě Atlantiku a Uranu jsem tedy v tomto případě nepovažoval za nutné.

 

Plísně

Všechny přístroje třídy Medic také působí proti plísním, což se týká i plísní v domě. I v tomto případě to Amber zvládne přibližně čtyřikrát rychleji než Uran.

 

Paraziti

Amber, stejně jako Uran a Medic dokáže hubit parazity i na fyzické úrovni. Zde je třeba počítat s tím, že je vše je individuální a doba za kterou přístroj parazity vyhubí se může i značně lišit. Pokud máte domácí zvířata, tak prosím pamatujte na to, že přístroj je čistí pouze doma a nemůže zabránit tomu, že když půjde zvíře ven, tak opět nějakého parazita chytne.

 

Elektromobily

Vzhledem ke své rychlosti a síle zvládne Amber ze 100% eliminovat i elektrosmog z jakéhokoliv elektroauta.


Pole Amberu

Pole každého z přístrojů Somavedic má v závislosti na situaci v prostoru nejvyšší účinnost přímo u přístroje a nejnižší na jeho konci. Pevnost a stabilita pole modelu Amber je přibližně čtyřikrát silnější než u Uranu. To znamená, že i několik desítek metrů od přístroje je například stále 100% eliminace psychosomatických zón.


Další zjištění

Somavedic Medic Amber čistí ve svém poli působení osobní morfogenetická pole všeho živého. Pokud měl dotyčný například přisedlíka (přisedlou duši) nebo astrální parazitickou kvazibytost, která na něj negativně působila, tak přístroj dokáže výrazně urychlit čištění.

Přístroj působí jako urychlovač na více úrovních. Zrychluje nástup určitých situací, které si máme karmicky prožít a urychluje jejich průběh. Působí na ně pozitivně, zlehčuje je a dělá je snažšími.

Závěrem bych ještě upozornil, že „okruh aktivního působení“ a „vyzařující energie“ nemají přímou úměrnost s pevností a stabilitou pole. Přístroj má přibližně čtyřnásobnou rychlost, pevnost a stabilitu pole než model Uran. 

 

Tip: Pokud si přístroj pořídíte do bytu, tak bych o tom sousedům asi neříkal…

 

Jako vždy musím na závěr zdůraznit, že vaši práci za vás neodvede žádný přístroj aneb „Člověče přičiň se a Bůh ti pomůže.“

 

 

*BE - zkratka pro jednotky Bovis používané pro radiesthetická měření, označují energetickou vibrační kvalitu, pojmenování podle francouzského fyzika Alfreda Bovise (1871 - 1947)

 

 

Zdroj: http://homosignum.blogspot.com/2019/11/somavedic-medic-amber-mereni-zkusenosti.html 

 


 

Somavedic Amber můžete zakoupit zde.

 

Mohlo by vás také zajímat:

Jaro je nejideálnější doba, jak pomoci svému tělu

11. 03. 2020

Jaro je nejideálnější doba, jak pomoci svému tělu, aby pro nás pracovalo co nejefektivněji. Pravidelné jarní očisty, detoxikace a půsty velmi pomáhají nastartovat po dlouhé zimě, kdy jsme se méně pohybovali a potřebovali více tučných jídel, nastartovat regenerační procesy. A i v tomto směru Vám Somavedic může být velkým pomocníkem: Kosmická detoxikace.

Je mikrovlnné záření bezpečné?

01. 03. 2020

Časté téma, které v Somavedic centru řešíme jsou mikrovlnky. Konkrétní dotazy jsou, zda je její používání bezpečné a jestli Somavedic může v prostoru i toto záření eliminovat.

Žít lepší život

10. 02. 2021

Podívejte se s námi na to, jak začít žít lepší život díky využití síly a energie Somavedicu.

Reference

Právě míjím devátý měsíc bez kouření! Po celoživotní (od puberty) zálibě jsem se konečně rozhodla, že s kouřením musím skoncovat. Sama nemám dost pevné vůle a tak jsem se domluvila s Janičkou, že mi pomůže. Vyšlo to, nemám žádné stavy abstinenčních příznaků a věřím, že to tak zůstane i nadále. Moc děkuji Janičko. Přeji pěkný den Alena Š.

Alena Š.

Dobrý den paní Ringelová, chtěla jsem Vám moc poděkovat. Již 15 let se léčím s depresemi a úzkostmi, ale po smrti mých rodičů jsem cítila jen prázdnotu a samotu. Cítila jsem, jak se mi úzkostí svírají orgány. Nemohla jsem se ani nadechnout. Nedá se to popsat. Hodně mi pomohla má kamarádka Jana, která mě vzala mezi skupinku turistů. Začala jsem chodit do přírody, byla jsem mezi lidmi a v krásné přírodě, takže to bylo moc fajn. Doma jsem ale stále trpěla velkými úzkostmi. Navštívila jsem Vás společně s ní na její doporučení. Byla jsem u Vás na dvou terapiích a již při první terapii jsem během týdne začala pociťovat úlevu. Byla jsem najednou v takovém zvláštním klidu. Před terapií, když jsem mluvila o mých rodičích, jsem měla pokaždé slzy na krajíčku a doma jsem brečela jak želva. Nyní se cítím taková silná, nebrečím, více se směji na lidi, jsem taková vyrovnanější, řekla bych, že mám o trochu více sebevědomí. Moc děkuji a přeji hezký den, Vlasta

Vlasta V.

