Změny Schumannovy rezonance

06. 06. 2019

V současné době mnoho z nás pociťuje zvláštní a nevysvětlitelný fyzický příznak, díky kterému by se cítí nepříjemně. Vzniká fenomén nevysvětlitelných „psychosomatických“ jevů.

Co je to Schumannova rezonance?

Schumannova rezonance je globální elektromagnetická rezonance pojmenovaná fyzikem Winfriedem Otto Schumannem.

Schumannovy rezonance jsou zvýšené hodnoty v pozorovaném spektru velmi nízkých frekvencí elektromagnetického záření, zachytitelné na povrchu Země (či jiných planet s ionosférou). Vznikají v atmosféře jako globální resonance elektromagnetického záření, způsobeného blesky. ​

Graf mapující schumannovu rezonanci. V obdobích, kdy dojde k výrazné změně této frekvence, pociťují to na sobě všechny živé organismy.

​Jak ovlivňuje Schumannova rezonance člověka?

Jako duchovní bytost spojená s lidským tělem, jsme také spojeni s vědomím a energetickým polem Země. Aby člověk zůstal v synchronizaci s planetárním složením a frekvencemi, má lidské tělo automatický systém, který se může v případě potřeby znovu skalibrovat se svým prostředím.
Když není aurické pole člověka synchronizováno, je pro emocionální, mentální, duchovní a éterická těla obtížné synchronizovat se s fyzickým tělem a frekvencí Země. Současně může výbuch magnetických frekvencí na Zemi narážet na jakékoli energetické blokády v našem aurickém poli, které mohou způsobit, že fyzické tělo zůstane na nízkém nebo stagnujícím ELF (extrémně nízká frekvence).

Výbuchy vyšších frekvencí jsou dobrou věcí pro očistění aurického pole člověka, pokud je prováděno s mírou. Pro příklad, člověk spíš lépe snese ránu z domácí elektrické zásuvky, než aby do něho venku uhodil blesk. Duchovní a metafyzické vysvětlení zvyšování frekvence fyzického těla spočívá v tom, že čím vyšší je frekvence, tím méně je těžká a hustá realita, kterou člověk zažívá. Cílem je přeměnit hustou ovládající realitu, kterou prožíváme, způsobem který sjednocuje lidstvo ve vyšším vědomí založeném na lásce, zatímco stále existujeme ve fyzickém těle. Toho lze dosáhnout pouze uvolněním energických bloků z minulosti a z dětství, které udržují člověka ve vytváření opakující se iluze těžkosti a neschopnosti ve fyzické realitě. To umožní fyzickému tělu harmonicky vibrovat s planetární frekvencí a mít zdravý tok energie uvnitř těla, který zabraňuje stárnutí a nemoci.

​ Je-li člověk uvězněn ve starém vzorci, nebo je snad sražen či spokojen v nízké frekvenci, pak výbuch schumannovy frekvence může udělat jednu ze dvou věcí: Pokud osoba pozvedla své vědomí natolik, aby si uvědomila, že se něco děje a je schopna mít otevřenou mysl a otevřené srdce, pak začne tyto frekvence přijímat. Tak rychle, jak jí to její mysl a duch dovolí. Absorpce těchto frekvencí způsobí, že voda v lidském těle začne vibrovat na frekvenci vrcholu. To může způsobit mnoho nepříjemných příznaků, ale nakonec je to také důkaz, že se něco skutečně děje na naší planetě a s naším vědomím.

Několik nejběžnějších příznaků těchto vrcholů v elektromagnetické frekvenci Země, je:

 • Návaly horka – jak tělo rychleji vibruje, vytváří teplo
 • ​Rozmazané vidění a slabost
 • Závratě
 • Nepravidelný nebo vynechávající tep
 • Nevysvětlitelné bolesti, které mohou záhadně přijít a odejít
 • Zvonění v jednom nebo v obou uších 
 • Vysoké kmitočtové frekvence, harmonické tóny, nebo někdy dočasné zhoršení sluchu
 • Výkyvy nálad, jak naše emocionální bloky odcházejí 
 • Extrémní únava nebo extrémní výbuchy energie v závislosti na druhu frekvence, kterou jsme v té době zažili 
 • Také záleží na tom, jak se s tím jednotlivec umí vypořádat 
 • Zesílená intuice, hlubší smysl pro poznání nebo zapamatování si věcí, které vás provedou potížemi, a zvýšená schopnost šestého smyslu (mimo dotek, chuť, pocit, sluch a zrak)
 • Nevolnost
 • Příznaky podobné chřipce
 • Problémy se střevy
 • Extrémní hlad nebo nedostatek hladu – jiné než obvykle
 • Úzkost a aktivace režimu ,,bojuj nebo uteč”

Pokud některé z těchto destruktivních symptomů přetrvávají, aniž by člověk dělal věci, které by pomohly tělu se aklimatizovat, určitě by to mohlo vyvolat pocit, že máme nějakou nemoc a můžeme se cítit, jako bychom umírali.

