Účinky Somavedic v 5ti-vrstvém modelu dle Dr. Klinghardta

19. 11. 2019

Často se nás ptáte, který model Somavedicu je pro Vás vhodný. Mohlo by Vám pomoci, jak vidí účinky Somavedicu Dr. Dietrich Klinghardt (lékař, psycholog, ředitel institutu neurobiologie v USA, propagátor celostní medicíny.

Účinky Somavedic v 5ti-vrstvém modelu dle Dr. Klinghardta:

Podle nejnovějších poznatků z biofyziky, kvantové mechaniky a matematiky lze lidskou existenci měřit napříč různými dimenzemi. Naše fyzické tělo existuje ve sféře neviditelných polí, která ho obklopují a pronikají skrze něj.
Události, ke kterým dochází na jedné vrstvě, ovlivňují také všechny ostatní vrstvy. Každý model Somavedic (s výjimkou Atlantiku) spolupracuje s těmito vrstvami jak subjektivně, tak objektivně na úrovni fyzického těla, energetického pole, duševního pole, kvantového pole a Ducha.

 

Fyzické tělo

Je součtem našich buněk, tělesné tkáně, orgánů a tělesných tekutin.
Nemoci se objevují v těle. Na této vrstvě působí mnoho léčebných procedur. Léčba konvenční medicíny, molekulární medicína (doplňky jako vitamíny, minerály a stopové prvky), hormonální léčba, bylinná medicína, osteopatická léčba, homeopatie, fyzická rehabilitace a terapie, chirurgické zákroky.

Všechny ostatní vrstvy v tomto modelu, které se nacházejí mimo fyzické tělo, lze vysvětlit a pochopit pomocí kvantové biofyziky.

 

Energetické pole

Naše tělo, jinými slovy, všechny naše orgány, produkují elektromagnetické vlny, které jsou měřitelné mimo fyzické tělo. Naše srdce je například obklopeno silným magnetickým polem, které je měřitelné ze vzdálenosti až jednoho metru od našeho těla. EEG – měření elektrických proudů v našem mozku – lze měřit také zvenčí. Nevíme přesně, kde se nacházejí naše receptory pro energetické vnímání. Víme však, že elektromagnetická pole, která obklopují a pronikají našimi těly, interagují s elektromagnetickým zářením našeho životního prostoru, jako jsou přirozená elektromagnetická pole, geopatogenní zóny, zemské paprsky a kmity pocházející z různých hornin a drahých kamenů. Nejdůležitější však je, že také interagují s vysokofrekvenčním i nízkofrekvenčním zářením moderních elektronických zařízení – elektrosmog.
V energetickém poli vznikají četné nemoci tím, že elektromagnetické pole našeho těla je rušeno zářením v našem životním prostředí, přičemž klíčovým faktorem těchto poruch je elektrosmog. Léčby na této úrovni se skládají z osteopatické léčby, akupunktury, dechové terapie, masáží.
Velmi účinnou metodou v této druhé vrstvě je vyvažování elektromagnetického záření prostřednictvím elektrosmog neutralizujících účinků Somavedic přístrojů.

 

 

Duševní pole

Energetické pole je spojením mezi fyzickým tělem a mentálním-duševním polem, kde jsou uloženy informace, myšlenky a přesvědčení.

Struktura této vrstvy je velmi podobná struktuře počítače: mentální pole ukládá informace. Všechny vzpomínky jsou uloženy jako obrázky v tomto poli. Centrální nervový systém přijímá informace, které jsou načteny z pole. Pouze tehdy, když je obraz načten z naší dlouhodobé paměti, je náš mozek schopen přeložit jej do slov.
Veškeré informace, vzpomínky a myšlenky, vše, co jsme zažili z naší koncepce až do současnosti, jsou zde uloženy. Ztráta naší schopnosti pamatovat se je spíše otázkou omezeného příjmu než otázkou snižování kognitivních schopností.

Na třetí vrstvě působí mnoho léčebných postupů: konvenční psychoterapie, psycho-kineziologie, EMDR (desenzibilizace a přepracování očního pohybu), terapie v terénu, homeopatie, terapie těla a mysli a tak dále.
Zařízení Somavedic začínající od Medic Uran jsou schopna vyvážit prostředí a neutralizovat rušivé faktory, které nám brání v propojení mentálního pole s fyzickým tělem. Somavedic Medic Amber a Somavedic Medic Gold jsou navíc schopni třídit a strukturovat informace v rámci mentálního pole.

 

 

 

Zdrojhttps://m.facebook.com/photo.php?fbid=163925751475916&id=100035754751999&set=a.100717114463447&source=48

 


Objednejte si svůj Somavedic ještě dnes...

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat:

(Ne)jasná zpráva o konci světa – K čemu je zlatý mercedes, když nemá kdo řídit?

15. 04. 2020

Donnie ukradne peníze ze sejfu firmy Solomon & Solomon, ale hne se v něm svědomí a chce peníze vrátit. Jenže se mu zasekne klíč v zámku a nemůže odemknout. V momentě, kdy leze po požárním schodišti, aby se dostal na střechu, začnou z nebe zničehonic padat žáby. A to je teprve začátek, jenž spustí dalekosáhlé události. Když jsem v roce 1999 zíral na jednu z nejpůsobivějších filmových scén světové kinematografie, která se odehrála ve snímku Magnolia, ani ve snu by mě nenapadlo, že se o 12 let později něco podobného stane i ve skutečnosti.

Je mikrovlnné záření bezpečné?

01. 03. 2020

Časté téma, které v Somavedic centru řešíme jsou mikrovlnky. Konkrétní dotazy jsou, zda je její používání bezpečné a jestli Somavedic může v prostoru i toto záření eliminovat.

Bicom zlepší imunitu proti virům, poukazuje lékař Tomáš Vejrych

20. 05. 2020

Už na škole ho přitahovaly netradiční léčebné postupy. Obvodní lékař z Trutnova Tomáš Vejrych, který sídlí v Masarykově poliklinice v Trutnově, vyšetřuje pacienty jak standardními způsoby, tak má v jedné ze svých dvou ordinací i speciální biorezonanční přístroj tzv. Bicom. Tím aktuálně dokáže bojovat i proti koronaviru. „Nejde jen o léčbu, ale skrz tuto terapii dokážeme zlepšit též imunitu člověka,“ říká praktický lékař, jenž hledá cestu ke zdraví i cestou alternativní medicíny.

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Jsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

ELI ATD s.r.o.
Roudnice nad Labem
Boženy Němcové 1345
IČ: 02833131
DIČ: CZ02833131