Somavedic a účinky v 5ti-vrstvém modelu dle Dr. Klinghardta

02. 02. 2020

Lidskou existenci lze měřit napříč dimenzemi, lidské tělo obklopují neviditelná pole, které jím pronikají a navzájem se ovlivňují. Modely Somavedic (s výjimkou Atlantiku) dokáží spolupracovat s duševním i energetickým polem. Přečtěte si o účincích pětivrstvého modelu Dr. Klinghardta.

Účinky Somavedic v 5ti-vrstvém modelu dle Dr. Klinghardta (lékař, psycholog, ředitel institutu neurobiologie v USA, propagátor celostní medicíny):

Podle nejnovějších poznatků z biofyziky, kvantové mechaniky a matematiky lze lidskou existenci měřit napříč různými dimenzemi. Naše fyzické tělo existuje ve sféře neviditelných polí, která ho obklopují a pronikají skrze něj. Události, ke kterým dochází na jedné vrstvě, ovlivňují také všechny ostatní vrstvy. Každý model Somavedic (s výjimkou Atlantiku) spolupracuje s těmito vrstvami jak subjektivně, tak objektivně na úrovni fyzického těla, energetického poleduševního pole, kvantového pole a Ducha.

Fyzické tělo je součtem našich buněk, tělesné tkáně, orgánů a tělesných tekutin. Nemoci se objevují v těle. Na této vrstvě působí mnoho léčebných procedur. Léčba konvenční medicíny, molekulární medicína (doplňky jako vitamíny, minerály a stopové prvky), hormonální léčba, bylinná medicína, osteopatická léčba, homeopatie, fyzická rehabilitace a terapie, chirurgické zákroky. Všechny ostatní vrstvy v tomto modelu, které se nacházejí mimo fyzické tělo, lze vysvětlit a pochopit pomocí kvantové biofyziky.

Energetické pole
Naše tělo, jinými slovy, všechny naše orgány, produkují elektromagnetické vlny, které jsou měřitelné mimo fyzické tělo. Naše srdce je například obklopeno silným magnetickým polem, které je měřitelné ze vzdálenosti až jednoho metru od našeho těla. EEG - měření elektrických proudů v našem mozku - lze měřit také zvenčí. Nevíme přesně, kde se nacházejí naše receptory pro energetické vnímání. Víme však, že elektromagnetická pole, která obklopují a pronikají našimi těly, interagují s elektromagnetickým zářením našeho životního prostoru, jako jsou přirozená elektromagnetická pole, geopatogenní zóny, zemské paprsky a kmity pocházející z různých hornin a drahých kamenů. Nejdůležitější však je, že také interagují s vysokofrekvenčním i nízkofrekvenčním zářením moderních elektronických zařízení - elektrosmog.
V energetickém poli vznikají četné nemoci tím, že elektromagnetické pole našeho těla je rušeno zářením v našem životním prostředí, přičemž klíčovým faktorem těchto poruch je elektrosmog. Léčby na této úrovni se skládají z osteopatické léčby, akupunktury, dechové terapie, masáží. Velmi účinnou metodou v této druhé vrstvě je vyvažování elektromagnetického záření prostřednictvím elektrosmog neutralizujících účinků Somavedic přístrojů. 

Duševní pole
Energetické pole je spojením mezi fyzickým tělem a mentálním-duševním polem, kde jsou uloženy informace, myšlenky a přesvědčení. Struktura této vrstvy je velmi podobná struktuře počítače: mentální pole ukládá informace. Všechny vzpomínky jsou uloženy jako obrázky v tomto poli. Centrální nervový systém přijímá informace, které jsou načteny z pole. Pouze tehdy, když je obraz načten z naší dlouhodobé paměti, je náš mozek schopen přeložit jej do slov. Veškeré informace, vzpomínky a myšlenky, vše, co jsme zažili z naší koncepce až do současnosti, jsou zde uloženy. Ztráta naší schopnosti pamatovat se je spíše otázkou omezeného příjmu než otázkou snižování kognitivních schopností. Na třetí vrstvě působí mnoho léčebných postupů: konvenční psychoterapie, psycho-kineziologie, EMDR (desenzibilizace a přepracování očního pohybu), terapie v terénu, homeopatie, terapie těla a mysli a tak dále. Zařízení Somavedic začínající od Medic Uran jsou schopna vyvážit prostředí a neutralizovat rušivé faktory, které nám brání v propojení mentálního pole s fyzickým tělem. Somavedic Medic Amber a Somavedic Medic Gold jsou navíc schopni třídit a strukturovat informace v rámci mentálního pole.

