Zeptejte se psa

08. 12. 2018

Nejcitlivější na geopatogenní zóny jsou zvířecí mazlíčci, kteří vyhledávají místa s dobrou energií

Bicom - Zeptejte se psa

Kolik má Ivan Rybjanský vlastně Somavediců? Když jsem byl na jaře u něj v kanceláři, svítily na poličce tři typy Medic a jeden speciální, který není v oficiální nabídce – s všeříkajícím názvem Gold. Doma jich má ale – a teď se držte – šestnáct. Svítí to prý u něj jako na Vánoce.

Vzhledem k tomu, kolik obsahují dohromady drahých kamenů, neb jde o přístroj založený na řízeném uvolňování jejich léčivé energie, se ptám, zda se jí nemůže s trochou nadsázky předávkovat. „Somavedic není tak silný, aby to vadilo, naopak. Člověk je v čistém prostředí, bez elektrosmogu a geopatogenních zón, takže se lépe cítí i regeneruje.“ Připouští ale, že pokud si někteří citlivější jedinci pustí více Somavediců najednou, jsou trochu v euforii, jelikož se zvýší energie okolního prostředí.

Na to trochu spoléhal i Ivan Rybjanský, který poslední dny musel regenerovat velmi intenzivně, neboť mu praskla čéška a musel na operaci. Bez Ibalginu to ale stejně nezvládl. Mnozí klienti Somavedicu přisuzují leckdy až magické účinky a mají nereálná očekávání, ale je třeba stát nohama na zemi. Hlavní devizou Somavedicu je schopnost harmonizovat prostředí či v případě modelů Atlantic a Uran pitnou vodu. Pokud jej necháte doma a vyrazíte na pár dní pryč, bude se vám po něm stýskat, neboť zjistíte, že u vás doma není tak „hutno“.

Jelikož funguje na úplně jiné bázi, než jsme v našem materialisticky zaměřeném světě zvyklí, spousta lidí tomuto malému klenotu nedůvěřuje. Proto jeho vynálezce sebevědomě nabízí možnost vrácení přístroje do dvou měsíců. Od bezplatného zapůjčení ale raději upustil, neboť Somavedicy dostával zpět rozbité, ťuklé či poškrábané. „Somavedic není davová záležitost, není to úplně pro lidi, kteří věří jenom v prášek a nůž. To půjčování jsem ale zatrhl z důvodu, že si toho lidé neváží. Jako když si půjčíte auto na zkušební jízdu a děláte s ním smyky, a pak si ho koupíte domů, leštíte jej a staráte se o něj lépe než o manželku.“

„Nevěřící Tomáše“ už dávno nepřesvědčuje – berte, nebo nechte být. Občas je ale okolní prostředí tak „zaneřáděné“, že na něj například Somavedic Harmonie nemusí zkrátka stačit. „Když si to vezmu, před osmi lety byla Harmonie špička a zvládla vyčistit téměř všude. To ještě nebylo tolik vysílačů, Wi-Fi a LTE. Jakmile je však někdo z Prahy, Brna, Ostravy nebo Plzně, automaticky doporučuji Medic nebo Medic Uran, Harmonie je vhodnější spíš na okraje menších měst nebo vesnic. Elektrosmog je totiž obecně mnohem silnější, než býval.“ Cíti-li, že to má smysl a znečištění je v místě opravdu silné, zapůjčí Ivan Rybjanský přístroj na doplnění, aby si to klient porovnal a vyzkoušel.

Pokud někdo potřebuje důkazy spíše hmotné, nejlépe to pozná na vodě nebo na květinách. V přítomnosti Somavedicu bohatě kvetou a mají se tendenci symetricky vyrovnávat. Koukal jsem na to jako zjara, když se kytice tulipánů začala vypínat jako koruna stromů a ani po týdnu, po který vydržely ve váze, nebylo třeba měnit vodu, jež byla nezvykle čistá. A strádající dracéna, která už žloutla a mlela z posledního, se najednou vrátila k životu. Jeden čtenář mi ale psal, že mu v přítomnosti Somavedicu Harmonie květiny naopak začaly vadnout, i když předtím prosperovaly. „Kytky, které vadnou, musely být ve špatném prostředí, na které si jako lidé časem zvyknou. Když jsou najednou v dobrém, je to šok, musejí se adaptovat,“ říká lovosický léčitel. Je to podobné jako s alkoholikem, který najednou přestane pít – dočasně mu také nebude nejlíp. Ale pokud to přežije, může začít znovu.

