O metodě

  • Biorezonanční terapie přístrojem Bicom je speciální diagnostický a terapeutický postup, který využívá všech dosud známých poznatků z tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a moderní technologie.
  • Metoda a celá terapie je neinvazivní, bezbolestná, bez vedlejších účinků, bez medikace a vhodná pro každého bez omezení věku či zdravotního stavu (včetně nejmenších dětí a těhotných žen).
  • Díky této metodě dokážeme vašemu tělu pomoci, aby obnovilo procesy, díky kterým je samo schopno opět nastolit tolik potřebnou rovnováhu a problém vyřešit.

Průběh terapie:

Prvním krokem k harmonii vašeho těla je hledání příčiny potíží. Začneme tedy rozhovorem.

Před samotnou biorezonancí se může provést scan energetického stavu vašeho organismu, za pomoci přístroje BBC. Tento několika minutový proces (scan) je zcela bezbolestný a vy si během něj můžete vychutnat chvilku jen pro sebe. Výsledkem scanování je pak informace o energetickém stavu vašeho těla a jednotlivých zátěžích, které jsou příčinou vašich problémů. Pomocí tohoto přehledného výstupu pak náš terapeut může stanovit terapeutický program přímo vám na míru.

Dalším krokem je samotná biorezonanční terapie. Za pomoci vstupních elektrod jsou vám do těla přenášeny frekvenční vzorce. Biorezonanční přístroj pak prostřednictvím vysílaného signálu, skrze podložku, na které ležíte, navrací elektromagnetické vlnění buněk do normálu a vrací organismus do rovnováhy. Tím je tedy obnovována schopnost vašeho těla „samouzdravovat se“.

Historie:

Kořeny biorezonanční metody sahají až do dvacátých let minulého století. Nikola Tesla věřil, že nejlepším lékem je elektřina. Jako první popsal a praktikoval princip působení frekvenčních generátorů na živé organismy. Elektřina se pro něj stala novým všelékem.

V jeho učení pak pokračoval mikrobiolog Dr. Royal Raymond Rife, kterého tak můžeme považovat za průkopníka v oblasti biorezonance. Postupně vytvořil seznam frekvencí 15 000 různých bakterií a virů, které získal během svých dlouhých a velmi náročných výzkumů. Na základě těchto znalostí vyvinul i generátor frekvencí pro ničení choroboplodných zárodků, bakterií a virů v lidském těle.

O něco později došla k podobnému závěru i skupina vědců pod vedením profesora Harolda S. Burra z lékařské fakulty univerzity Yale. Dalším pionýrem na poli biorezonance byla Dr. Hulda Regehr Clark (1928-2009). Tato Američanka v průběhu svých výzkumů znovuobjevila ničení patogenních mikroorganismů frekvenčními impulsy a propracovala mnoho postupů a metod pro netradiční léčbu téměř všech nemocí.

Poslední popisovanou kolébkou biorezonance se stal německý Mnichov, kde v roce 1976 založil Hans Brügemann firmu Brügemann GmbH, později Regumed GmbH. Ve spolupráci s Dr. Morellem – duchovním otcem této nové terapie – vznikl přístroj BICOM, který se od všech předchozích liší využitím vlastních vzorků pacienta a zpětné vazby. Již od vzniku prvních typů byl tento přístroj stále zdokonalován, a to až k poslednímu modelu – BICOM-optima.

V západní Evropě se biorezonanční přístroj Bicom již více než 30 let využívá v lékařství a přes 15 let i ve veterinární medicíně. Ve Švýcarsku je léčba na přístroji Bicom u vybraných terapeutů hrazena zdravotními pojišťovnami.

Do Československa se přístroje dostaly až po revoluci v roce 1989. Jako jeden z prvních začal roku 1991 přístroj používat MUDr. Josef Pekárek.

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Nejsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

Grand Easiness s.r.o
Litoměřická Kotlina 383
411 55 Terezín
IČ: 14420309
DIČ: CZ14420309