Změny Schumannovy rezonance

06. 06. 2019

V současné době mnoho z nás pociťuje zvláštní a nevysvětlitelný fyzický příznak, díky kterému by se cítí nepříjemně. Vzniká fenomén nevysvětlitelných „psychosomatických“ jevů.

Co je to Schumannova rezonance?

Schumannova rezonance je globální elektromagnetická rezonance pojmenovaná fyzikem Winfriedem Otto Schumannem.

Schumannovy rezonance jsou zvýšené hodnoty v pozorovaném spektru velmi nízkých frekvencí elektromagnetického záření, zachytitelné na povrchu Země (či jiných planet s ionosférou). Vznikají v atmosféře jako globální resonance elektromagnetického záření, způsobeného blesky. ​

Graf mapující schumannovu rezonanci. V obdobích, kdy dojde k výrazné změně této frekvence, pociťují to na sobě všechny živé organismy.

​Jak ovlivňuje Schumannova rezonance člověka?

Jako duchovní bytost spojená s lidským tělem, jsme také spojeni s vědomím a energetickým polem Země. Aby člověk zůstal v synchronizaci s planetárním složením a frekvencemi, má lidské tělo automatický systém, který se může v případě potřeby znovu skalibrovat se svým prostředím.
Když není aurické pole člověka synchronizováno, je pro emocionální, mentální, duchovní a éterická těla obtížné synchronizovat se s fyzickým tělem a frekvencí Země. Současně může výbuch magnetických frekvencí na Zemi narážet na jakékoli energetické blokády v našem aurickém poli, které mohou způsobit, že fyzické tělo zůstane na nízkém nebo stagnujícím ELF (extrémně nízká frekvence).

Výbuchy vyšších frekvencí jsou dobrou věcí pro očistění aurického pole člověka, pokud je prováděno s mírou. Pro příklad, člověk spíš lépe snese ránu z domácí elektrické zásuvky, než aby do něho venku uhodil blesk. Duchovní a metafyzické vysvětlení zvyšování frekvence fyzického těla spočívá v tom, že čím vyšší je frekvence, tím méně je těžká a hustá realita, kterou člověk zažívá. Cílem je přeměnit hustou ovládající realitu, kterou prožíváme, způsobem který sjednocuje lidstvo ve vyšším vědomí založeném na lásce, zatímco stále existujeme ve fyzickém těle. Toho lze dosáhnout pouze uvolněním energických bloků z minulosti a z dětství, které udržují člověka ve vytváření opakující se iluze těžkosti a neschopnosti ve fyzické realitě. To umožní fyzickému tělu harmonicky vibrovat s planetární frekvencí a mít zdravý tok energie uvnitř těla, který zabraňuje stárnutí a nemoci.

​ Je-li člověk uvězněn ve starém vzorci, nebo je snad sražen či spokojen v nízké frekvenci, pak výbuch schumannovy frekvence může udělat jednu ze dvou věcí: Pokud osoba pozvedla své vědomí natolik, aby si uvědomila, že se něco děje a je schopna mít otevřenou mysl a otevřené srdce, pak začne tyto frekvence přijímat. Tak rychle, jak jí to její mysl a duch dovolí. Absorpce těchto frekvencí způsobí, že voda v lidském těle začne vibrovat na frekvenci vrcholu. To může způsobit mnoho nepříjemných příznaků, ale nakonec je to také důkaz, že se něco skutečně děje na naší planetě a s naším vědomím.

