Zeptejte se psa

08. 12. 2018

Nejcitlivější na geopatogenní zóny jsou zvířecí mazlíčci, kteří vyhledávají místa s dobrou energií

Bicom - Zeptejte se psa

Kolik má Ivan Rybjanský vlastně Somavediců? Když jsem byl na jaře u něj v kanceláři, svítily na poličce tři typy Medic a jeden speciální, který není v oficiální nabídce – s všeříkajícím názvem Gold. Doma jich má ale – a teď se držte – šestnáct. Svítí to prý u něj jako na Vánoce.

Vzhledem k tomu, kolik obsahují dohromady drahých kamenů, neb jde o přístroj založený na řízeném uvolňování jejich léčivé energie, se ptám, zda se jí nemůže s trochou nadsázky předávkovat. „Somavedic není tak silný, aby to vadilo, naopak. Člověk je v čistém prostředí, bez elektrosmogu a geopatogenních zón, takže se lépe cítí i regeneruje.“ Připouští ale, že pokud si někteří citlivější jedinci pustí více Somavediců najednou, jsou trochu v euforii, jelikož se zvýší energie okolního prostředí.

Na to trochu spoléhal i Ivan Rybjanský, který poslední dny musel regenerovat velmi intenzivně, neboť mu praskla čéška a musel na operaci. Bez Ibalginu to ale stejně nezvládl. Mnozí klienti Somavedicu přisuzují leckdy až magické účinky a mají nereálná očekávání, ale je třeba stát nohama na zemi. Hlavní devizou Somavedicu je schopnost harmonizovat prostředí či v případě modelů Atlantic a Uran pitnou vodu. Pokud jej necháte doma a vyrazíte na pár dní pryč, bude se vám po něm stýskat, neboť zjistíte, že u vás doma není tak „hutno“.

Jelikož funguje na úplně jiné bázi, než jsme v našem materialisticky zaměřeném světě zvyklí, spousta lidí tomuto malému klenotu nedůvěřuje. Proto jeho vynálezce sebevědomě nabízí možnost vrácení přístroje do dvou měsíců. Od bezplatného zapůjčení ale raději upustil, neboť Somavedicy dostával zpět rozbité, ťuklé či poškrábané. „Somavedic není davová záležitost, není to úplně pro lidi, kteří věří jenom v prášek a nůž. To půjčování jsem ale zatrhl z důvodu, že si toho lidé neváží. Jako když si půjčíte auto na zkušební jízdu a děláte s ním smyky, a pak si ho koupíte domů, leštíte jej a staráte se o něj lépe než o manželku.“

„Nevěřící Tomáše“ už dávno nepřesvědčuje – berte, nebo nechte být. Občas je ale okolní prostředí tak „zaneřáděné“, že na něj například Somavedic Harmonie nemusí zkrátka stačit. „Když si to vezmu, před osmi lety byla Harmonie špička a zvládla vyčistit téměř všude. To ještě nebylo tolik vysílačů, Wi-Fi a LTE. Jakmile je však někdo z Prahy, Brna, Ostravy nebo Plzně, automaticky doporučuji Medic nebo Medic Uran, Harmonie je vhodnější spíš na okraje menších měst nebo vesnic. Elektrosmog je totiž obecně mnohem silnější, než býval.“ Cíti-li, že to má smysl a znečištění je v místě opravdu silné, zapůjčí Ivan Rybjanský přístroj na doplnění, aby si to klient porovnal a vyzkoušel.

Pokud někdo potřebuje důkazy spíše hmotné, nejlépe to pozná na vodě nebo na květinách. V přítomnosti Somavedicu bohatě kvetou a mají se tendenci symetricky vyrovnávat. Koukal jsem na to jako zjara, když se kytice tulipánů začala vypínat jako koruna stromů a ani po týdnu, po který vydržely ve váze, nebylo třeba měnit vodu, jež byla nezvykle čistá. A strádající dracéna, která už žloutla a mlela z posledního, se najednou vrátila k životu. Jeden čtenář mi ale psal, že mu v přítomnosti Somavedicu Harmonie květiny naopak začaly vadnout, i když předtím prosperovaly. „Kytky, které vadnou, musely být ve špatném prostředí, na které si jako lidé časem zvyknou. Když jsou najednou v dobrém, je to šok, musejí se adaptovat,“ říká lovosický léčitel. Je to podobné jako s alkoholikem, který najednou přestane pít – dočasně mu také nebude nejlíp. Ale pokud to přežije, může začít znovu.

 

Něco je jinak

Kde jsou účinky Somavedicu patrné hned zpočátku, to je pitná voda, na jejíž harmonizaci je určen model Atlantik nebo Medic Uran. Voda, kterou u nich necháte stát, je jemnější a výrazně chutnější – nejlépe to poznáte tak, když po ní ochutnáte obyčejnou kohoutkovou.