Přístroj BICOM je velký zázrak. Po smrti mého syna jsem měla sebezničující smutek a stesk. Vím, že máme s pokorou vše příjímat, ale u matky a dítěte to není lehké. Již po druhém sezení jsem cítila opět klid a mír na duši, nepopsatelné smíření s osudem. Zdraví škodlivé emoce odeznívaly. Paní Janička Ringelová je velmi profesionální, milá a vstřícná. Má ten dar vcítit se do problémů každého klienta, ať už dětí, nebo dospělých a spolu s Bicomem navrátit zdraví, poškozené škodlivými emocemi. Na základě vlastních zkušeností mohu terapie přístrojem stoprocentně doporučit. Jana K. Ústí n.L.

Jana K.

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za dosavadní úžasnou spolupráci a skvělé výsledky s přístrojem Bicom. Nejvíce oceňuji program na imunitu, který se perfektně osvědčil na našich dětech. Vřele Bicom doporučuji všem. Moc děkuji. Krásný den, Nikola

Nikola

Milá Jani, dostala jsem opravdu velkou výzvu - napsat o tom, jak nám pomohl Bicom ve Tvých rukou. Přirovnala bych Tě ke kuchaři s Michelinskou hvězdou, který z úžasných ingrediencí s velkou dávkou fantazie vytvoří skvostné dílo, které pohladí na duši i těle. Pokaždé!!! Už dávno jsem se chtěla podělit o to, jak Tvůj přístup, pochopení a radost spolu s Bicomem vstoupily do našeho života. V době, kdy jsem poprvé slyšela o biorezonančním přístroji Bicom, jsme řešili u syna (16 let) tenisový loket, kterému předcházela rok neléčená borelióza a s ní spojené problémy jako byly únava, otoky kloubů, záněty očí, bolesti hlavy, paréza lícního nervu, záněty středního ucha, … Z toho plynoucí strach a obava cokoliv udělat, ztráta sebevědomí. Po čtyřech letech hledání příčiny těchto komplikací jsme s nadějí a očekáváním začali s terapií přístrojem Bicom v Litoměřicích. Už po první návštěvě jsem se těšila na další. Po několika terapiích došlo u syna k obrovské změně. Nejenže loket je zase v pořádku, ale je i posílen imunitní systém, únava zmizela a obavy a strach jsou pryč! Nyní je z něho dospívající sebevědomý mladý muž, který každý den cvičí, je aktivní, pozitivní a veselý. A jak pomohl přístroj Bicom mně? Velmi. Kromě odbourání stresu a obav ze synových zdravotních problémů, vyřešení nezpracovaných emocí a problémů, jsem nepřišla o čtyři zuby, které mi měly být vytržené z důvodu pokročilé paradentózy. Mám více životní energie a líbí se mi, že tělo a duše je chápána jako jeden celek. A na závěr, jeden příklad z minulého týdne, kdy si manžel zvrtnul kotník – velký výron, bez berlí se nepohnul. Druhý den měl terapii Bicomem, otok postupně zmizel a třetí den odložil berle a mohl zase chodit! Díky za vše, co pro nás děláš. Moc si toho vážím. Psychosomatický přístup považuji za správný, vše souvisí se vším a vše má řešení a Bicom je skvělý pomocník. Vřele všem doporučuji. PS: Na Tvé terapie se vždy těším jako malá holka. Velmi mě to obohacuje, vím, že se dovím zase něco nového, zajímavého. A žasnu nad Tvou empatií, kreativitou a elánem. A pozitivní přístup a úsměv je samozřejmostí. Marcela A.

Marcela A.

O Biorezonanci Bicom jsem slyšel již před cca dvěma lety, ale neměl jsem možnost jí vyzkoušet. Když jsem na ní pak narazil na Allfestu v Litoměřicích, byla povinnost vyzkoušet jí. Musím říct, že jsem už podstoupil hodně alternativních možností, především kvůli opakujícím se bolestem zad a také neustále se opakujícím strachům. Po prvním sezení v Litoměřicích jsem musel volat už cestou manželce, že je něco jinak a od té doby se hodně věcí změnilo k lepšímu. Druhé sezení nebylo sice již tak intenzivně prožitkové, ale rozdíly zaznamenávám skoro denně. Když něco řešíte roky a nebere to konce, tak to potom vidíte na první pohled. Biorezonanci v Litoměřicích absolutně doporučuji.