Několik nejběžnějších příznaků těchto vrcholů v elektromagnetické frekvenci Země, je:

 • Návaly horka – jak tělo rychleji vibruje, vytváří teplo
 • ​Rozmazané vidění a slabost
 • Závratě
 • Nepravidelný nebo vynechávající tep
 • Nevysvětlitelné bolesti, které mohou záhadně přijít a odejít
 • Zvonění v jednom nebo v obou uších 
 • Vysoké kmitočtové frekvence, harmonické tóny, nebo někdy dočasné zhoršení sluchu
 • Výkyvy nálad, jak naše emocionální bloky odcházejí 
 • Extrémní únava nebo extrémní výbuchy energie v závislosti na druhu frekvence, kterou jsme v té době zažili 
 • Také záleží na tom, jak se s tím jednotlivec umí vypořádat 
 • Zesílená intuice, hlubší smysl pro poznání nebo zapamatování si věcí, které vás provedou potížemi, a zvýšená schopnost šestého smyslu (mimo dotek, chuť, pocit, sluch a zrak)
 • Nevolnost
 • Příznaky podobné chřipce
 • Problémy se střevy
 • Extrémní hlad nebo nedostatek hladu – jiné než obvykle
 • Úzkost a aktivace režimu ,,bojuj nebo uteč”

Pokud některé z těchto destruktivních symptomů přetrvávají, aniž by člověk dělal věci, které by pomohly tělu se aklimatizovat, určitě by to mohlo vyvolat pocit, že máme nějakou nemoc a můžeme se cítit, jako bychom umírali.

Ve skutečnosti je to očištění, aby bylo možné se aklimatizovat. Fyzicky velmi podobné tomu, jako by tělo bojovalo s chřipkou, nebo viry. Pokud je člověk zcela nevědomý a není starostlivým, soucitným člověkem (není oduševnělý), tyto frekvence ho budou dráždit a rušit, a s největší pravděpodobností nebudou integrovány do jeho organismu. Tito lidé proto zůstanou na nízké frekvenci a nebudou těžit z příchozích vln energie.

​Mohlo by to dokonce způsobit, že se jejich fyzické tělo vypne, protože nebude schopno zůstat v souladu s frekvencí naší planety. Někteří lidé to bohužel fyzicky nezvládají a my v tuto chvíli vidíme některé, jak odcházejí (umírají). Někteří lidé se rozhodli, že tuto změnu ve frekvenci nevyužijí, nebo prostě nemají dostatek energie, aby ji zvládli. A nikdo nikdy stejně doopravdy neumírá, pouze měníme svoji formu. Tito lidé jednoduše přecházejí na jinou frekvenci mimo omezení fyzického těla a jdou tam, kam potřebují, aby mohli pokračovat ve své cestě.

Jak aklimatizovat tělo, aby přijalo vyšší frekvence

Existuje mnoho způsobů, jak se přizpůsobit energii, ale zde je několik nejběžnějších:

 • Meditace (Ne ten druh meditace ke spojení se s astrálními bytostmi, nebo snaha astrálně cestovat.)
 • Mír, pauza, zklidnění dechu a zaměření na tok energie funguje nejlépe a meditace otevřeného třetího oka je také dobrá 
 • Uzemnění – Bosé nohy na zemi, strávení více času v přírodě, koupele v mořské soli, jíst uzemňující potraviny 
 • Požádejte své vyšší já, aby vám pomohlo s aklimatizací, zejména pokud trpíte 
 • Pijte hodně čisté vody! (Žádný fluorid nebo chlor, kupte si filtr) 
 • Odpočinek – tělo má nezvyklou schopnost přenastavit se samo, když spí nebo leží v klidu 
 • Milujte se a starejte se pečlivě o své tělo 
 • Jemné cvičení – pohybujte energií k uvolnění blokády a podpoře správného toku energie 
 • Plnohodnotné potraviny – na rozdíl od zpracovaných potravin nebo GMO potravin
 • Masáže
 • Naslouchejte svému tělu a dělejte to, co cítíte jako správné a co vám dělá dobře

Chumannovy rozenonce - Bicom LTM

Zdroj: https://aluska.org

Mohlo by vás také zajímat:

Je mikrovlnné záření bezpečné?