 

Něco je jinak

Kde jsou účinky Somavedicu patrné hned zpočátku, to je pitná voda, na jejíž harmonizaci je určen model Atlantik nebo Medic Uran. Voda, kterou u nich necháte stát, je jemnější a výrazně chutnější – nejlépe to poznáte tak, když po ní ochutnáte obyčejnou kohoutkovou.

Somavedic Uran

 

O tom, že je voda nosičem informací, věděli lidé odpradávna. Japonec Masaru Emoto ale poskytl důkaz i pro materialisty, kteří se něčemu takovému stále zdráhají uvěřit. Emota napadlo, že vodu zmrazí a vyfotí si její krystaly. „Pramenitá voda nezřídka vytvářela úchvatně krásné šestiúhelníky, zatímco voda z dolních toků řek či přehrad se ani nezformovala do pořádných krystalů. (…),“ napsal Emoto v knize Zázračná moc vody.

Jedna fotografie mikroskopické částečky vody, malého vodního krystalu, který mění svoji strukturu podle působení různých vnějších faktorů, pak vydá za tisíce slov. Právě touto cestou šel i Ivan Rybjanský. Rozdíl mezi fotkami obyčejné kohoutkové vody a vody, kterou upravil Somavedic a vyfotila certifikovaná švýcarská laboratoř, je evidentní. Jedna je zdeformovaná, druhá symetrická. Jak to ale funguje? „Když si dáte nádobu s vodou nad oheň a energie ohně přejde do té vody, ohřeje ji. Podobně převezme voda energii z Atlantiku. Voda má svoji fyzickou a kvantovou úroveň a Atlantik působí na obě. Mění její krystalickou mřížku, její energii,“ vysvětluje působení svého přístroje.

Podle čeho ale poznáte účinky Somavedicu nejspolehlivěji, pokud nejste zrovna příznivci kvantové fyziky, jsou reakce psů, kteří z nějakého důvodu tolik „neřeší“ elektrosmog, nebo to na nich aspoň není vidět, ale vadí jim spíše geopatogenní zóny. Projeví se to třeba u jejich pelíšků, když nechtějí spát na svém místě, ale vyhledávají intuitivně jiné. Po zapnutí Somavedicu se to „srovná“ a zvíře klidně ulehne do košíčku, ať je kdekoli – pes má vždy tendenci, na rozdíl od kočky, vyhledávat energeticky příznivé místo. A to je právě parketa Somavedicu.

Zvířata totiž vždycky zaregistrují, že je něco jinak. Ivan Rybjanský si toho všiml už v roce 2009, kdy Somavedic ani nebyl na světě, neboť v té době teprve experimentoval se složením kamenů. Že jde správnou cestou, poznal v momentě, kdy nechal u misky s vodou misku drahých kamenů, které později posloužily jako základ modelu Atlantik. Roční štěně během minuty vyskočilo z gauče a všechnu vodu vypilo. Jeden z prvních Atlantiků si pak pořídil Ivanův známý, který každé ráno chodil běhat se psem. Labrador měl sice připravenou pokaždé svoji misku s vodou, ale raději chodil pít ze zahradního jezírka, což je jasný signál, že voda v místě nebyla z nejlepších. Druhý den po zapnutí Atlantiku po ranním joggingu pes minul jezírko a namířil si to přímo k zahradnímu kohoutku, a ještě než páníček stihl napustit misku, zuřivě začal olizovat kohoutek trčící ze zdi (labrador, ne páníček). „Asi po roce a půl mi znovu volal, že pes pije z jezírka, že je něco špatně. Instruoval jsem ho, ať zkontroluje, zda svítí dioda, že kdyžtak přístroj vyměníme. Za chvíli znovu volal a hlásil: Manželka ho vypla. Už je to v pořádku, pes zase chlastá z kohoutku,“ směje se Ivan Rybjanský. Když si zkrátka nejste jisti, zeptejte se psa.