Somavedic Uran

 

O tom, že je voda nosičem informací, věděli lidé odpradávna. Japonec Masaru Emoto ale poskytl důkaz i pro materialisty, kteří se něčemu takovému stále zdráhají uvěřit. Emota napadlo, že vodu zmrazí a vyfotí si její krystaly. „Pramenitá voda nezřídka vytvářela úchvatně krásné šestiúhelníky, zatímco voda z dolních toků řek či přehrad se ani nezformovala do pořádných krystalů. (…),“ napsal Emoto v knize Zázračná moc vody.

Jedna fotografie mikroskopické částečky vody, malého vodního krystalu, který mění svoji strukturu podle působení různých vnějších faktorů, pak vydá za tisíce slov. Právě touto cestou šel i Ivan Rybjanský. Rozdíl mezi fotkami obyčejné kohoutkové vody a vody, kterou upravil Somavedic a vyfotila certifikovaná švýcarská laboratoř, je evidentní. Jedna je zdeformovaná, druhá symetrická. Jak to ale funguje? „Když si dáte nádobu s vodou nad oheň a energie ohně přejde do té vody, ohřeje ji. Podobně převezme voda energii z Atlantiku. Voda má svoji fyzickou a kvantovou úroveň a Atlantik působí na obě. Mění její krystalickou mřížku, její energii,“ vysvětluje působení svého přístroje.

Podle čeho ale poznáte účinky Somavedicu nejspolehlivěji, pokud nejste zrovna příznivci kvantové fyziky, jsou reakce psů, kteří z nějakého důvodu tolik „neřeší“ elektrosmog, nebo to na nich aspoň není vidět, ale vadí jim spíše geopatogenní zóny. Projeví se to třeba u jejich pelíšků, když nechtějí spát na svém místě, ale vyhledávají intuitivně jiné. Po zapnutí Somavedicu se to „srovná“ a zvíře klidně ulehne do košíčku, ať je kdekoli – pes má vždy tendenci, na rozdíl od kočky, vyhledávat energeticky příznivé místo. A to je právě parketa Somavedicu.

Zvířata totiž vždycky zaregistrují, že je něco jinak. Ivan Rybjanský si toho všiml už v roce 2009, kdy Somavedic ani nebyl na světě, neboť v té době teprve experimentoval se složením kamenů. Že jde správnou cestou, poznal v momentě, kdy nechal u misky s vodou misku drahých kamenů, které později posloužily jako základ modelu Atlantik. Roční štěně během minuty vyskočilo z gauče a všechnu vodu vypilo. Jeden z prvních Atlantiků si pak pořídil Ivanův známý, který každé ráno chodil běhat se psem. Labrador měl sice připravenou pokaždé svoji misku s vodou, ale raději chodil pít ze zahradního jezírka, což je jasný signál, že voda v místě nebyla z nejlepších. Druhý den po zapnutí Atlantiku po ranním joggingu pes minul jezírko a namířil si to přímo k zahradnímu kohoutku, a ještě než páníček stihl napustit misku, zuřivě začal olizovat kohoutek trčící ze zdi (labrador, ne páníček). „Asi po roce a půl mi znovu volal, že pes pije z jezírka, že je něco špatně. Instruoval jsem ho, ať zkontroluje, zda svítí dioda, že kdyžtak přístroj vyměníme. Za chvíli znovu volal a hlásil: Manželka ho vypla. Už je to v pořádku, pes zase chlastá z kohoutku,“ směje se Ivan Rybjanský. Když si zkrátka nejste jisti, zeptejte se psa.

Zdroj:
https://www.casopis-sifra.cz/zeptejte-se-psa-nejcitlivejsi-na-geopatogenni-zony-jsou-zvireci-mazlicci-kteri-vyhledavaji-mista-s-dobrou-energii/

Zeptejte se psa - Biorezonance Litoměřice

Mohlo by vás také zajímat:

Přednáška - mikroorganismy

07. 03. 2021

Lidé se často považují za vrcholná díla přírody - je tomu skutečně tak? Toto a mnoho dalšího se dozvíte v přednášce na téma mikroorganismy, kterou vás provede Antonie Krzemieňová.

Žít lepší život

10. 02. 2021

Podívejte se s námi na to, jak začít žít lepší život díky využití síly a energie Somavedicu.

(Ne)jasná zpráva o konci světa – K čemu je zlatý mercedes, když nemá kdo řídit?

15. 04. 2020

Donnie ukradne peníze ze sejfu firmy Solomon & Solomon, ale hne se v něm svědomí a chce peníze vrátit. Jenže se mu zasekne klíč v zámku a nemůže odemknout. V momentě, kdy leze po požárním schodišti, aby se dostal na střechu, začnou z nebe zničehonic padat žáby. A to je teprve začátek, jenž spustí dalekosáhlé události. Když jsem v roce 1999 zíral na jednu z nejpůsobivějších filmových scén světové kinematografie, která se odehrála ve snímku Magnolia, ani ve snu by mě nenapadlo, že se o 12 let později něco podobného stane i ve skutečnosti.

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Nejsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

Grand Easiness s.r.o
Litoměřická Kotlina 383
411 55 Terezín
IČ: 14420309
DIČ: CZ14420309