Ve skutečnosti je to očištění, aby bylo možné se aklimatizovat. Fyzicky velmi podobné tomu, jako by tělo bojovalo s chřipkou, nebo viry. Pokud je člověk zcela nevědomý a není starostlivým, soucitným člověkem (není oduševnělý), tyto frekvence ho budou dráždit a rušit, a s největší pravděpodobností nebudou integrovány do jeho organismu. Tito lidé proto zůstanou na nízké frekvenci a nebudou těžit z příchozích vln energie.

​Mohlo by to dokonce způsobit, že se jejich fyzické tělo vypne, protože nebude schopno zůstat v souladu s frekvencí naší planety. Někteří lidé to bohužel fyzicky nezvládají a my v tuto chvíli vidíme některé, jak odcházejí (umírají). Někteří lidé se rozhodli, že tuto změnu ve frekvenci nevyužijí, nebo prostě nemají dostatek energie, aby ji zvládli. A nikdo nikdy stejně doopravdy neumírá, pouze měníme svoji formu. Tito lidé jednoduše přecházejí na jinou frekvenci mimo omezení fyzického těla a jdou tam, kam potřebují, aby mohli pokračovat ve své cestě.

Jak aklimatizovat tělo, aby přijalo vyšší frekvence

Existuje mnoho způsobů, jak se přizpůsobit energii, ale zde je několik nejběžnějších:

 • Meditace (Ne ten druh meditace ke spojení se s astrálními bytostmi, nebo snaha astrálně cestovat.)
 • Mír, pauza, zklidnění dechu a zaměření na tok energie funguje nejlépe a meditace otevřeného třetího oka je také dobrá 
 • Uzemnění – Bosé nohy na zemi, strávení více času v přírodě, koupele v mořské soli, jíst uzemňující potraviny 
 • Požádejte své vyšší já, aby vám pomohlo s aklimatizací, zejména pokud trpíte 
 • Pijte hodně čisté vody! (Žádný fluorid nebo chlor, kupte si filtr) 
 • Odpočinek – tělo má nezvyklou schopnost přenastavit se samo, když spí nebo leží v klidu 
 • Milujte se a starejte se pečlivě o své tělo 
 • Jemné cvičení – pohybujte energií k uvolnění blokády a podpoře správného toku energie 
 • Plnohodnotné potraviny – na rozdíl od zpracovaných potravin nebo GMO potravin
 • Masáže
 • Naslouchejte svému tělu a dělejte to, co cítíte jako správné a co vám dělá dobře

Chumannovy rozenonce - Bicom LTM

Zdroj: https://aluska.org

Mohlo by vás také zajímat:

Přednáška - mikroorganismy

07. 03. 2021

Lidé se často považují za vrcholná díla přírody - je tomu skutečně tak? Toto a mnoho dalšího se dozvíte v přednášce na téma mikroorganismy, kterou vás provede Antonie Krzemieňová.

Rozhovor s Tomášem Alferim

21. 02. 2021

Mostecký deník a Ponte reports přinášejí rozhovor s muzikantem a někdejším šéfem Divadla rozmanitostí v Mostě Tomášem Alferim o léčbě pomocí biorezonančního přístroje Bicom.

Jaro je nejideálnější doba, jak pomoci svému tělu

11. 03. 2020

Jaro je nejideálnější doba, jak pomoci svému tělu, aby pro nás pracovalo co nejefektivněji. Pravidelné jarní očisty, detoxikace a půsty velmi pomáhají nastartovat po dlouhé zimě, kdy jsme se méně pohybovali a potřebovali více tučných jídel, nastartovat regenerační procesy. A i v tomto směru Vám Somavedic může být velkým pomocníkem: Kosmická detoxikace.

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Nejsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

Grand Easiness s.r.o
Litoměřická Kotlina 383
411 55 Terezín
IČ: 14420309
DIČ: CZ14420309