Kvantové pole
Existuje realita mimo naše chápání, mimo náš jazyk a mimo naše poznání. Můžeme tuto vrstvu intuitivně vnímat, ale nemůžeme ji analyzovat v naší mysli. Ve fyzice je toto pole popisováno jako “kvantové vakuum”. Pokud přirovnáme třetí vrstvu - mentální pole - k počítači, pak můžeme přirovnat čtvrtou vrstvu k oblaku uložených informací. Naše myšlenky, pocity a zkušenosti - všechny vědomé a nevědomé informace, včetně těch od našich předků - jsou uloženy v naší DNA a našem kvantovém poli.
Čtvrtá vrstva je ovlivněna vlivem našich předků, transpersonálními zkušenostmi, traumatickými událostmi, zkušenostmi v rodinné historii, šamanskými cestami v našich snech, meditativními stavy, cizími energiemi a našimi interakcemi s nimi. Metody, které jsou v této vrstvě úspěšně praktikovány jsou např. hloubkové psychologické terapie dle C.G. Junga, rodinné konstelace dle Berta Hellingera, práce se symboly, barvami, rituály, zpěvem, arteterapií… Spektrum oscilací vydávaných Medic Amber a Medic Gold je naprogramováno a potencováno takovým způsobem, že jim umožňuje třídit a strukturovat informace uložené v kvantovém poli. Tím se aktivují schopnosti samohojení lidského těla a mysli.

Duch

Pátá vrstva popisuje duševní aspekt jedince. Každá kultura měla znalosti o tomto systému a popsala ho jiným způsobem. Tři nižší vrstvy patří do osobní sféry, čtvrtá a pátá vrstva patří do superpersonální sféry. Každá vrstva má hluboký vliv na ty pod ní. Nižší vrstvy zásobují vyšší vrstvy energií a vytvářejí rámy a hranice pro naplněný život.
Příčinu fyzických a duševních nemocí lze nalézt na kterékoli z těchto pěti vrstev. Vlivy způsobující nemoci se mohou vlnit směrem k nižším vrstvám a projevují se ve skutečných onemocněních a nemocech. Léčit lze každou nemoc. Pacient však může být zcela vyléčen pouze tehdy, pokud je léčba ošetřena vrstvou, která způsobuje nemoc. Fyzické tělo, energetické pole a mentální pole jsou samoregulační systémy, které spolu úzce souvisí. Vyšší vrstvy poskytují těm nižším inteligenci a kontrolu. Spodní vrstvy poskytují vyšším vrstvám energii (palivo) a zpětnou vazbu. Znalosti se předávají kvantovému poli a proto se nikdy neztratí. S výběrem vhodného modelu Vám samozřejmě poradíme. Volejte, pište nebo si objednejte osobní schůzku v Somavedic centru, kde se Vám budeme věnovat individuálně.

 

 

Zdroj: Somavedic Distribuční centrum

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=187226465812511&id=100035754751999

 

 

Mohlo by vás také zajímat:

Je mikrovlnné záření bezpečné?

01. 03. 2020

Časté téma, které v Somavedic centru řešíme jsou mikrovlnky. Konkrétní dotazy jsou, zda je její používání bezpečné a jestli Somavedic může v prostoru i toto záření eliminovat.