Zdroj:
https://www.casopis-sifra.cz/zeptejte-se-psa-nejcitlivejsi-na-geopatogenni-zony-jsou-zvireci-mazlicci-kteri-vyhledavaji-mista-s-dobrou-energii/

Zeptejte se psa - Biorezonance Litoměřice

Mohlo by vás také zajímat:

Cestou funkční psychosomatiky

27. 02. 2021

Cesta je jen jediná, v našich hlavách končí i začíná. Poslechněte si velmi zajímavý a inspirativní rozhovor s Antonií Krzemieňovou na téma funkční psychosomatika. Dotýká se toto téma každého z nás. Zvláště pak v této době.

Jaro je nejideálnější doba, jak pomoci svému tělu

11. 03. 2020

Jaro je nejideálnější doba, jak pomoci svému tělu, aby pro nás pracovalo co nejefektivněji. Pravidelné jarní očisty, detoxikace a půsty velmi pomáhají nastartovat po dlouhé zimě, kdy jsme se méně pohybovali a potřebovali více tučných jídel, nastartovat regenerační procesy. A i v tomto směru Vám Somavedic může být velkým pomocníkem: Kosmická detoxikace.

Je mikrovlnné záření bezpečné?

01. 03. 2020

Časté téma, které v Somavedic centru řešíme jsou mikrovlnky. Konkrétní dotazy jsou, zda je její používání bezpečné a jestli Somavedic může v prostoru i toto záření eliminovat.

Reference

Právě míjím devátý měsíc bez kouření! Po celoživotní (od puberty) zálibě jsem se konečně rozhodla, že s kouřením musím skoncovat. Sama nemám dost pevné vůle a tak jsem se domluvila s Janičkou, že mi pomůže. Vyšlo to, nemám žádné stavy abstinenčních příznaků a věřím, že to tak zůstane i nadále. Moc děkuji Janičko. Přeji pěkný den Alena Š.

Alena Š.

Dobrý den paní Ringelová, chtěla jsem Vám moc poděkovat. Již 15 let se léčím s depresemi a úzkostmi, ale po smrti mých rodičů jsem cítila jen prázdnotu a samotu. Cítila jsem, jak se mi úzkostí svírají orgány. Nemohla jsem se ani nadechnout. Nedá se to popsat. Hodně mi pomohla má kamarádka Jana, která mě vzala mezi skupinku turistů. Začala jsem chodit do přírody, byla jsem mezi lidmi a v krásné přírodě, takže to bylo moc fajn. Doma jsem ale stále trpěla velkými úzkostmi. Navštívila jsem Vás společně s ní na její doporučení. Byla jsem u Vás na dvou terapiích a již při první terapii jsem během týdne začala pociťovat úlevu. Byla jsem najednou v takovém zvláštním klidu. Před terapií, když jsem mluvila o mých rodičích, jsem měla pokaždé slzy na krajíčku a doma jsem brečela jak želva. Nyní se cítím taková silná, nebrečím, více se směji na lidi, jsem taková vyrovnanější, řekla bych, že mám o trochu více sebevědomí. Moc děkuji a přeji hezký den, Vlasta

Vlasta V.

Přístroj BICOM je velký zázrak. Po smrti mého syna jsem měla sebezničující smutek a stesk. Vím, že máme s pokorou vše příjímat, ale u matky a dítěte to není lehké. Již po druhém sezení jsem cítila opět klid a mír na duši, nepopsatelné smíření s osudem. Zdraví škodlivé emoce odeznívaly. Paní Janička Ringelová je velmi profesionální, milá a vstřícná. Má ten dar vcítit se do problémů každého klienta, ať už dětí, nebo dospělých a spolu s Bicomem navrátit zdraví, poškozené škodlivými emocemi. Na základě vlastních zkušeností mohu terapie přístrojem stoprocentně doporučit. Jana K. Ústí n.L.

Jana K.

