Sezóna pylových alergií je v plném proudu

07. 06. 2019

Pylovou alergií v naší republice trpí téměř každý třetí člověk. S příznaky jako jsou typická alergická rýma, zarudlé oči, dušnost, neustálé kýchání i vyrážky se alespoň zprostředkovaně setkal skoro každý z nás. S pomocí biorezonanční metody Bicom je však odstranění alergií na různé druhy pylů a dalších typů alergenů překvapivě snadné a velmi účinné.

Pylová sezóna

Pylová sezóna je téměř desetiměsíční období, ve kterém se v ovzduší vyskytují pyly.
V našich podmínkách ji lze rozdělit na tři období, kdy v každém z nich převládá jiná skupina alergenů.
Nejčastějšími původci alergií jsou pyly dřevin, trav a plevelů.
Z toho vyplývá, že alergik začne, někdy velmi nepříjemné a obtěžující, příznaky pociťovat již v předjaří a odpočine si od nich až koncem roku. S letošními vysokými teplotami navíc sezóna začala ještě dříve než obvykle.

Biorezonance Litoměřice - Pylový kalendář
 

Alergie může vzniknout v každém věku

Alergie mohou být dědičné nebo získané v průběhu života a projevit se mohou v každém věku. Neznamená tedy, že pokud jste jako dítě žádnou alergií netrpěli, nemůže vás alergie potkat v dospělosti. Na jejím vzniku se podílí mnoho faktorů. Především způsob života, civilizační zátěže jako například nezdravé ovzduší, elektrosmog, stres, nedostatek spánku, přecházení nemocí i nezdravá životospráva. Pokud se alergie objeví, není dobré ji ponechat bez povšimnutí. S časem se může zhoršovat a propuknout například v astma.

 

Klasické řešení?

  • Vyhýbat se pobytu venku a čekat na déšť, který odplaví alespoň ty nejvyšší koncentrace pylu v ovzduší, je velmi namáhavé, až nemožné.
  • Užívat chemické preparáty z reklam , které potlačí projevy alergií, ale bohužel neřeší jejich příčinu.
  • Pořídit si čističku vzduchu, která je velmi účinná, ale jen v prostředí, kde je zapnuté. Nelze ji mít stále u sebe.
  • Takto bychom mohli vyjmenovat ještě řadu „dočasných způsobů pomoci“.

     

Řešení pomocí Biorezonance?

Vytestujeme všechny alergické zátěže pomocí frekvenčních vzorků ve speciálních ampulkách. Požádáme Vás, abyste si několik dní před terapií "vyrobili" vlastní vzorek alergenů, které Vás aktuálně obtěžují. To se provádí tak, že se nalepí proužek izolepy lepivou stranou nahoru na okenní parapet a tam se ponechá po dobu tří až pěti dnů. A tento Váš aktuální vzorek přinesete s sebou. Společně s již Bicomem vytestovanými vzorky se provede jejich tzv. inverze (otočení) a tím dojde k vyrušení frekvenčního signálu. Jednoduše řečeno, změnou biopole dojde k postupné změně na fyzické úrovni a pobyt v přírodě pro Vás zase může být radosti. Je snadné cítit se dobře.


Trpíte pylovou nebo jinou alergií? Obraťte se na nás.
Pomůzeme Vám zbavit se nepříjemných projevů pylové alergie.


Vyměňte hory posmrkaných kapesníčků, neustálé kýchání a zarudlé oči za krásné chvíle strávené v přírodě.
Z hluboka se nadechněte se a užívejte si krás života.

Chci se objednat

Biorezonance Litoměřice - Užívejte si chvíle s rodinou v příroděZdroje: www.proalergiky.cz; www.pylovasluzba.cz; www.alergie.cz

Sezóna pylových alergií - BICOM LTM
Sezóna pylových alergií - BICOM LTM
Sezóna pylových alergií - BICOM LTM
Sezóna pylových alergií - BICOM LTM
Sezóna pylových alergií - BICOM LTM
Sezóna pylových alergií - BICOM LTM
Sezóna pylových alergií - BICOM LTM
Sezóna pylových alergií - BICOM LTM

Mohlo by vás také zajímat:

Je mikrovlnné záření bezpečné?

01. 03. 2020

Časté téma, které v Somavedic centru řešíme jsou mikrovlnky. Konkrétní dotazy jsou, zda je její používání bezpečné a jestli Somavedic může v prostoru i toto záření eliminovat.

Přednáška - mikroorganismy

07. 03. 2021

Lidé se často považují za vrcholná díla přírody - je tomu skutečně tak? Toto a mnoho dalšího se dozvíte v přednášce na téma mikroorganismy, kterou vás provede Antonie Krzemieňová.

Bicom zlepší imunitu proti virům, poukazuje lékař Tomáš Vejrych

20. 05. 2020

Už na škole ho přitahovaly netradiční léčebné postupy. Obvodní lékař z Trutnova Tomáš Vejrych, který sídlí v Masarykově poliklinice v Trutnově, vyšetřuje pacienty jak standardními způsoby, tak má v jedné ze svých dvou ordinací i speciální biorezonanční přístroj tzv. Bicom. Tím aktuálně dokáže bojovat i proti koronaviru. „Nejde jen o léčbu, ale skrz tuto terapii dokážeme zlepšit též imunitu člověka,“ říká praktický lékař, jenž hledá cestu ke zdraví i cestou alternativní medicíny.

Kontakty

Pobočka

Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice

Mobil: +420 724 704 407
E-mail: objednavky@bicomltm.cz

Jsme plátci DPH
Veden u ŽU v Litoměřicích.


Obchodní podmínky

Provozovatel

ELI ATD s.r.o.
Roudnice nad Labem
Boženy Němcové 1345
IČ: 02833131
DIČ: CZ02833131