Cestou funkční psychosomatiky

27. 02. 2021

Cesta je jen jediná, v našich hlavách končí i začíná. Poslechněte si velmi zajímavý a inspirativní rozhovor s Antonií Krzemieňovou na téma funkční psychosomatika. Dotýká se toto téma každého z nás. Zvláště pak v této době.

Jaro je nejideálnější doba, jak pomoci svému tělu

11. 03. 2020

Jaro je nejideálnější doba, jak pomoci svému tělu, aby pro nás pracovalo co nejefektivněji. Pravidelné jarní očisty, detoxikace a půsty velmi pomáhají nastartovat po dlouhé zimě, kdy jsme se méně pohybovali a potřebovali více tučných jídel, nastartovat regenerační procesy. A i v tomto směru Vám Somavedic může být velkým pomocníkem: Kosmická detoxikace.

Reference

Právě míjím devátý měsíc bez kouření! Po celoživotní (od puberty) zálibě jsem se konečně rozhodla, že s kouřením musím skoncovat. Sama nemám dost pevné vůle a tak jsem se domluvila s Janičkou, že mi pomůže. Vyšlo to, nemám žádné stavy abstinenčních příznaků a věřím, že to tak zůstane i nadále. Moc děkuji Janičko. Přeji pěkný den Alena Š.

Alena Š.

Dobrý den paní Ringelová, chtěla jsem Vám moc poděkovat. Již 15 let se léčím s depresemi a úzkostmi, ale po smrti mých rodičů jsem cítila jen prázdnotu a samotu. Cítila jsem, jak se mi úzkostí svírají orgány. Nemohla jsem se ani nadechnout. Nedá se to popsat. Hodně mi pomohla má kamarádka Jana, která mě vzala mezi skupinku turistů. Začala jsem chodit do přírody, byla jsem mezi lidmi a v krásné přírodě, takže to bylo moc fajn. Doma jsem ale stále trpěla velkými úzkostmi. Navštívila jsem Vás společně s ní na její doporučení. Byla jsem u Vás na dvou terapiích a již při první terapii jsem během týdne začala pociťovat úlevu. Byla jsem najednou v takovém zvláštním klidu. Před terapií, když jsem mluvila o mých rodičích, jsem měla pokaždé slzy na krajíčku a doma jsem brečela jak želva. Nyní se cítím taková silná, nebrečím, více se směji na lidi, jsem taková vyrovnanější, řekla bych, že mám o trochu více sebevědomí. Moc děkuji a přeji hezký den, Vlasta

Vlasta V.

Přístroj BICOM je velký zázrak. Po smrti mého syna jsem měla sebezničující smutek a stesk. Vím, že máme s pokorou vše příjímat, ale u matky a dítěte to není lehké. Již po druhém sezení jsem cítila opět klid a mír na duši, nepopsatelné smíření s osudem. Zdraví škodlivé emoce odeznívaly. Paní Janička Ringelová je velmi profesionální, milá a vstřícná. Má ten dar vcítit se do problémů každého klienta, ať už dětí, nebo dospělých a spolu s Bicomem navrátit zdraví, poškozené škodlivými emocemi. Na základě vlastních zkušeností mohu terapie přístrojem stoprocentně doporučit. Jana K. Ústí n.L.

Jana K.

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za dosavadní úžasnou spolupráci a skvělé výsledky s přístrojem Bicom. Nejvíce oceňuji program na imunitu, který se perfektně osvědčil na našich dětech. Vřele Bicom doporučuji všem. Moc děkuji. Krásný den, Nikola