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za dosavadní úžasnou spolupráci a skvělé výsledky s přístrojem Bicom. Nejvíce oceňuji program na imunitu, který se perfektně osvědčil na našich dětech. Vřele Bicom doporučuji všem. Moc děkuji. Krásný den, Nikola

Nikola

Milá Jani, dostala jsem opravdu velkou výzvu - napsat o tom, jak nám pomohl Bicom ve Tvých rukou. Přirovnala bych Tě ke kuchaři s Michelinskou hvězdou, který z úžasných ingrediencí s velkou dávkou fantazie vytvoří skvostné dílo, které pohladí na duši i těle. Pokaždé!!! Už dávno jsem se chtěla podělit o to, jak Tvůj přístup, pochopení a radost spolu s Bicomem vstoupily do našeho života. V době, kdy jsem poprvé slyšela o biorezonančním přístroji Bicom, jsme řešili u syna (16 let) tenisový loket, kterému předcházela rok neléčená borelióza a s ní spojené problémy jako byly únava, otoky kloubů, záněty očí, bolesti hlavy, paréza lícního nervu, záněty středního ucha, … Z toho plynoucí strach a obava cokoliv udělat, ztráta sebevědomí. Po čtyřech letech hledání příčiny těchto komplikací jsme s nadějí a očekáváním začali s terapií přístrojem Bicom v Litoměřicích. Už po první návštěvě jsem se těšila na další. Po několika terapiích došlo u syna k obrovské změně. Nejenže loket je zase v pořádku, ale je i posílen imunitní systém, únava zmizela a obavy a strach jsou pryč! Nyní je z něho dospívající sebevědomý mladý muž, který každý den cvičí, je aktivní, pozitivní a veselý. A jak pomohl přístroj Bicom mně? Velmi. Kromě odbourání stresu a obav ze synových zdravotních problémů, vyřešení nezpracovaných emocí a problémů, jsem nepřišla o čtyři zuby, které mi měly být vytržené z důvodu pokročilé paradentózy. Mám více životní energie a líbí se mi, že tělo a duše je chápána jako jeden celek. A na závěr, jeden příklad z minulého týdne, kdy si manžel zvrtnul kotník – velký výron, bez berlí se nepohnul. Druhý den měl terapii Bicomem, otok postupně zmizel a třetí den odložil berle a mohl zase chodit! Díky za vše, co pro nás děláš. Moc si toho vážím. Psychosomatický přístup považuji za správný, vše souvisí se vším a vše má řešení a Bicom je skvělý pomocník. Vřele všem doporučuji. PS: Na Tvé terapie se vždy těším jako malá holka. Velmi mě to obohacuje, vím, že se dovím zase něco nového, zajímavého. A žasnu nad Tvou empatií, kreativitou a elánem. A pozitivní přístup a úsměv je samozřejmostí. Marcela A.

Marcela A.

O Biorezonanci Bicom jsem slyšel již před cca dvěma lety, ale neměl jsem možnost jí vyzkoušet. Když jsem na ní pak narazil na Allfestu v Litoměřicích, byla povinnost vyzkoušet jí. Musím říct, že jsem už podstoupil hodně alternativních možností, především kvůli opakujícím se bolestem zad a také neustále se opakujícím strachům. Po prvním sezení v Litoměřicích jsem musel volat už cestou manželce, že je něco jinak a od té doby se hodně věcí změnilo k lepšímu. Druhé sezení nebylo sice již tak intenzivně prožitkové, ale rozdíly zaznamenávám skoro denně. Když něco řešíte roky a nebere to konce, tak to potom vidíte na první pohled. Biorezonanci v Litoměřicích absolutně doporučuji.

Petr Firman

Somavedic URAN - recenze
Od zapnutí jsem cítil obrovské čištění, funguje skvěle a moje spokojenost je ohromná! S vodou jsem vědomě pracoval již předtím, moje byla mnohem jemnější a taková čistější, nyní se to ještě znásobilo, nemohu si to vynachválit! Vnímám, jak vědomě nemusím tolik hlídat pronikání wifi signálu tělem, neboť Somadevic Uran tvoří nádherné ochranné pole a zároveň silně čistí. Zažívám podobné čištění jako při chloreře, jenže mnohem silnější a působící i tam, kam již chlorella nedosáhne, neboli s dovolením - (svým průjmem jsem nadšený!)