01. 03. 2020

Časté téma, které v Somavedic centru řešíme jsou mikrovlnky. Konkrétní dotazy jsou, zda je její používání bezpečné a jestli Somavedic může v prostoru i toto záření eliminovat.

Proč je spánek důležitý?

28. 03. 2020

Proč je spánek důležitý? Jaké jsou možnosti měření spánku v domácích podmínkách a jak mohu kvalitu spánku ovlivnit?

Rozhovor s Tomášem Alferim

21. 02. 2021

Mostecký deník a Ponte reports přinášejí rozhovor s muzikantem a někdejším šéfem Divadla rozmanitostí v Mostě Tomášem Alferim o léčbě pomocí biorezonančního přístroje Bicom.

Reference

Právě míjím devátý měsíc bez kouření! Po celoživotní (od puberty) zálibě jsem se konečně rozhodla, že s kouřením musím skoncovat. Sama nemám dost pevné vůle a tak jsem se domluvila s Janičkou, že mi pomůže. Vyšlo to, nemám žádné stavy abstinenčních příznaků a věřím, že to tak zůstane i nadále. Moc děkuji Janičko. Přeji pěkný den Alena Š.

Alena Š.

Dobrý den paní Ringelová, chtěla jsem Vám moc poděkovat. Již 15 let se léčím s depresemi a úzkostmi, ale po smrti mých rodičů jsem cítila jen prázdnotu a samotu. Cítila jsem, jak se mi úzkostí svírají orgány. Nemohla jsem se ani nadechnout. Nedá se to popsat. Hodně mi pomohla má kamarádka Jana, která mě vzala mezi skupinku turistů. Začala jsem chodit do přírody, byla jsem mezi lidmi a v krásné přírodě, takže to bylo moc fajn. Doma jsem ale stále trpěla velkými úzkostmi. Navštívila jsem Vás společně s ní na její doporučení. Byla jsem u Vás na dvou terapiích a již při první terapii jsem během týdne začala pociťovat úlevu. Byla jsem najednou v takovém zvláštním klidu. Před terapií, když jsem mluvila o mých rodičích, jsem měla pokaždé slzy na krajíčku a doma jsem brečela jak želva. Nyní se cítím taková silná, nebrečím, více se směji na lidi, jsem taková vyrovnanější, řekla bych, že mám o trochu více sebevědomí. Moc děkuji a přeji hezký den, Vlasta

Vlasta V.

Přístroj BICOM je velký zázrak. Po smrti mého syna jsem měla sebezničující smutek a stesk. Vím, že máme s pokorou vše příjímat, ale u matky a dítěte to není lehké. Již po druhém sezení jsem cítila opět klid a mír na duši, nepopsatelné smíření s osudem. Zdraví škodlivé emoce odeznívaly. Paní Janička Ringelová je velmi profesionální, milá a vstřícná. Má ten dar vcítit se do problémů každého klienta, ať už dětí, nebo dospělých a spolu s Bicomem navrátit zdraví, poškozené škodlivými emocemi. Na základě vlastních zkušeností mohu terapie přístrojem stoprocentně doporučit. Jana K. Ústí n.L.

Jana K.

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za dosavadní úžasnou spolupráci a skvělé výsledky s přístrojem Bicom. Nejvíce oceňuji program na imunitu, který se perfektně osvědčil na našich dětech. Vřele Bicom doporučuji všem. Moc děkuji. Krásný den, Nikola