Nikola

Milá Jani, dostala jsem opravdu velkou výzvu - napsat o tom, jak nám pomohl Bicom ve Tvých rukou. Přirovnala bych Tě ke kuchaři s Michelinskou hvězdou, který z úžasných ingrediencí s velkou dávkou fantazie vytvoří skvostné dílo, které pohladí na duši i těle. Pokaždé!!! Už dávno jsem se chtěla podělit o to, jak Tvůj přístup, pochopení a radost spolu s Bicomem vstoupily do našeho života. V době, kdy jsem poprvé slyšela o biorezonančním přístroji Bicom, jsme řešili u syna (16 let) tenisový loket, kterému předcházela rok neléčená borelióza a s ní spojené problémy jako byly únava, otoky kloubů, záněty očí, bolesti hlavy, paréza lícního nervu, záněty středního ucha, … Z toho plynoucí strach a obava cokoliv udělat, ztráta sebevědomí. Po čtyřech letech hledání příčiny těchto komplikací jsme s nadějí a očekáváním začali s terapií přístrojem Bicom v Litoměřicích. Už po první návštěvě jsem se těšila na další. Po několika terapiích došlo u syna k obrovské změně. Nejenže loket je zase v pořádku, ale je i posílen imunitní systém, únava zmizela a obavy a strach jsou pryč! Nyní je z něho dospívající sebevědomý mladý muž, který každý den cvičí, je aktivní, pozitivní a veselý. A jak pomohl přístroj Bicom mně? Velmi. Kromě odbourání stresu a obav ze synových zdravotních problémů, vyřešení nezpracovaných emocí a problémů, jsem nepřišla o čtyři zuby, které mi měly být vytržené z důvodu pokročilé paradentózy. Mám více životní energie a líbí se mi, že tělo a duše je chápána jako jeden celek. A na závěr, jeden příklad z minulého týdne, kdy si manžel zvrtnul kotník – velký výron, bez berlí se nepohnul. Druhý den měl terapii Bicomem, otok postupně zmizel a třetí den odložil berle a mohl zase chodit! Díky za vše, co pro nás děláš. Moc si toho vážím. Psychosomatický přístup považuji za správný, vše souvisí se vším a vše má řešení a Bicom je skvělý pomocník. Vřele všem doporučuji. PS: Na Tvé terapie se vždy těším jako malá holka. Velmi mě to obohacuje, vím, že se dovím zase něco nového, zajímavého. A žasnu nad Tvou empatií, kreativitou a elánem. A pozitivní přístup a úsměv je samozřejmostí. Marcela A.

Marcela A.

O Biorezonanci Bicom jsem slyšel již před cca dvěma lety, ale neměl jsem možnost jí vyzkoušet. Když jsem na ní pak narazil na Allfestu v Litoměřicích, byla povinnost vyzkoušet jí. Musím říct, že jsem už podstoupil hodně alternativních možností, především kvůli opakujícím se bolestem zad a také neustále se opakujícím strachům. Po prvním sezení v Litoměřicích jsem musel volat už cestou manželce, že je něco jinak a od té doby se hodně věcí změnilo k lepšímu. Druhé sezení nebylo sice již tak intenzivně prožitkové, ale rozdíly zaznamenávám skoro denně. Když něco řešíte roky a nebere to konce, tak to potom vidíte na první pohled. Biorezonanci v Litoměřicích absolutně doporučuji.

Petr Firman

Somavedic URAN - recenze
Od zapnutí jsem cítil obrovské čištění, funguje skvěle a moje spokojenost je ohromná! S vodou jsem vědomě pracoval již předtím, moje byla mnohem jemnější a taková čistější, nyní se to ještě znásobilo, nemohu si to vynachválit! Vnímám, jak vědomě nemusím tolik hlídat pronikání wifi signálu tělem, neboť Somadevic Uran tvoří nádherné ochranné pole a zároveň silně čistí. Zažívám podobné čištění jako při chloreře, jenže mnohem silnější a působící i tam, kam již chlorella nedosáhne, neboli s dovolením - (svým průjmem jsem nadšený!)

