Osvědčení o absolvování semináře biorezonance BICOM
Opět jsem se vydala za vzděláním. V Pardubicích jsem absolvovala seminář o řešení psycho-emocionálních problémů pomocí metody BICOM.
Mohlo by vás také zajímat:
Cestou funkční psychosomatiky
27. 02. 2021Cesta je jen jediná, v našich hlavách končí i začíná. Poslechněte si velmi zajímavý a inspirativní rozhovor s Antonií Krzemieňovou na téma funkční psychosomatika. Dotýká se toto téma každého z nás. Zvláště pak v této době.
Jaro je nejideálnější doba, jak pomoci svému tělu
11. 03. 2020Jaro je nejideálnější doba, jak pomoci svému tělu, aby pro nás pracovalo co nejefektivněji. Pravidelné jarní očisty, detoxikace a půsty velmi pomáhají nastartovat po dlouhé zimě, kdy jsme se méně pohybovali a potřebovali více tučných jídel, nastartovat regenerační procesy. A i v tomto směru Vám Somavedic může být velkým pomocníkem: Kosmická detoxikace.
Proč je spánek důležitý?
28. 03. 2020Proč je spánek důležitý? Jaké jsou možnosti měření spánku v domácích podmínkách a jak mohu kvalitu spánku ovlivnit?