Nikola

Milá Jani, dostala jsem opravdu velkou výzvu - napsat o tom, jak nám pomohl Bicom ve Tvých rukou. Přirovnala bych Tě ke kuchaři s Michelinskou hvězdou, který z úžasných ingrediencí s velkou dávkou fantazie vytvoří skvostné dílo, které pohladí na duši i těle. Pokaždé!!! Už dávno jsem se chtěla podělit o to, jak Tvůj přístup, pochopení a radost spolu s Bicomem vstoupily do našeho života. V době, kdy jsem poprvé slyšela o biorezonančním přístroji Bicom, jsme řešili u syna (16 let) tenisový loket, kterému předcházela rok neléčená borelióza a s ní spojené problémy jako byly únava, otoky kloubů, záněty očí, bolesti hlavy, paréza lícního nervu, záněty středního ucha, … Z toho plynoucí strach a obava cokoliv udělat, ztráta sebevědomí. Po čtyřech letech hledání příčiny těchto komplikací jsme s nadějí a očekáváním začali s terapií přístrojem Bicom v Litoměřicích. Už po první návštěvě jsem se těšila na další. Po několika terapiích došlo u syna k obrovské změně. Nejenže loket je zase v pořádku, ale je i posílen imunitní systém, únava zmizela a obavy a strach jsou pryč! Nyní je z něho dospívající sebevědomý mladý muž, který každý den cvičí, je aktivní, pozitivní a veselý. A jak pomohl přístroj Bicom mně? Velmi. Kromě odbourání stresu a obav ze synových zdravotních problémů, vyřešení nezpracovaných emocí a problémů, jsem nepřišla o čtyři zuby, které mi měly být vytržené z důvodu pokročilé paradentózy. Mám více životní energie a líbí se mi, že tělo a duše je chápána jako jeden celek. A na závěr, jeden příklad z minulého týdne, kdy si manžel zvrtnul kotník – velký výron, bez berlí se nepohnul. Druhý den měl terapii Bicomem, otok postupně zmizel a třetí den odložil berle a mohl zase chodit! Díky za vše, co pro nás děláš. Moc si toho vážím. Psychosomatický přístup považuji za správný, vše souvisí se vším a vše má řešení a Bicom je skvělý pomocník. Vřele všem doporučuji. PS: Na Tvé terapie se vždy těším jako malá holka. Velmi mě to obohacuje, vím, že se dovím zase něco nového, zajímavého. A žasnu nad Tvou empatií, kreativitou a elánem. A pozitivní přístup a úsměv je samozřejmostí. Marcela A.

Marcela A.

O Biorezonanci Bicom jsem slyšel již před cca dvěma lety, ale neměl jsem možnost jí vyzkoušet. Když jsem na ní pak narazil na Allfestu v Litoměřicích, byla povinnost vyzkoušet jí. Musím říct, že jsem už podstoupil hodně alternativních možností, především kvůli opakujícím se bolestem zad a také neustále se opakujícím strachům. Po prvním sezení v Litoměřicích jsem musel volat už cestou manželce, že je něco jinak a od té doby se hodně věcí změnilo k lepšímu. Druhé sezení nebylo sice již tak intenzivně prožitkové, ale rozdíly zaznamenávám skoro denně. Když něco řešíte roky a nebere to konce, tak to potom vidíte na první pohled. Biorezonanci v Litoměřicích absolutně doporučuji.

Petr Firman

Somavedic URAN - recenze
Od zapnutí jsem cítil obrovské čištění, funguje skvěle a moje spokojenost je ohromná! S vodou jsem vědomě pracoval již předtím, moje byla mnohem jemnější a taková čistější, nyní se to ještě znásobilo, nemohu si to vynachválit! Vnímám, jak vědomě nemusím tolik hlídat pronikání wifi signálu tělem, neboť Somadevic Uran tvoří nádherné ochranné pole a zároveň silně čistí. Zažívám podobné čištění jako při chloreře, jenže mnohem silnější a působící i tam, kam již chlorella nedosáhne, neboli s dovolením - (svým průjmem jsem nadšený!)

Matouš Svoboda - Ektara

Přesně před rokem jsem podstoupila terapii na odvykání kouření. Přestat pro mně bylo vždy těžké , protože jsem kouřila hodně let a docela dost cigaret denně. Po terapii jsem měla nějakou dobu velkou žízeň - to mě naučilo dodržovat pitný režim, a tím jsem taky vždycky zažehnala chuť na cigaretu. A jsem moc ráda, že jsem to takhle hezky zvládla a vydržela až do dneška. Věřím, že už to mám za sebou a budu navždy bez cigaret. Moc děkuji za poskytnutou podporu.