Matouš Svoboda - Ektara

Přesně před rokem jsem podstoupila terapii na odvykání kouření. Přestat pro mně bylo vždy těžké , protože jsem kouřila hodně let a docela dost cigaret denně. Po terapii jsem měla nějakou dobu velkou žízeň - to mě naučilo dodržovat pitný režim, a tím jsem taky vždycky zažehnala chuť na cigaretu. A jsem moc ráda, že jsem to takhle hezky zvládla a vydržela až do dneška. Věřím, že už to mám za sebou a budu navždy bez cigaret. Moc děkuji za poskytnutou podporu.

Ilona Č.

Chtěla bych moc poděkovat za perfektní péči, která mi je poskytnuta pokaždé, když jsem na terapii Bicom. Při poslední terapii s urologickým problémem jsem vážně nevěděla, zda i tohle zvládneme... Během týdne se všechno v těle srovnalo, a já jsem bez obtížných a obtěžujících projevů!!! Opět! Protože vždy, když jsem přišla pro pomoc, tak jsem odešla spokojená. Moc děkuji a rozhodně doporučuji každému, kdo se rozhoduje, zda Bicom bude to pravé... Držím palce!!!!

Alena Š.

Milá Janičko, moc děkuji za tvé nadstandartní služby s Bicomem. Mám dvě úžasné zprávy. Tvá pomoc v oblasti mé paradontozy byla špičková. Dnes jsem byla paradontoložkou v Praze pochválena, jak se stav zlepšil natolik, že při pokračující situaci (zuby nebolí, netvoří se další záněty) stačí pokračovat v současné péči a kontrola až za rok. Mám velikou radost, neboť hrozilo vytržení 4 spodních zubů a dnes už o tom nepadlo ani slovo. Do budoucna prý možná ano, ale s Bicomem a s tebou je to daleko (když vezmu, že už skoro rok jsem měla být bez nich). A další skvělá zpráva. Urputná bolest ramene a ruky je do týdne pryč. Mazec to byl ten den (spíš noc) po Bicomu, kdy se čistily hlavně emoce (zas je tu ta psychosomatika a s ní spojené letité stresy). Ale dnes je to 6 dní po tvém zásahu a skoro nevím, že ruka bolela. S obrovským poděkováním a láskou Iva

Iva

Není to jednoduché hodnotit Bicom. Proč? Je totiž neuvěřitelné co vše se dá pomocí biorezonanční terapie řešit. Máme za sebou čtyři terapie a víc a víc chápeme slova z letáčku, který se nám v létě (určitě ne náhodou) dostal - "je snadné cítit se dobře". S tím, jak se zlepšuje naše fyzické zdraví, zlepšuje se i naše psychická pohoda. Vše zvládáme lépe a v jsme v pohodě a dobré náladě. Děkujeme ti Janičko za tvůj úžasný profesionální a lidský přístup.

Iva a Pavel, Louny

Biorezonanční přístroj jsem poprvé vyzkoušela ke zmírnění stresové zátěže a hned po první návštěvě jsem pocítila změnu. Nedokážu slovy popsat jakou, ale cítila jsem, že se něco děje… po dalším sezení již začala přicházet psychická i fyzická úleva a s každou další návštěvou se můj stav zlepšoval.

Michaela Š.

S očekáváním čehosi neznámého, co by mi snad mohlo pomoci, jsem navštívila Biorezonanci BICOM v Litoměřicích. Absolvovala jsem během pěti měsíců tři sezení – a jsem nadšená! Pomohlo, cítím se mnohem lépe, mám dobrou náladu – to mi už několik let chybělo, takový pocit… Ještě navíc jsem si zde také zakoupila pro domácí potřebu přístroj Somavedic, abych dobré vlny přenesla i do rodiny.

Alena Š.

Paní Ringelová je velmi hodná a vždy usměvavá terapoutka, která vám (včetně mě) vše s láskou a energií vysvětlí. Byla jsem u ní zatím jen na BBC, ale i tak jsem odcházela nabitá pozitivní energií.

Stana S.
 
 

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Jsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

ELI ATD s.r.o.
Roudnice nad Labem
Boženy Němcové 1345
IČ: 02833131
DIČ: CZ02833131