Jak probíhá biorezonanční terapie?

31. 03. 2019

Rozhovor s paní Michaelou Třískovou

Pokud máte doma potomka, jistě chápete, jak frustrující je vidět jeho stonání. Ještě více pak, pokud si nevíte rady s jeho léčbou. Ve videu níže můžete shlédnout příběh paní Michaely, které se s pomocí biorezonance podařilo oprostit syna od jeho kožních nemocí.

Mohlo by vás také zajímat:

Cestou funkční psychosomatiky

27. 02. 2021

Cesta je jen jediná, v našich hlavách končí i začíná. Poslechněte si velmi zajímavý a inspirativní rozhovor s Antonií Krzemieňovou na téma funkční psychosomatika. Dotýká se toto téma každého z nás. Zvláště pak v této době.

Proč je spánek důležitý?

28. 03. 2020

Proč je spánek důležitý? Jaké jsou možnosti měření spánku v domácích podmínkách a jak mohu kvalitu spánku ovlivnit?

Rozhovor s Tomášem Alferim

21. 02. 2021

Mostecký deník a Ponte reports přinášejí rozhovor s muzikantem a někdejším šéfem Divadla rozmanitostí v Mostě Tomášem Alferim o léčbě pomocí biorezonančního přístroje Bicom.

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Jsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

ELI ATD s.r.o.
Roudnice nad Labem
Boženy Němcové 1345
IČ: 02833131
DIČ: CZ02833131