Ilona Č.

Chtěla bych moc poděkovat za perfektní péči, která mi je poskytnuta pokaždé, když jsem na terapii Bicom. Při poslední terapii s urologickým problémem jsem vážně nevěděla, zda i tohle zvládneme... Během týdne se všechno v těle srovnalo, a já jsem bez obtížných a obtěžujících projevů!!! Opět! Protože vždy, když jsem přišla pro pomoc, tak jsem odešla spokojená. Moc děkuji a rozhodně doporučuji každému, kdo se rozhoduje, zda Bicom bude to pravé... Držím palce!!!!

Alena Š.

Milá Janičko, moc děkuji za tvé nadstandartní služby s Bicomem. Mám dvě úžasné zprávy. Tvá pomoc v oblasti mé paradontozy byla špičková. Dnes jsem byla paradontoložkou v Praze pochválena, jak se stav zlepšil natolik, že při pokračující situaci (zuby nebolí, netvoří se další záněty) stačí pokračovat v současné péči a kontrola až za rok. Mám velikou radost, neboť hrozilo vytržení 4 spodních zubů a dnes už o tom nepadlo ani slovo. Do budoucna prý možná ano, ale s Bicomem a s tebou je to daleko (když vezmu, že už skoro rok jsem měla být bez nich). A další skvělá zpráva. Urputná bolest ramene a ruky je do týdne pryč. Mazec to byl ten den (spíš noc) po Bicomu, kdy se čistily hlavně emoce (zas je tu ta psychosomatika a s ní spojené letité stresy). Ale dnes je to 6 dní po tvém zásahu a skoro nevím, že ruka bolela. S obrovským poděkováním a láskou Iva

Iva

Není to jednoduché hodnotit Bicom. Proč? Je totiž neuvěřitelné co vše se dá pomocí biorezonanční terapie řešit. Máme za sebou čtyři terapie a víc a víc chápeme slova z letáčku, který se nám v létě (určitě ne náhodou) dostal - "je snadné cítit se dobře". S tím, jak se zlepšuje naše fyzické zdraví, zlepšuje se i naše psychická pohoda. Vše zvládáme lépe a v jsme v pohodě a dobré náladě. Děkujeme ti Janičko za tvůj úžasný profesionální a lidský přístup.

Iva a Pavel, Louny

Biorezonanční přístroj jsem poprvé vyzkoušela ke zmírnění stresové zátěže a hned po první návštěvě jsem pocítila změnu. Nedokážu slovy popsat jakou, ale cítila jsem, že se něco děje… po dalším sezení již začala přicházet psychická i fyzická úleva a s každou další návštěvou se můj stav zlepšoval.

Michaela Š.

S očekáváním čehosi neznámého, co by mi snad mohlo pomoci, jsem navštívila Biorezonanci BICOM v Litoměřicích. Absolvovala jsem během pěti měsíců tři sezení – a jsem nadšená! Pomohlo, cítím se mnohem lépe, mám dobrou náladu – to mi už několik let chybělo, takový pocit… Ještě navíc jsem si zde také zakoupila pro domácí potřebu přístroj Somavedic, abych dobré vlny přenesla i do rodiny.

Alena Š.

Paní Ringelová je velmi hodná a vždy usměvavá terapoutka, která vám (včetně mě) vše s láskou a energií vysvětlí. Byla jsem u ní zatím jen na BBC, ale i tak jsem odcházela nabitá pozitivní energií.

Stana S.
 
 

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Jsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

ELI ATD s.r.o.
Roudnice nad Labem
Boženy Němcové 1345
IČ: 02833131
DIČ: CZ02833131