Co je biorezonance?

Biorezonanční metoda Bicom je speciální diagnostický a terapeutický postup, který je již téměř 30 let využíván pro harmonizaci lidského těla, a to ve více než devadesáti zemích světa. Kombinuje znalosti tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie. Díky přístroji Bicom je u mnohých případů možné zjistit a odstranit skutečné, velmi často skryté, příčiny onemocnění a následně je odstranit. Touto moderní a tradiční metodou, lze vašemu organismu zároveň pomoci podpořit a urychlit procesy, při kterých je aktivována „samoléčebná schopnost vlastního těla“ a nastolit tak, tolik potřebnou, rovnováhu mezi jednotlivými buňkami. Organismus se tak dostává zpět do rovnováhy a je schopen si poradit se zátěžovými látkami.

Biorezonanční metoda je založena na tom, že každá buňka v našem těle vyzařuje slabé elektromagnetické vlnění. Je všeobecně známo, že jednotlivé orgány a buňky v těle mezi sebou komunikují. To se děje jak chemicky, prostřednictvím hormonů, elektrickými vzruchy buněk nervové soustavy, tak ale i na základě buněčných vibrací, ke kterým patří, kromě jiných, také vibrace elektromagnetické. Jestliže komunikace na jedné z těchto úrovní neprobíhá správně a nebo k ní dokonce nedochází vůbec, vzniká v organismu disharmonie neboli nerovnováha, která může vést k nemoci.

Harmonie pomocí biorezonanční terapie

Elektromagnetické vibrace organismu lze pomocí přístroje BICOM načíst a modulovat. Je možné měnit výšku a orientaci amplitudy, její tvar, frekvenci a mnoho dalších parametrů. Takto upravené elektromagnetické vlnění se navrací zpět do organismu s cílem nastolit mezi buňkami harmonickou komunikaci. Jednoduše řečeno, změní-li se tzv. biopole, změní se i organismus na fyzické úrovni směrem k rovnováze a harmonii.

 

Chci se objednat

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Nejsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

Grand Easiness s.r.o
Litoměřická Kotlina 383
411 55 Terezín
IČ: 14420309
DIČ: CZ14420309