Matouš Svoboda - Ektara

Přesně před rokem jsem podstoupila terapii na odvykání kouření. Přestat pro mně bylo vždy těžké , protože jsem kouřila hodně let a docela dost cigaret denně. Po terapii jsem měla nějakou dobu velkou žízeň - to mě naučilo dodržovat pitný režim, a tím jsem taky vždycky zažehnala chuť na cigaretu. A jsem moc ráda, že jsem to takhle hezky zvládla a vydržela až do dneška. Věřím, že už to mám za sebou a budu navždy bez cigaret. Moc děkuji za poskytnutou podporu.

Ilona Č.

Chtěla bych moc poděkovat za perfektní péči, která mi je poskytnuta pokaždé, když jsem na terapii Bicom. Při poslední terapii s urologickým problémem jsem vážně nevěděla, zda i tohle zvládneme... Během týdne se všechno v těle srovnalo, a já jsem bez obtížných a obtěžujících projevů!!! Opět! Protože vždy, když jsem přišla pro pomoc, tak jsem odešla spokojená. Moc děkuji a rozhodně doporučuji každému, kdo se rozhoduje, zda Bicom bude to pravé... Držím palce!!!!

Alena Š.

Milá Janičko, moc děkuji za tvé nadstandartní služby s Bicomem. Mám dvě úžasné zprávy. Tvá pomoc v oblasti mé paradontozy byla špičková. Dnes jsem byla paradontoložkou v Praze pochválena, jak se stav zlepšil natolik, že při pokračující situaci (zuby nebolí, netvoří se další záněty) stačí pokračovat v současné péči a kontrola až za rok. Mám velikou radost, neboť hrozilo vytržení 4 spodních zubů a dnes už o tom nepadlo ani slovo. Do budoucna prý možná ano, ale s Bicomem a s tebou je to daleko (když vezmu, že už skoro rok jsem měla být bez nich). A další skvělá zpráva. Urputná bolest ramene a ruky je do týdne pryč. Mazec to byl ten den (spíš noc) po Bicomu, kdy se čistily hlavně emoce (zas je tu ta psychosomatika a s ní spojené letité stresy). Ale dnes je to 6 dní po tvém zásahu a skoro nevím, že ruka bolela. S obrovským poděkováním a láskou Iva

Iva

Není to jednoduché hodnotit Bicom. Proč? Je totiž neuvěřitelné co vše se dá pomocí biorezonanční terapie řešit. Máme za sebou čtyři terapie a víc a víc chápeme slova z letáčku, který se nám v létě (určitě ne náhodou) dostal - "je snadné cítit se dobře". S tím, jak se zlepšuje naše fyzické zdraví, zlepšuje se i naše psychická pohoda. Vše zvládáme lépe a v jsme v pohodě a dobré náladě. Děkujeme ti Janičko za tvůj úžasný profesionální a lidský přístup.

Iva a Pavel, Louny

Biorezonanční přístroj jsem poprvé vyzkoušela ke zmírnění stresové zátěže a hned po první návštěvě jsem pocítila změnu. Nedokážu slovy popsat jakou, ale cítila jsem, že se něco děje… po dalším sezení již začala přicházet psychická i fyzická úleva a s každou další návštěvou se můj stav zlepšoval.

Michaela Š.

S očekáváním čehosi neznámého, co by mi snad mohlo pomoci, jsem navštívila Biorezonanci BICOM v Litoměřicích. Absolvovala jsem během pěti měsíců tři sezení – a jsem nadšená! Pomohlo, cítím se mnohem lépe, mám dobrou náladu – to mi už několik let chybělo, takový pocit… Ještě navíc jsem si zde také zakoupila pro domácí potřebu přístroj Somavedic, abych dobré vlny přenesla i do rodiny.

Alena Š.

Paní Ringelová je velmi hodná a vždy usměvavá terapoutka, která vám (včetně mě) vše s láskou a energií vysvětlí. Byla jsem u ní zatím jen na BBC, ale i tak jsem odcházela nabitá pozitivní energií.

Stana S.
 
 

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Jsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

ELI ATD s.r.o.
Roudnice nad Labem
Boženy Němcové 1345
IČ: 02833131
DIČ: CZ02833131