Petr Firman

Somavedic URAN - recenze
Od zapnutí jsem cítil obrovské čištění, funguje skvěle a moje spokojenost je ohromná! S vodou jsem vědomě pracoval již předtím, moje byla mnohem jemnější a taková čistější, nyní se to ještě znásobilo, nemohu si to vynachválit! Vnímám, jak vědomě nemusím tolik hlídat pronikání wifi signálu tělem, neboť Somadevic Uran tvoří nádherné ochranné pole a zároveň silně čistí. Zažívám podobné čištění jako při chloreře, jenže mnohem silnější a působící i tam, kam již chlorella nedosáhne, neboli s dovolením - (svým průjmem jsem nadšený!)

Matouš Svoboda - Ektara

Přesně před rokem jsem podstoupila terapii na odvykání kouření. Přestat pro mně bylo vždy těžké , protože jsem kouřila hodně let a docela dost cigaret denně. Po terapii jsem měla nějakou dobu velkou žízeň - to mě naučilo dodržovat pitný režim, a tím jsem taky vždycky zažehnala chuť na cigaretu. A jsem moc ráda, že jsem to takhle hezky zvládla a vydržela až do dneška. Věřím, že už to mám za sebou a budu navždy bez cigaret. Moc děkuji za poskytnutou podporu.

Ilona Č.

Chtěla bych moc poděkovat za perfektní péči, která mi je poskytnuta pokaždé, když jsem na terapii Bicom. Při poslední terapii s urologickým problémem jsem vážně nevěděla, zda i tohle zvládneme... Během týdne se všechno v těle srovnalo, a já jsem bez obtížných a obtěžujících projevů!!! Opět! Protože vždy, když jsem přišla pro pomoc, tak jsem odešla spokojená. Moc děkuji a rozhodně doporučuji každému, kdo se rozhoduje, zda Bicom bude to pravé... Držím palce!!!!

Alena Š.

Milá Janičko, moc děkuji za tvé nadstandartní služby s Bicomem. Mám dvě úžasné zprávy. Tvá pomoc v oblasti mé paradontozy byla špičková. Dnes jsem byla paradontoložkou v Praze pochválena, jak se stav zlepšil natolik, že při pokračující situaci (zuby nebolí, netvoří se další záněty) stačí pokračovat v současné péči a kontrola až za rok. Mám velikou radost, neboť hrozilo vytržení 4 spodních zubů a dnes už o tom nepadlo ani slovo. Do budoucna prý možná ano, ale s Bicomem a s tebou je to daleko (když vezmu, že už skoro rok jsem měla být bez nich). A další skvělá zpráva. Urputná bolest ramene a ruky je do týdne pryč. Mazec to byl ten den (spíš noc) po Bicomu, kdy se čistily hlavně emoce (zas je tu ta psychosomatika a s ní spojené letité stresy). Ale dnes je to 6 dní po tvém zásahu a skoro nevím, že ruka bolela. S obrovským poděkováním a láskou Iva

Iva

Není to jednoduché hodnotit Bicom. Proč? Je totiž neuvěřitelné co vše se dá pomocí biorezonanční terapie řešit. Máme za sebou čtyři terapie a víc a víc chápeme slova z letáčku, který se nám v létě (určitě ne náhodou) dostal - "je snadné cítit se dobře". S tím, jak se zlepšuje naše fyzické zdraví, zlepšuje se i naše psychická pohoda. Vše zvládáme lépe a v jsme v pohodě a dobré náladě. Děkujeme ti Janičko za tvůj úžasný profesionální a lidský přístup.

Iva a Pavel, Louny

Biorezonanční přístroj jsem poprvé vyzkoušela ke zmírnění stresové zátěže a hned po první návštěvě jsem pocítila změnu. Nedokážu slovy popsat jakou, ale cítila jsem, že se něco děje… po dalším sezení již začala přicházet psychická i fyzická úleva a s každou další návštěvou se můj stav zlepšoval.

Michaela Š.

S očekáváním čehosi neznámého, co by mi snad mohlo pomoci, jsem navštívila Biorezonanci BICOM v Litoměřicích. Absolvovala jsem během pěti měsíců tři sezení – a jsem nadšená! Pomohlo, cítím se mnohem lépe, mám dobrou náladu – to mi už několik let chybělo, takový pocit… Ještě navíc jsem si zde také zakoupila pro domácí potřebu přístroj Somavedic, abych dobré vlny přenesla i do rodiny.

Alena Š.

Paní Ringelová je velmi hodná a vždy usměvavá terapoutka, která vám (včetně mě) vše s láskou a energií vysvětlí. Byla jsem u ní zatím jen na BBC, ale i tak jsem odcházela nabitá pozitivní energií.

Stana S.
 
 

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Jsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

ELI ATD s.r.o.
Roudnice nad Labem
Boženy Němcové 1345
IČ: 02833131
DIČ: CZ02833131